Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Tervist!


Olen siin natukene soiku jäänud oma asjadega, nimelt hetkel eluliselt väikesed muutused siis tegemist vägagi palju olnud. Nimelt, toimumas on elukoha muutus, ehk lahkun lähiajal Eestist. Usun, et see elu muutus on kasulik ja vajan isegi kohati sellist muutust. Söömine toimub samamoodi edasi, eks ma korrigeerin seda nüüd veel usun, ajaliselt vaja lihtsalt pisikesed korrektuurid teha. Hakkan seal uues elukohas kindlasti ümbruskonda uurima, mis ja kus kuskil asub. Ehk leian endale seal mingisuguse jõusaali samuti, saaks vähemaltki natukene rohkem liigutada. Kuigi töö tuleb puht füüsiline, mis muidugi pole võrdne trenniga. Trennis olen see nädal kahjuks jõudnud 2 korda ainult, täna tegin jalapäeva, mis ikka korraliku higistamisega toimus.

Kükk kangiga: 5x10 85kg

Välja asted: 4x8 40kg

Kang rinnalt kükk: 3x8 60kg

Sääre kõverdused: 3x12 55kg

Säärte sirutused: 2x12 65kg,

Pöidade sirutamised: 4x10 100kg

Kõht: 3x12

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:53:43

Kaotatud kalorid: 979kcal

Keskmine pulss: 113

Maksimaalne pulss: 164

Sai ka täna käidud sõbraga koos fitshopis Spartas, kus teenindas täies hiilguses Härra Kirp :D

Ostsin endale sellise asja täna:

fast-pudding-pipari-700g.jpg

Hetkel seda süües ütleksin, et päris hea aga lemmik ikka on tumešokolaad!

Siia muidugi võiks miskit lisada, hetkel nagu ei tabanud ära, mis see olla võiks.

Eks ma postitan siis siin üks päev, uuesti teen ka mõned klõpsud endast samuti:)

Hetkel näitan teile siis kaalu liikumist samuti:

01.11 - 98 kg

02.11 - 97.7 kg

03.11 - 97.8 kg

04.11 - 98.3 kg

05.11 - 98.8 kg

06.11 - 97.8 kg

07.11 - 97.4 kg

Kena õhtu jätku!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meid huvitab, et mis riiki sa lähed, ja kuidas leidsid sinna tööpakkumise? :)

Kui sa ütled Meid sa mõtled siis ikka iseennast? :D

Rootsi lähen :) Tööpakkumise sain CVKeskuse kaudu, kandideerisin sain jutule ja sain ka töö:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ma unustasin veel oma jutule kirjutada kaalu asjas. Nimelt sain siin esmasp/teisip söödud sokolaadikooki ja õhtuks sõin veel jäätist otsa, mida ma pole nagu väga väga kaua süüa saanud. Ja kuidagi aju sopus ikka, põdesin natukene seda sööki. Aga kui 05.11 hommikul oli kaal 98.8 siis järgmiseks päevaks oli kilo langenud hoopis. Trennis ma teisip ja kolmap ei käinud, mis tõttu suur füüsiline aktiivsus puudus üldse. Ehk siis väike nii öelda wake up calli tegin kehale :D

Ja enesetunne on 5+ ja mida veel tahta :)?

Ha en trevlig dag ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Minuteada rootsi riik pakub tasuta keeleõpet sulle, kui sinna lähed. Seda võimalust võiks kasutada kindlasti.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuteada rootsi riik pakub tasuta keeleõpet sulle, kui sinna lähed. Seda võimalust võiks kasutada kindlasti.

Kasutan kõiki võimalusi, mis mulle seal pakkuda saab :)

Olen uurinud netist , eks alguses vaja kohaneda , mis kõige tähtsam vaja kohaneda sealse söögiga mida poed pakuvad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Eestlase jaoks söögisedelit väga kohandama ei peagi rootsis?

