Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Tere,

Pole tükkaega kirjutanud siia, kui aus olla siis lihtsalt käin lugemas siin, et mis toimps ?:P

Trennid on tegusad olnud, eile õhtul tegin jalapäeva kus tõstsin küki 100kg peale, mille üle ise uhke olen. Eile veel mõtlesin, et ilmselt pump on ka päris korralikult aidanud raskuste tõstmisel. Peagi seljapäev kus samuti kaalu tõstmine jõutõmbel, õlgadel kah surumine tõusnud 17.5kg hantlitelt 20 või 22.5 peale tuleb vaadata. Ennem trenni olen kasutanud http://fitshop.fitness.ee/ergutid/0/readmore/907/ , mis on kindlasti trennidele kaasa aidanud.

Kaal oli täna hommikul 100kg , ehk igas ilmakaares on siis see maagiline 100 :D

Priit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Pole siia tükkaega kirjutanud miskit, polegi nagu miskit tähtsat juhtunud. Hetkel käinud trennis ikka stabiilselt kaalulangus toimub tasapisi nagu peab.

Täna tegin õlga, et siin ka video kah siis 20kgx2 hantlitega. Kaal oli hommikul 100.8kg ehk siis 3 kuuga pea 6kg mis on täiesti okidoki ma usun :)

Kena vihmast/lumist nädalavahetust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Pole siia tükkaega kirjutanud miskit, polegi nagu miskit tähtsat juhtunud. Hetkel käinud trennis ikka stabiilselt kaalulangus toimub tasapisi nagu peab.

Täna tegin õlga, et siin ka video kah siis 20kgx2 hantlitega. Kaal oli hommikul 100.8kg ehk siis 3 kuuga pea 6kg mis on täiesti okidoki ma usun :)

6kg 3 kuuga on täpselt see, mis olema peab! ;)

Vaata, et väga raskusi taga ei hakka ajama. Ära allu provokatsioonidele, et nii suur mees, aga nii nõrk. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6kg 3 kuuga on täpselt see, mis olema peab! ;)

Vaata, et väga raskusi taga ei hakka ajama. Ära allu provokatsioonidele, et nii suur mees, aga nii nõrk. :P

Just täpselt.

Ei, ma siin ei ajagi täpselt tunde järgi käib kõik. Trenn peab olema meeldiv, mitte vastu tahtmist käimine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Täna käisin trennis täiesti ulme, mis vaatepilt seal avanes. Nagu oleks viimne kohtupäev või ma ei tea mis toimub, et siis nagu rahvast oli nii palju hea et pikali ei joostud. Kas siis tuldi aasta trenni tagant järgi tegema või ette, et saaks siis mahedalt üle süüa ? :D Mina ajasin ikka oma joru seal, seljaga tegelesin kuna hetkel väike tõbi kallal siis lasin natukene kergemalt. Proovisin huvipärast jõutõmmet astmeliselt 110kg 1/5, 115kg 2/5, 125kg 2/5. Päris lõbus see viimane seeria 125 lõpp oli ikka päris piin. Kuna siin tööl olnud ikka, siis tegin eile veel Õla ja Jalad kah koos. Kükkimisega tõstsin 110kg aga viimase seeria kordusel kukkus kang turjalt maha. Ehk siis fail ei läinud arvesse. Proovin järgmine kord uuesti äkki 105 pealt. Ei tahaks nagu katki kah teha ennast

Veel siis võrdluseks, september ja detsember.

15.09.2014

IMG_1503.jpg

23.12.2014

IMG_1511.jpg

Kena õhtut.

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Viimased 2 päeva sai tehtud siis 2 trennipäeva ühes. Ehk siis, eile tegin Jalga ja õlga, täna siis selg ja rind.

