Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Olen seda filmi näinud. Üks narko-dokumentaal jooksis veel kunagi siin meie kinodes, vene narkoküla kohta.

See trailer siin ongi filmi kõige võikam koht, ega film ise pole midagi nii erilist.

Muidu mõtlemapanev film, kuna kaadrid on meie riigist.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen seda filmi näinud. Üks narko-dokumentaal jooksis veel kunagi siin meie kinodes, vene narkoküla kohta.

See trailer siin ongi filmi kõige võikam koht, ega film ise pole midagi nii erilist.

Muidu mõtlemapanev film, kuna kaadrid on meie riigist.

Ma nüüd vaatangi ära, kuidas see film on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Hommikust!

Eile, oli trennivaba päev kuna sai teisipäeva öö vastu kolmapäeva tööd tehtud, siis see kolmapäevane päev oli päris selline laiba tunne. Puhkasin eile kodus, vaatasin ka selle lubatud filmi ära, päris hirmus seal oli välja toodud inimesed, kes on elu hammasrataste vahele jäänud. Ja kui aus olla siis minul endale tekkis tunne, et ma olen küll või sees, selline elu nagu seal inimesed kirjeldasid oli ikka päris karm. Samas jäi kohati tunne, et neil puudub kas eneseusk või siis järjepidevus ehk annavad kiirelt alla. Kui nüüd muidugi osasid vaadata, kes seal lastekodus üleskasvanud jne, olid nad muutunud samamoodi ehk narkomaanid, vargad. Üks naine, kes seal enim silma päristis jäi jah mulje,et tal puudub enesekindlus ja see järjepidevus, samas mis temaga tehti lapsepõlves, siis tõesti pole vist ime ka.

Filmi kohta nii palju, et ma küll nüüd pärast seda vaatamist mõtlesin, et pean iga päev rahul olema endaga, et minul elu on ikka väga palju parem ja ei saaks üldse viriseda!

Nüüd siis trenni juurde tagasi tulles, täna on see tore Jalapäev :D, hommik algas pudruga !

Siis mõtlesin, et näitan siin oma 10 päeva kaalumist samuti:

22.10 - 99 kg

23.10 - 98,8 kg

24.10 - 99,7kg

25.10 - 100 kg

26.10 - 99.9 kg

27.10 - 99.8 kg

28.10 - 99.4kg

29.10 - 98.8kg

30.10 - 98.8kg

31.10 - 97.8kg

Nagu näha siis tänane hommikune kaal oli 97.8kg , mis on juba meeldiv täiesti :), Ja muideks härrased Novembrikuu on vuntsi kasvatamis kuu, kes endale vuntsid ette kasvatab? :D

post-50-1283849819.jpg

Väike nali samuti :D

Kena tööpäeva jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mulle tekitas ka see filmi selliseid mõtteid, et tuleks rohkem väärtustada väikesi asju.

Teine asi filmis mulle tundus nii, et silmakirjalikkus/enesepettus on sellsitel inimestel hämmastav. Et nad võivad küll ausa näoga rääkida, et armastavad jne, kuid selle kõik on nad hetke pealt valmis maha müüma asja doosi eest- asja eest mida nad rohkem väärtustavad. Ses mõttes inimese olemus on keerukas- ühel hetkel väidetakse üht, ja hetkepärast toimitakse vastupidiselt.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tekitas ka see filmi selliseid mõtteid, et tuleks rohkem väärtustada väikesi asju.

Teine asi filmis mulle tundus nii, et silmakirjalikkus/enesepettus on sellsitel inimestel hämmastav. Et nad võivad küll ausa näoga rääkida, et armastavad jne, kuid selle kõik on nad hetke pealt valmis maha müüma asja doosi eest- asja eest mida nad rohkem väärtustavad. Ses mõttes inimese olemus on keerukas- ühel hetkel väidetakse üht, ja hetkepärast toimitakse vastupidiselt.

Täiest nõustun sinuga, et miks me vingume kõige üle, mis tegelt meil hästi on ja hea!

No, aga kui sa oled alla käimas, siis ega sul muud varianti polegi, mis mulle jäi kõrva veel seal üks mees kellel rääkimisega probleeme oli, et kokutas. Kus ta ütles, et "tema sugulased/lähedased usuvad siiani, et ta on võimeline muutuma" ehk siis tema ise ei usu seda ammu tuleb välja. Aga vägagi mõtlema panev film, sest kas tõesti tahaksime me niimoodi elada? Mina ei soovi seda kindlasti mitte!

Lõppu väike motivatsiooni video millele, facebookis peale sattusin. Kus, üks naine soovis ka head välja nägemist ja võttis kätte. Ehk siis loo moraal, kõik on võimalik KUI SINA ISE SOOVID.