Kohukesi seal vist pole, ja piima-liike on palju erinevaid vist, kohvi juuakse väga rohkelt, muu kõik on sama?

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ma unustasin veel oma jutule kirjutada kaalu asjas. Nimelt sain siin esmasp/teisip söödud sokolaadikooki ja õhtuks sõin veel jäätist otsa, mida ma pole nagu väga väga kaua süüa saanud. Ja kuidagi aju sopus ikka, põdesin natukene seda sööki. Aga kui 05.11 hommikul oli kaal 98.8 siis järgmiseks päevaks oli kilo langenud hoopis. Trennis ma teisip ja kolmap ei käinud, mis tõttu suur füüsiline aktiivsus puudus üldse. Ehk siis väike nii öelda wake up calli tegin kehale :D

Ja enesetunne on 5+ ja mida veel tahta :)?

Ha en trevlig dag ;)

Kusjuures mina pean selliseid "cheat meal'e" dieedi juures väga oluliseks. Kehale kerge "šoki" andmine on vähemalt minul alati väga hästi mõjunud - esiteks nii energiat tuleb mõneks päevaks rohkem, kui ka kaal hakkab jälle liikuma (ja õnneks ikka allapoole).

Muidugi seal on ka see õhk-õrn piir, et rämedalt üle süüa :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mina pean selliseid "cheat meal'e" dieedi juures väga oluliseks. Kehale kerge "šoki" andmine on vähemalt minul alati väga hästi mõjunud - esiteks nii energiat tuleb mõneks päevaks rohkem, kui ka kaal hakkab jälle liikuma (ja õnneks ikka allapoole).

Muidugi seal on ka see õhk-õrn piir, et rämedalt üle süüa :D

Oi Tere Riina ! :D

Kus juures ma täiesti nõustun sinuga, ennem ma nagu proovisin täiesti ignoda neid cheat meale, ma asendasin selle lihtsalt puddiguga, mis on samuti hea.

Aga, kui need koogid ära sõin need maitsesid täiesti jumalikult ja kui minu endale üllatuseks oli hoopis kaalu langus siis, tundsin ennast veelgi paremini, et mingi periood peab lihtsalt mugima magusat :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis teha, kui ei ole mingit vajadust moodsa 'trenniinimese' jaoks kohustusliku tsiitmiiliga? Tuleb motiveerida end kooke sööma?

Vot seda pead sina ise ikka teadma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Nimelt, toimumas on elukoha muutus, ehk lahkun lähiajal Eestist.

Kuidas lahkumine sujus? Võiksid reisireportaashi teha natuke, muljeid. Jõusaalihinnad, korteriüüri hinnad, rassism jne- oleks huvitav.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kas juba läinud Eestimaalt. Kohanemine toiduga on keerukas. Kodus tead juba, mis asi mida sulle annab. Uues riigis pead hakkama kõike ju uuesti selgeks endale tegema. MIs juust on õige valik, mis piima võtad (meil lihtne, rasvata, 2,5% ja 3,5% peamiselt). Soomes on piimaletil poes 4 meetrit valikut ja tavalist piima leida, mis poleks laktoosita ja norm rasvasusega ja ei oleks piimajoogi nime all on ikka keerukas leida.

Või näiteks kaerahelveste valik pudru jaoks. siin peab leidma millegi, mis maitseks ka sarnaselt kodusega või siis üldse uue maitsega ära harjuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kas juba läinud Eestimaalt. Kohanemine toiduga on keerukas. Kodus tead juba, mis asi mida sulle annab. Uues riigis pead hakkama kõike ju uuesti selgeks endale tegema. MIs juust on õige valik, mis piima võtad (meil lihtne, rasvata, 2,5% ja 3,5% peamiselt). Soomes on piimaletil poes 4 meetrit valikut ja tavalist piima leida, mis poleks laktoosita ja norm rasvasusega ja ei oleks piimajoogi nime all on ikka keerukas leida.