Kükk 105 kg. 4/6

Hantlite surumine 20kg 4/9

Rinnalt surumine 60kg 5/5

Jõutõmme 110kg 5/6

Sellised numbrid siis põhi harjutustel, kuna tulemas pikk töönädal ja vabadpäevad on kolmap/neljap, siis samamoodi mõlemal vabalpäeval tuleb pealaest jalatallani liikumine.

Kena õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Pole ammu miskit kirjutanud siia, peaks mainima, et kõik on ilusti stabiilne ja tõusuteel. Täna hommikune kaal oli 97.8kg ehk siis septembrist tänaseni -10kg, Soov oligi, et uuel aastal kaalunumber on kahekohaline. Täna tegin kerge rinna trenni, kuna ees on tulemas tööpäev siis ei tahtnud päris ära västiada ennast.

Enda üllatuseks alustasin trenni, jooksuasemel rööbaspuu ja kätekõverdustega hoopis.

Rööbaspuu - 3x5

Kätekõverdus - 3x10

Et hakkab tulema vaikselt, kätel natukene rohkem jõudu ja kehakaal langeb.

Rinnalt surumine oli ikka nagu kava ette näeb max ehk 60kg 5/7. Üks kordus veel, siis tuleb uuesti raskuse tõstmine proovin samuti hantlite surumise raskusi tõsta.

Kena õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Jälle natukene pausi olnud siin, lugemas olen ikka käinud mis keegi korraldab :D. Muidugi jõusaal on jälle täis, neid "uus aasta lubaduse" andjaid , et joostakse pikali kah sind, kui vaja. Aga täna siis tegin raske jalatrenni, et ütleme puujalg oleks trepist alla tulles ja üles minnes. Proovisin natukene teistmoodi läheneda sellele, ehk siis suuremad raskused ja kordusi siis vähem, mis väsitas päris korralikult ära.

Kükk - 100kg 1/12, 110kg 1/6, 115kg 1/3, 120kg 1/3, 125kg 1/1 pluss lõppu nagu pump 60kg 1/25 nii, et püsti ei tõusnud lõpuks 26 peale alla minekut.

Välaasted - 2*27,5kg 2/12, 2*30kg 2/12

Kang rinnal kükk - 70kg 1/12, 80kg 1/8, 90kg 1/4.

Ütleme niimoodi peale neid kolme harjutust oli juba oksemaitse suus, ja pea käis korralikult ringi ikka ma usun, et vahepeal pulss 200 peal oli.

Säärte sirutused - 140kg 1/12, 150kg 1/12, 160kg 1/12

Just hetk tagasi tankisin kõhu kah täis, et soon magama ära, silmad lihtsalt vajuvad kinni.

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muidu sai mõni aeg tagasi kulmu kergitatud, kui kirjutasid harjutusi ja ja mis raskustega sa teed siis praegu jalapäeval need numbrid igati head (Y). Jõudu edaspidiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muidu sai mõni aeg tagasi kulmu kergitatud, kui kirjutasid harjutusi ja ja mis raskustega sa teed siis praegu jalapäeval need numbrid igati head (Y). Jõudu edaspidiseks.

Eks tasapisi edasi liikunud, ajad muutuvad ja inimesed nendega. Ehk siis kehaline areng ikka toimub, tasapisi mäest üles ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Pole miskit siia ammu kirjutanud, olen ikka trennis käinud tööl käinud. Kuna üks nädal pikk kus saab 2 trenni teha nädalas ja teine on lühike, siis see aeg ongi kas 4 või 5 korda sellel nädalal. Nüüd eelmine nädal, oli paus kuna käisin siin ortopeedi juures oma randmelt gangiljoni eemaldamas. Arst palus, et siis raskusi mitte tõsta nädalake. Terve see nädal siis sai tehtud aeroobset, mis suhteliselt unarusse jäänud. Nüüd eilsest alustasin uuesti raskustega, sai kohe tehtud siis rinnapäev, ostsin omale samuti randmesidemed arsti soovitusel. Et selle gangiljoniga veel, et kuna eemaldati esimest korda siis väidetavalt võib tulla tagasi veel uuesti, see siis tähendab ilmselt mingit lõikust, mis ei pidanud hull olema. Peegel pilt on täiesti ok ei saa viriseda, kuna siis see nädalase pausiga natukene lõdvemalt kõigega lasknud, et väike puhkus kehale. Et siin uuel nädalal täiskäiguga edasi minna.