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Jalatrenn :)!

Kükk kangiga: 5x6 85kg

Välja asted: 4x8 35kg

Kang rinnalt kükk: 1x8 55kg, 2x8 60kg

Sääre kõverdused: 3x12 55kg

Säärte sirutused: 2x12 65kg,

Pöidade sirutamised: 3x10 100kg, 1x10 110kg

Kõht: 3x12

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:44:34

Kaotatud kalorid: 849kcal

Keskmine pulss: 111

Maksimaalne pulss: 163

Täna siis tegin viimast korda välja asteid 35kg järgmine nädal tõstan 40 peale :). Nagu näha säärte kõverdused tulid samuti 55 kg peale, viimase seeria lõpp tuli punnitades ja röökides :D . Kõhtu tegin tõsted 12 korda siis 20 hüppenööri hüpet peale, et pulss ikka üles saada ^_^

Väike motiveeriv lugu, lõppu samuti:)!

Kena õhtut:)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SUurte jalgadega mees kasvab siit :D

Need jalad on suured, siin mõned lehed tagasi on näha kui jurakad need reied on :lol:

Aga oht on küll jah, ma ise sama mõelnud jõuaks ülakeha ka järgi -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna oli rind ja biits, no ei tulnud miskit erilist täiesti suht läbi omadega sellest nädalast.

Hambad ristis venitasin trenni läbi.

Lamades surumine - 5x8 55kg
Surumine kaldpingil hantlitega - 3x8 17.5kg hantlid
Surumine negatiivse kaldega pingil - 2x8 55kg, 1x8 60kg
Kangiga püsti ette tõsted - 1x8 33kg, 2x8 35.5kg
Käsivarte kõverdamine Z-kangiga schoti pingil - 3x10 25.5kg
Hantlitega korda mööda tõsted - 2x12 15kg hantlid
Prantsuse surumine - 2x8 35.5kg

Pulsikella näitajad

Aeg: 01:22:01

Kaotatud kalorid: 346kcal

Keskmine pulss: 88

aksimaalne: 138

Lõpetuseks võin öelda, et käed kanged et trenn ikka seljataga :D

Lisan siia veel ühe video triitsa harjutusest:)

Kena nädalavahetust!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida nimetatakse säärte kõverduseks/sirutuseks?

Kui üks neist on istudes 90 kraadise nurga alt sirgeks lükkamine, raskused kuidagi mõõdukad nii paksu jala kohta :)

tuubis tuli sama nime alt v: säärte sirutused 3 täiesti erinevat asja välja

See ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

Täna kodus homme võibolla teen väikse trenni või siis selle asemel bodypump :). Käisin siin sõbral trennis kaasas, aitasin natukene teda ja motiveerisin :)

Ennem siin sai lõunaks midagi sellist söödud:

DSC_0011.jpg

Nagu pildilt näha siis, täistera makaronid, hakkpallid ja kurk/tomat majonees hapukoor.

Tegin siis väikse poose pildi samuti saalis :D

DSC_0013.jpgDSC_0017.jpg

Võrreldes see, milline ma pool aastat tagasi olin, siis ilmselgelt tuleb rahul olla :lol: Täna hommikune kaal oli 97.7 kg.

Kena päeva :)!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust:)

Täna olnud rahulik puhkepäev, mõnus täiesti kodus olla vahelduse mõttes:)

Päeval sai isegi väike lõuna uinak tehtud, mida viimasel ajal pole ette tulnud. Homme võtan ühe korraliku seljapäeva ette, kuna suur maestro :lol: palus et prooviksin jõutõmbe 100 kg saada, siis läheb korralikuks andmiseks homme ! Hetk tagasi tegin väikese söögi praekartulid, kodujuust, tomat/kurk, hapukoor. Nii et sööge palju :D!

Kena õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna oli trennipäev, hommikul juba suhteliselt varakult üleval nagu noor pensionär :D

Kuna siin vahepeal tekkis motivatsiooni langus aga tänud härra Merisalule, kes näitas mulle Kai Greeni videot, mis näitas kuidas möödub tema päev.

Siis läksin täna trenni ja võtsin selle jõutõmbe koos seljaga ette. Et see maagiline 100kg kätte saada, mis suurte pingutustega tuli samuti!!:):)

Jõutõmme 5x8 100kg
Plokk laialt ülevalt 1x8 75kg, 1x8 75kg, 1x8 80kg
Hantli tõmme küljelt 3x8 25kg
Plokk kitsalt ülevalt 2x10 75kg, 2x10 80kg
Plokk kitsalt vastu kõhtu 2x10 80kg, 1x10 85kg
Kitsalt surumine 1x6 40kg, 3x6 45kg
Ploki surumine 3x8 30kg
Käe sirutus hantliga 2x10 12.5kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:42:09

Kaotatud kalorid: 865kcal

Keskmine pulss: 113

Maksimaalne: 162

Ploki tõmme tõusis 5kg võrra, nagu näha tundsin täna, et jaksan rohkem.

