Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Õhtust!

Rind, Biits, natuke triitsa

Lamades surumine - 5x6 55kg
Surumine kaldpingil hantlitega - 2x 30kg, 1x 40kg
Surumine negatiivse kaldega pingil - 1x8 55kg, 2x8 60kg
Kangiga püsti ette tõsted - 3x10 30kg
Käsivarte kõverdamine Z-kangiga schoti pingil - 3x10 17.5kg
Hantlitega korda mööda tõsted - 2x12 30kg
Prantsuse surumine - 2x8 22.5kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:32:06

Kaotatud kalorid: 460kcal

Keskmine pulss: 95

Maksimaalne: 146

Väike pudding ja magama ära!

Homme tulemas pikk päev, hommikul jalatrenn ära vaja teha. Siis küpsise puddingu kooki süüa, siis vaja õhtul vabatahtlikuks abiks minna Salmesse :)! Pluss siis ülehomme motivatsiooni jälle saama, samas ka kõva häälega kaasa elama;)!!!

Tulge kõik, kellel võimalus väga väga positiivse laengu sain eelmine nädal EMV-l.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head pildid, suur vahe on sees neil, suveks rannavormi! :P

No ikka, eks eesmärk järgmiseks suveks on küll selline, et kui särk rannas ära võtta siis ei jookseks rand tühjaks :D!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Täna siis väike jalatrenn oli, maestro Merisalu juhendamisel.

Kui aus olla, siis päris korralik andmine käis :D

Kükk kangiga: 1x6 75kg, 4x6 80kg

Välja asted: 4x8 35kg

Kang rinnalt kükk: 3x8 50kg

Sääre kõverdused: 3x12 50kg

Säärte sirutused: 1x12 65kg, 1x12 80kg

Pöidade sirutamised: 4x10 100kg

Kõht: 3x12

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:32:20

Kaotatud kalorid: 959kcal

Keskmine pulss: 123

Maksimaalne pulss: 166

Peaks mainima, et väga korralik hariv trenn oli. Sai uusi asju teada, mille peale ise ei tulnud.

Sai söödud väike küpsise puddingu kook, mmm kui hea oli:D

Õhtul siis appi Salme Kultuurikeskusesse, et homme siis samuti väike abistamine.

jalg_2.jpg

Väike pilt juurde trenni lõpust, Taavi triibutas :D

Tegusat nädalavahetust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Sai käidud Salmes abis, päris fun oli seal :)

photo.jpg

Head isu, väike cesari salat, kanatükid, tomatit :)

Väike pilt õhtusest tegutsemisest samuti.

photo_1.jpg

Homme platsis siis 8:30 , et tegutseda:)

Kena õhtut ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Oeh täna oli ikka päris tegus päev, sai ikka joostud korralikult. Kahju, et ei pannud pulsivööd peale oleks näinud palju numbrid olnud oleks.

Kui aus olla, siis oli see minu esimene töö vabatahtlikuna ja pean mainima väga väga positiivne kogemus! Endale, edaspidiseks treeningute jätkamiseks, sain motivatsiooni ikka väga väga palju! Sai juttu puhutud paljudega, eks ma panen mõned pildid samuti siia :)!

Imre Vähi

v_hk.jpg'

Härra Merisalu poosetamas :lol:

IMGP6032.jpg

Kaunitarid poosetamas ^_^

IMGP6025.jpg

Härra FDVK e. Fred Vunk!

IMGP6018.jpg

IMGP6014.jpg

Suurmeister isiklikult Ott Kiivikas

IMG_0743.jpg

Kumb on suurem?:D

Susanne Rydmyr ja Taavi Merisalu

IMG_0740.jpg

Need, siis mõned jäädvustused, kahjuks soov oli saada mõned pildid inimestega koos aga jooksmist ja tegemist oli palju <_<

Better luck next time mybe ;)!

Kena õhtu jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Tänane päev kuidagi vägagi väsinud, eilsest ilmselt ja üldse sellest nädalast. Sai siis kasutatud neid vouchereid, mis jagati ja käisin proovimas Golden Clubi jõusaali. Peaks mainima, et minule meeldis vägagi see koht, mis uurisin juurde lisaks, et seal ka võimalus sama kuumaksuga käija rühmatreengingutel.

Väikesed pildid ka minu poolt, sellest kohast.