Või näiteks kaerahelveste valik pudru jaoks. siin peab leidma millegi, mis maitseks ka sarnaselt kodusega või siis üldse uue maitsega ära harjuma.

Ikka läinud, hetkel suht kiire siin olnud, et pole jõudnud kirjutada. Järgmine nädal Eesti uuesti, siis kirjutan lähemalt oma elukesest, mis siin 3 nädalaga juhtunud :D

Täismehed ?

Soomes ei leia poest toitu. Ei ole isegi naljakas mitte enam.

Täismehed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistaks seda toiduga harjumise juttu kui sa koliks kuhugi lõunamaisesse riiki või kuhugi balkanimaades, aga ROOTSI.. toidulaud on praktiliselt 1:1le sama ju.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aljo :)

Nüüd siis paus, väikesest välismaa elust. Eile oli väga tore kuulda poes käies eesti keelt :D Kuna puudus võimalus Rootsis kanafileed süüa, mis muideks härrased 600g maksab 16 eurot :)! Siis eile õhtul sai söödud 500g kanafileed mmmm.... kui hea tunne see oli :P

Kanafilee juurde veel rääkida, mis minule nagu arusaamatuks jäi on 4 kanakoiba maksab c.a 2 euri, et kus see loogika on ?:D

Elu on seal suhteliselt kallis, mis tõttu siis uuesti minnes saab suure hunniku sööki kaasa võtta :)

Täna hommikune uudis oli veel positiivsem, astusin kaalule ja mis kaal näitas? 90kg ehk siis 3 nädalat -7kg päris karm või mis?:D

Hommikune menüü oli pudru, kohupiim, kohvi. Hetkel söön piparkoogi pudingut, mille sees on banaani tükid :)

Homme on trennipäev, ma juba pikisilmi ootan millal saaks :) Sest seal olles ei jõudnud kahjuks sinna ja ei jõudnud uurida, mis maksab see 1 kordne külastus. Tagasi minnes, proovin kindlasti järgi uurida, mis maksab.

Proovin see nädal ära teha pildid endast, näete ka siis palju muudab 7 kg , mina olen peegel pildiga rahul:)

Kena õhtut:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas piparkoogi puding on? Pean ka varsti uue paki järele minema, aga maitseid on nii palju juurde tulnud, et raske valida.

Täiesti ok kõlbab just banaani tükkidega süüa :)

Enda lemmik on šokolaad, mis on super :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna siis sai trenni lõpuks üle 3 pika nädala :D

Päris raske oli, kui aus olla sest see auk ikka andis tunda.

Tegin siis täna seljapäeva :)

Jõutõmme - 1x8 90kg, 2x8 95kg, 2x8 100kg

Laialt tõmme vastu rinda plokk - 3x8 80kg

Hantli tõmme küljelt - 3x8 25kg

Kitsalt vastu rinda plokk - 1x10 65kg, 1x10 70kg, 1x10 80kg

Kitalt vastu kõhtu plokk - 3x10 80kg

Kitsalt surumine pikali - 1x6 30kg, 3x6 40kg

Ploki surumine püsti - 2x8 27.5kg, 1x8 30kg

Kukla tagant hantli tõsted - 1x12 10kg, 1x12 12.5kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 02:03:02

Kaotatud kalorid: 1098kcal

Keskmine pulss: 115

Maksimaalne: 163

Kui aus olla , siis oli nende kaaludega üldse mängimine ja meelde tuletamine kui palju jaksan jne.

Aga päris hea tunne on ikka suht samasse kanti läksid kaalud, vb mõned erinevused aga pole hullu :D

Nüüd peale trenni pudding koos banaaniga.