Päras trenni sai söödud tatart, kodujuustu head aeglased süskari rohke söök:)

Lisan jõutõmbe video samuti, saate arvamust avaldada kas miskit valesti või mitte :)

Kena nädalavahetuse lõppu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusagilt sealt 5-6 korduse juures tuleb küür sisse nagu kassil.Raskuse poolest suudaksid vb rohkem ka tõmmata,aga seeriad ehk veidi lühemad hoida.(kusagil 5-6 korduse ringis) Pikkade seeriate puhul tehnika laguneb ja nii võid häda teha endale.Aga need kõigest minu 2 senti. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi selga kohe seeria algusest fikseeritult sirgena või kergelt nõgus hoida, samuti tagasi allalastes. Seda küüru vaadates hakkas mul valus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub skull crusheris, mis üleval näitasid, et raskus võiks sul ilusti suurem olla. Kui jõudsin veel pärast 8 kordust, kitsalt suruda, siis peaks koheselt järgmises trennis raskust juurde viskama ;) Selg läks jõutõmbes veidi liiga kõveraks jah, aga pole hullu. Veidi tehnikat jälgida ja küll tulema hakkab :) Rihmadest ma eriti vaimustuses pole, aga kas muidu oli pealt haare? Väike jõusaali viga, et peeglit pole kõrval ja jälgida ise ei saa... Kuidas ise end tunned, mulle tundus su jalgade asend väga koos olevat, oleneb muidugi inimesest. Ise kasutan veits laiemat asendit... See võib ka aint videost tunduda... Edu järgmiseks trenniks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi selga kohe seeria algusest fikseeritult sirgena või kergelt nõgus hoida, samuti tagasi allalastes. Seda küüru vaadates hakkas mul valus.

Proovin järgmine kord uuesti :)

Mulle tundub skull crusheris, mis üleval näitasid, et raskus võiks sul ilusti suurem olla. Kui jõudsin veel pärast 8 kordust, kitsalt suruda, siis peaks koheselt järgmises trennis raskust juurde viskama ;) Selg läks jõutõmbes veidi liiga kõveraks jah, aga pole hullu. Veidi tehnikat jälgida ja küll tulema hakkab :) Rihmadest ma eriti vaimustuses pole, aga kas muidu oli pealt haare? Väike jõusaali viga, et peeglit pole kõrval ja jälgida ise ei saa... Kuidas ise end tunned, mulle tundus su jalgade asend väga koos olevat, oleneb muidugi inimesest. Ise kasutan veits laiemat asendit... See võib ka aint videost tunduda... Edu järgmiseks trenniks :)

Jah sul õigus, peegel vales kohas, saaks vaadata täpselt kõrvalt. Kuna käisin üksi sis polnud, kedagi kes jälgiks selga vaatasin ise videot, et kõveraks läheb lõpus miski pärast. Aga jap, tehnika tuleb pika peale iga trenn vaja katsetada ja õppida :). Haaret kasutan pealt haare ikka, proovisin seda lai haaret ja see ei istunud. Eks see haardega ole kuidas kellegile sobib. Jalgade kohta nii palju, et see on täiesti ok minu enda jaoks.

Suured tänud seda edu vaja kindlasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa sega haaret pole proovind? Endale istub nii väga, et enam pole rihmasid ca 3 a kasutanud :) Eks sa aga filmi rohkem ja igat harjutust, kasvõi enda jaoks. Saad kõrvalt vaadata vigu pärast :) Kõiki ei pea lisama siia kui ei taha, aga endale ikka kasulik vaadata :) Ise jõutõmbes ei lase kangi maha ka, vaid jätan cm põrandast ülesse :) Kusjuures lähengi selja trenni tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa sega haaret pole proovind? Endale istub nii väga, et enam pole rihmasid ca 3 a kasutanud :) Eks sa aga filmi rohkem ja igat harjutust, kasvõi enda jaoks. Saad kõrvalt vaadata vigu pärast :) Kõiki ei pea lisama siia kui ei taha, aga endale ikka kasulik vaadata :) Ise jõutõmbes ei lase kangi maha ka, vaid jätan cm põrandast ülesse :) Kusjuures lähengi selja trenni tegema :)

Olen, see ei istu minule eks see ongi selline asi, et kellele kuidas. No rihmad pigem on mulle alguseks julgustuseks, kuna käe haare pole nii tugev veel :)

Eks ma seda filmimist teen samuti proovin kõike :)

Head trenni:)!

Varuga :D

Varuga mida ;)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×