IMG_0744.jpgIMG_0746.jpgIMG_0745.jpg

IMG_0749.jpgIMG_0751.jpg

Trenniks oli selg ja triits.

Jõutõmme - 5x6 50kg (kang sisse arvestamata)

Ploki tõmbed laialt rinnale - 1x8 54kg, 2x8 61kg

Hantli tõmbed küljelt - 2x8 20kg, 1x8 22kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu rinda - 1x10 61kg, 2x10 68kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu kõhtu - 3x10 68kg

Kitsalt surumine - 1x6 35kg, 1x6 40kg, 1x6 45kg, 1x6 50kg

Ploki surumine - 1x8 28.7kg, 2x8 31.25kg

Hantliga käe sirutamine kukla tagant - 1x10 10kg, 1x10 12kg

Pulsikella Näitajad:

Aeg: 01:38:08

Kaotatud kaloraaš: 616kcal

Keskmine pulss: 101

Maksimaalne: 152

Kuna, seal raskused teised, siis erinevad nad minu tava numbritest, aga jõutõmbe tõstsin ma 20kg võrra, ehk siis eelmise nädala 50kg on kangiga kaasa arvatud. Nüüd siis ma ei teagi, mis seal see kang kaalub aga ilmselt samuti 10-20 kg kandis. Kuna see koht, meeldis mulle vägagi, siis ilmselt järgmine või ülejärgmine kuu vahetan oma koduklubi selle vastu. Muidugi soov oleks need rühmatreeningud ka järgi proovida, soov oleks muidugi veel see TRX rühmatreening järgi proovida. Olen kuulnud, et see pidi päris korralik andmine olema c.a 1h.

Hetkel väike söögi tegemine homseks tööle kaasa ja siin õhtuks .

Kena õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt väike tähelepanek......sul jõutõmbe raskuste suhe ploki omadega kuidagi omapärane....tavaliselt on tõmbe raskused kordi suuremad kui plokitõmmete raskused....vähemalt minu kogemuste põhjal :) Kükki teed ka seal 80 ringis ma vaatan.Aga tõmmet pmt sama raskusega mis rinnalt surumist.Siin kannatab veidi juurde visata raskust ehk.? :) ......lihtsalt jäin mõtlema,ei taotle ,et sa pooleks kohe tõmbaksid ennast vms :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tsau,

Täna siis väike jalatrenn oli, maestro Merisalu juhendamisel.

Kui aus olla, siis päris korralik andmine käis :D

Kükk kangiga: 1x6 75kg, 4x6 80kg

Välja asted: 4x8 35kg

Kang rinnalt kükk: 3x8 50kg

Sääre kõverdused: 3x12 50kg

Säärte sirutused: 1x12 65kg, 1x12 80kg

Pöidade sirutamised: 4x10 100kg

Kõht: 3x12

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:32:20

Kaotatud kalorid: 959kcal

Keskmine pulss: 123

Maksimaalne pulss: 166

Imelik, et selles trennis pulsikell näitas peaaegu 1 megakalori, aga ülejäänud teistes trennides näitas pool mega ainult.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt väike tähelepanek......sul jõutõmbe raskuste suhe ploki omadega kuidagi omapärane....tavaliselt on tõmbe raskused kordi suuremad kui plokitõmmete raskused....vähemalt minu kogemuste põhjal :) Kükki teed ka seal 80 ringis ma vaatan.Aga tõmmet pmt sama raskusega mis rinnalt surumist.Siin kannatab veidi juurde visata raskust ehk.? :) ......lihtsalt jäin mõtlema,ei taotle ,et sa pooleks kohe tõmbaksid ennast vms :D:)

Ma ise ka seda tähelepannud, aga ma ei hakka päris hullu panema, et pool vigaselt selle harjutuse ära teen. Et ikka korrektselt tuleb harjutus lõpuni viia, aga täna proovisin selle jõutõmbe kaalu tõstmisel, kuidas asi läheb. Läks hästi, aga kui vaadates tänast plokki siis see puhtalt tutvumine oli uue klubiga, aga vana suhtes ise hakkasin ka samuti vaatama, et plokk kõvem kui jõutõmme :D

Küki tõstmine tuli nüüd see reede juhendaja juhendamisel, kuna ise ei julgenud eriti karmide raskustega tõstma hakata. Aga näed, nüüd punnitati välja need suured kaalud , kui mainida siis siiani jalad kanged reedest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, et selles trennis pulsikell näitas peaaegu 1 megakalori, aga ülejäänud teistes trennides näitas pool mega ainult.