Veel pisike üllatus, et on tekkinud teine pool :wub: , kes samuti suveks veel ilusamas soovib saada ;). Et hea siin üksteist motiveerida samuti, mis isegi kohati iseenda jaoks on nagu väga tore.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Polegi miskit ammu kirjutanud siia, kuna aega kah pole eriti istuda arvuti taga palju muid tegemisi.

Olen siin katsetanud trennis erinevat tehnikat, kuidas seda numbrit alla saada. Hetkel aprilliga proovin teha 1 nädal kerge kus on kõrge aeroobne osa ja siis teine nädal, see eest vähene aeroobne, selle eest siis väga rasked trennid. Märgatavalt sellega on tekkinud ka suurem jõudlus, mis kõige tähtsam enesetunne on väga hea :)!

Panen siin pildi kah vahepeal, mis muutunud on selle 6 kuuga.

IMG_1694.jpg

Parem poolne pilt on kuskil märtsi keskel tehtud.

Kena nädalavahetuse lõppu :)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist

Pole tükkaega kirjutanud jälle miskit siia, et viimati siin aktiivne puhkus oli . Kus sai käidud spas puhkamas siis sai ka väikest viisi trenni sai tehtud kah :).

Lasin proual teha oma seljast pilti, kuna mul polnud siiani õrna aimu, mis toimub siis sain vägagi meeldiva üllatuse osaliseks. Keha muutub ikka päris ilusti, ainuke koht ikka see kõht, mis kõige vaevalisemalt kaob aga küll ta kaob ! Peab :D !

IMG_1781.jpg

Full_Size_Render_1.jpg

Kohalikus Grand Rose Spa-s jõusaali polnud, siis sai külastatud Rüütli Spa oma, päris omapärane vanakooli jõukas.

IMG_1744.jpg

Homme jälle trenni, et kõik läheb vanaviisi edasi :)

Kena õhtu jätku !

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist Kaasmaalased :D

Pole siia miskit tükkaega kirjutanud jälle, mõtlesin siis vahepeal endast märku anda, et elus ja terve olen :)

Olen oma treeninud ikka samamoodi, samas väikeste mööndustega kuna see öö töö pole ikka päris hea tervisele. Sellega kannatab päris palju söömine, kui ka trenn. Lähemalt siis suht palju vahetusi on öised, siis see söök ei lähe alla ilmselgelt peaks nagu magama, siis suht raskelt vägistan alla neid. Nüüd viimasel ajal olen üldse teinud ühe suure toidukorra, mis raskelt alla läheb ja selliseid kergemaid, et päris nälgas ei oleks. Mis siis veel head?! Prouaga koos siin teeme trenni, et üksteise motiveerimine käib käesikäes ja samas nagu tore, et selline ühine soov ja hobi on :). Kahjuks pole ennast kaalunud juba ikka kaua, ma ise arvan et see kaal peaks olema seal 90-95 juures äkki ? :D Rohkem nagu vaatan seda peeglit, mis tüüp mulle otsa sealt vaatab. Lisan siia mõne pildi endast ja mõne video lõigu, et tõestamaks täitsa elus olen :)

Infoks, et käisin täna postimaja Myfitnessis, mille nad siin nüüd eile / üleeile avasti ja pean mainima, et on ruumi ikka korralikult :) trenazööride valik on ka suur.

Ja avastasin, seal toreda selja masina, mis samuti videos näha väga korralik asi välja mõeldud :)!