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau , pole siia jälle kirjutanud miskit :D

Teisip:

kangi surumine eest istudes 4x7 22,5kg

hantlitega lendamine 3x8 10kg

tõsted kangiga lõua alla 3x10 20kg

hantli viimine taha külili olles 4x12 6kg

lendamine hantlitega istudes 3x15 4kg

õlakehitused kangiga 3x8 60kg

Pulsikell:

Aeg: 01:40:51

Kaotatud kalorid: 682kcal

Keskmine pulss: 104

Maksimaalne: 154

Täna:

1 kükk kangiga 1x6 70kg, 1x6 80kg, 2x6 90kg, 1x6 100kg

2 väljaasted 4x8 20kg

3 kang rinnal kükk 1x8 55kg, 2x8 60kg

4 sääre kõverdus 3x12 50kg

5 sääre sirutus 2x12 60kg

6 pöide sirutus 4x10 100kg

Pulsikell:

Aeg: 02:00:54

Kaotatud kalorid: 1024 kcal

Keskmine pulss: 112

Maksimaalne: 162

Kaal on stabiilne siin natukene isegi tõusnud kuna töö on istuv, siis muud pole teha kui süüa :D

Aga laupäevast, tagasi siis saab jälle alla selle :D

Õhtuti söönud olen söönud, kas siis puddingut või kanafileed :)

Kena õhtut

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

Olen siin radarilt päris tükkaega kadunud olnud, nimelt muutus mul siin elu koht riigi tasandil, siis päris palju siblimist olnud. Et pole isegi jõudnud siia istuma tulla :). Mis siis rääkida, tööpäevad on ikka jalgadel siin üks päev proovisin sammulugejaga järgi 15 000 sammu tuli päevaga, pole paha ?:D c.a 10 km :)

Püssi nurka pole visanud võin kinnitada seda :) trenniga on nadi, kuna kui lähetusel viibin siis seal päris pikad päevad, et ei jõua pärast tööpäeva sinna saali veel vedada ennast. Aga nädalavahetusteti nüüd peaks aega saama ja hakkama käima uuesti, uurisin järgi 1 kord maksab 16 euri päris krõbe hind ?;)

Samas on selle eest võimalus nii jõusaali ja ujulat kasutada, mis iseenesest peaks olema isegi ok? Uurisin, et Reval pakub ka sellist varianti aga sul aega ainult 3h ja maksad selle eest 12 rubla.

Räägin siis natukene enda kehast ka, nimelt söömine täiesti oko, pole siiani suutnud tühja kõhu tunnet tunda. Samas olen saanud katsetada igasuguseid asju, näiteks siin hiljuti proovisin kanafilee dieeti :D ehk siis 2 nädalat matsutasin kanafileed ainult ütleme nii, et mul lõpuks viskas üle see :D, aga samas kaal kukkus :)

Kaal on suht paigas, vahepeal siin lasen lõdvemalt siis tõuseb, siis jälle langeb et tiirat taarat paneb, kus juures, mis kõige huvitavam on kaal kõigub 10 kg :D ehk siis 90 - 100 vahel . Peegelpilt mulle meeldib väga väga rahul olen!

Eestis olles, käin ikka ilusti trennis siin aega rohkem siis tuleb kas 3-4 korda nädala jooksul. See esimene trenn ikka päris korralik haamer kehale, järgmine päev ikka kondid annavad tunda.

Täna käisin samuti liigutamas ennast, kirjutan millega hakkama sain

Kükk - 1x6 105kg, 1x6 110kg, 1x6 115kg, 1x6 120kg, 1x6 125kg

Jõutõmme - 1x6 90kg, 4x6 110kg

Ploki tõmme vastu kõhtu - 3x8 80kg

Ploki tõmme kitsalt ülevalt - 3x8 75kg

Ploki tõmme laialt ülevalt - 3x8 80kg

Hantli tõmme küljelt - 3x 10 22.5kg

Istudes surumine kangiga eest - 3x10 30kg

Käsivarte kõverdamine kangiga püsti - 4x6 30kg

Kõht - 3x12

Õhtuks sõin kanafileed, kodujuustu, hapukoord, tomat, kurk.

Ma ei oskagi siin muud kirjutada, eks võite küsida alati!

Priit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×