Selles pole midagi imelikku, kuna ma õppisin siin uusi asju juurde reedel. Tänu sellele selline kaloraasi pauk tuli, tänagi suure pingutusega tuli seljapäev üle 600 kcal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see saal ongi nii inimtühi või sattus lihtsalt selline hetk?

Ma arvan, et sattusin lihtsalt sellisele hetkele. Ma käisin pühapäeval kuskil 10-11 vahel, ma muidugi tööpäevadel pole käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Täna lähen teen uuesti selja ja triitsa, natukene uurisime Taaviga numbreid ja muutsime neid. Ehk sai parem kirjutan siis , kui trenn läbi kuidas olud jms on;)!

Seniks mured nurka :D

PrIiT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole proff aga seda võin küll öelda, et peaksid kiiremas korras selle asendi ära unustama, siin ei ole jõutõmbega palju ühist

http://highperformancehandbook.com/helpful-videos/increasing-the-deadlift/?ref=47570

Jõutõmme ei ole kangiga kükk - ei ole 'mida sügavamale, seda parem'

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole proff aga seda võin küll öelda, et peaksid kiiremas korras selle asendi ära unustama, siin ei ole jõutõmbega palju ühist

http://highperformancehandbook.com/helpful-videos/increasing-the-deadlift/?ref=47570

Jõutõmme ei ole kangiga kükk - ei ole 'mida sügavamale, seda parem'

Tänan, soovituse eest proovin järgmine kord korralikult. Teen uue video samuti sellest järgmine nädal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

See jõutõmbe raskus oli sinu jaoks liiga kerge.

Kui teeksid pisut raskema raskusega, siis ka niisügavale kükki ei laseks end.

Väga sügava algpoosiga alustatakse kui soovitakse koheselt kang maast sirgetele kätele tõsta.

Jõutõmme aga on selline alaselja harjutus, kus pole vaja väga sügavalt alustada ja jalgadega töötada- rohkem seistes alaselja painutus, mitte aga pingl.

Või tegelt sa ei lasknudki teabmis sügavale, lihtsalt imelikult tegid kükki kuidagi. Vaja ikka sirge alaseljaga tööd teha rohkem.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegin selja ja triibu päeva uuesti ja peaks mainima asi paraneb raskused täiesti ühtlased.

Aga, mis ma siin pläran kirjutan ära siis näha !

Jõutõmme: 5x6 90kg

Ploki tõmme laialt rinnale: 1x8 70kg, 1x8 75kg, 1x8 80kg. Jääb 75kg edaspidiseks

Hantli tõmme küljelt: 3x8 25kg

Ploki tõmme kitsalt rinnale: 3x10 75kg

Ploki tõmme kitsalt vastu kõhtu: 3x10 80kg

Kitsalt surumine: 4x6 45kg

Ploki surumine püsti: 1x8 27.5kg, 2x8 30kg

Kukla tagant sirutamine hantliga: 2x10 12.5kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:55:40

Kaotatud kaloraaž: 769kcal

Keskmine pulss: 103

Maksimaalne: 153

Kõht puddingut täis ja magama ära:)!

Kena õhtut!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole võrrelnud küll erinevate varasemate trennide raskustega, aga selle posti põhjal võiks justkui aru saada, et sa trennist trenni teed täpselt samade raskustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole võrrelnud küll erinevate varasemate trennide raskustega, aga selle posti põhjal võiks justkui aru saada, et sa trennist trenni teed täpselt samade raskustega?

Ei ole jõutõmme, kitsalt surumine, hantliga sirutamine. Nende kolme harjutuse kaalud muutunud, eks ma proovin kõigest väest, et rohkem tõsta neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole võrrelnud küll erinevate varasemate trennide raskustega, aga selle posti põhjal võiks justkui aru saada, et sa trennist trenni teed täpselt samade raskustega?

Noo mina isiklikult ei näe selles ka midagi paha kui samade raskustega teeb.Ok,õutõmbe puhul see 50-60 tundus tõesti liiga kerge olevat,aga algaja puhul ei näegi mõtet kuhugi tormata.Aeg-ajalt muidugi kerge progress raskustes/kordustes/seeriates,aga üldpildis raskus peaks selline "mõõdukalt raske" olema.On tunda ,et töötab,aga samas mingi varu jääb sisse. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×