IMG_1924.jpg

Siis lisan siin ühe väikese sääre video, et sai siin härra Merisaluga arutatud, sääre ümbermõõtu mis minul numbrite järgi suurem, kui temal :D

Mis on veel videost ilusti näha, kuidas parema jala veenilaiendid punni lähevad :D

Nüüd sügisel samamoodi võtan osa treeneritekoolituses, mida reklaamitakse. Kuna enesearendamiseks see kindlasti mööda külge maha ei jookse. Loodan, et selle abiga ka väheneb minu tüütamine Taavit samuti oma küsimuste rohkusega.

IMG_1921.jpg

Mis lõpuks kirjutada veel, et tehke trenni kuna meie Eesti suvi on nii nagu ta on :)

Kena suve jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Pole siia kirjutanud tükkaega, ei oskagi nagu kuskilt alustada. Elu läheb ikka kiirelt ja paremuse poole enda soovide järgi. Trenni olen teinud samuti usinalt, muidugi eks vahel väikeseid tagasilööke ikka tuleb, samas ei tohi alla anda ! :) Kuna otsin uut töökohta omale, see öised vahetused ei ole tervisele kasulikud vahel tunnen stressi, mis mõjutab trenne ja söömisi. See tõttu kaalutõus on isegi kohati paratamatu, aga loodan isiklikult et see lõpuks muutub :) heads up nagu öeldakse :D! Põhi trenni kohaks siis on Postimaja Myfitness, kus mind näha saab kui keegi tere soovib öelda :D. Jõusaalide kohta võib veel toredaid asju öelda, nimelt sügis hakkas ju ja mis siis saab?! Rahvamass tuleb trenni tegema, et jumala pärast saaks oma pekist jõuludeks lahti, et omakorda uuesti jaanuaris tulla :D. Suveti oli näha kohe, kes teeb regulaarselt trenni ja kes on selline viimase hetke inimene.

Siis nüüd pool läbi muidugi, aga võtan osa ka treeneri kursusest, mis kahel nädalavahetusel toimub. Enda jaoks teadmiste ja silmaringi laiendamiseks täiesti huvitav! Hetkel võtan siis oma katsealuseks elukaaslase, et pranna oma saadud teadmised proovile :)

0109297939a6e68.jpg

Viimane paremal pool alumine pilt on siis 21.09.2015 seisuga.

0109297941b4e21.jpg?1442919226

0109297943c02f4.jpg

010929795997ab5.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Pole ammu kirjutanud siia miskit, et olen elus ja terve ikka.

Hetkel teen full body trenni, kuna jõunäidud nagu seisid, kus keha ära harjunud siis raskustega. Nüüd teen seda ülepäeviti terve keha läbi.

Sellise loogikaga nagu 3-4 seeriat 6/12/20 kordust, kus saab kõik lihaskiud pingutust. Siis enda rõõmuks nii öelda, tõstan iga kord natukene raskust, kui on lühem korduste arv. Kas siis 2.5kg või siis 5kg enesetunde järgi ikka. Vahepeal muidugi olen käinud vabalpäeval ka ujumas rocc al mare Myfitnessis.

Söömisest nii palju, et ma olen natukene teadlikumalt rohkem sööma hakanud, kus trennidega täheldanud jaksu ja matsu on korralikult. Muidugi, mis veel aitab kaasa trennis on workout intra (mustika maitseline) maitseb täpselt, kui vanaema morss :D.

Ja laupäev kindlasti kõik võistlusi vaatama !!! :)

Panen veel ühe video siia , kus siis väike front squat.

Veel väike pilt, mis ma müügil nägin Rocc al Mare Myfitnessis 150ml 3€ kena kirves :D

IMG_2270.jpg

Kena sügise jätku teile :)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Annan märku endast kah, motivatsioon laes ja kõik on ilus tore :D

Panen mõned videod eilsest trennist :)

Leidsin ägeda kõhu harjutuse jutuubist.

Sai korralik full tehtud + aeroobset lindil 30min

Priit

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×