Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Kui nüüd kokkuvõtteks võtta, siis härra Tim või kes iganes sa oled!

Ma olen tegelenud sellise kaalulangetamisega alles mai kuust saadik, ehk ma olen amatöör. Ma ei peagi veel teadma seal jumal teab mis trikke ja tarkusi, ma avastan enda jaoks seda maailma alles!

Sul ei ole nüüd õigust tulla siin matkima mind või siis treenerit, ma võin sulle kinnitada, et meil on väga tihe koostöö ma uurin ja puurin kõiki asju. Kui sa oled nii tark või suu teeb sind targaks. Hakka oma blogi pidama, ma tahaks ise näha, mis seal head toimuks. Ehk see mingid üksikud söögi pildid, mis ma siia olen pannud on täiesti käpu täis,milline menüü ja söömine tegelikult minul on!! Kuna minu jaoks oli eelmneval eluperioodil sõna "tervislik toitumine" täiesti võõras, siis ma isegi imestan, et minu areng on toimunud ikka suuremas tempos, kui ma alustades ise arvasin.

Võin kinnitada, see elu on veel minu jaoks võõras!!!!

Ma tänan Riina toetuse ja Taavi oma samuti!!!

Kui sa pole veel aru saanud, siis blogi pidamine on minu enda jaoks, et ma kirjutan seda üles ja jagan. Maha tegemiseks pole see siia küll loodud!

Järgnevaks, kui sul veel vaja mingisuguseid maha tegemisi jms, siis hoia lihtsalt enda teada. Ei vaja ma sinu, kui "geeniuse" kommentaare, usun et ma saan ka nendetagi hakkama!

Kena päeva jätku!!!

Muudetud kasutaja priibe poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kliendile toitumiskava teha, siis ei ole normaalne, et ma topin talle nussa saia sisse, sest seda võib süüa kui makrod on paigas!? Ilmselgelt panen kavasse kõige tervislikumad ja täisväärtuslikumuad - vitamiinide ja mineraalide rohked toidud!

Mõistad ju isegi vast nüüdseks, et kordagi pole asi olnud su toidukavade toidukordade sisus vaid selles, et kipud olema lihtsalt üpriski ehe näide tänapäeva treenerist, kes ei tunnista erinevaid lähenemisi dieedi pidamisele, kuna pole seda ühel või teisel põhjusel enda nahal järgi proovinud, nagu archangel ütles - ometigi ei ründa sa teda praegu vaid üritad midagi minule tõestada. Selline asi eristabki väikseid tegijaid kogenenumatest inimestest, kes suudavad oma õpilase panna kaalu kaotama ka alternatiivmeetodeid kasutades ning mis veel tähtsam, suudavad teha selgeks selle toimimise mehhanismi.

Kas sa ise ei arva, et sinul, treenerina, on võimalus riskida ning kui enda silmaringi piisavalt laiendada siis ka väikse riigi kohta nagu me oleme, luua endale turueelis?

Priibele - ära klähvi kui sisu ei mõista.

Muudetud kasutaja Tim. poolt
  • Downvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistad ju isegi vast nüüdseks, et kordagi pole asi olnud su toidukavade toidukordade sisus vaid selles, et kipud olema lihtsalt üpriski ehe näide tänapäeva treenerist, kes ei tunnista erinevaid lähenemisi dieedi pidamisele, kuna pole seda ühel või teisel põhjusel enda nahal järgi proovinud, nagu archangel ütles - ometigi ei ründa sa teda praegu vaid üritad midagi minule tõestada. Selline asi eristabki väikseid tegijaid kogenenumatest inimestest, kes suudavad oma õpilase panna kaalu kaotama ka alternatiivmeetodeid kasutades ning mis veel tähtsam, suudavad teha selgeks selle toimimise mehhanismi.

Priibele - ära klähvi kui sisu ei mõista.

Woah! :o

Tulla teise inimese blogisse oma mingeid probleeme klaarima ja veel sellisel toonil blogi omanikku "paika panema"....

Nagu tegelt?

Sellised asjad võiks ikkagi jääda näiteks personaalse vestluse tasemele.

Väga inetu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljaks et me kõik siin arvustame ja laidame, samas me unustame et me olime kunagi kõik algajad. Kas me oleme unustanud et me uurisime, katsetasime ja puurisime kunagi kõik ise ja avastasime mis meile sobib ja mis mitte. Priibe on veel roheline sellel alal andke aega talle atra seada. Küll ta hakkab ka kunagi avastama, niikaua las toimetab treeneri käe all. Kui arvab et pagas on piisav, las hüppab vette ja proovib pinnale ujuda. Kui pinnale ei tule alles siis võime hakata arvustama. Minu arust.

Priibele uuri , kogu teadmisi ja tee õpetustel vahet. Mitte kõik ei tööta sinule mis töötab teistele. Soovitan hoida pea külm ja nahk paks, arvustajaid on palju ja mitte kõik ei oska oma teadmisi edasi anda. Nagu ma juba ennem ütlesin eks igaüks on leidnud oma tee ise aga ma olen kindel et alguses on nad kõik abi ja motiveerimist vajanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Hei,

Blogi tohib ikka maha teha, vaielge mõnuga.

Mina arvan, et selles küsimuses oli Arc'il õigus siin. Ainult, et tema jutule lisaksin juurde selle, et Halb treener või mistahes halb asi on vältimatu ja vajalik nähtus.

Mina siinse blogija metoodikas küll midagi halba või valet ei näe, tundub jätkusuutlik ja meelepärane olema.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistad ju isegi vast nüüdseks, et kordagi pole asi olnud su toidukavade toidukordade sisus vaid selles, et kipud olema lihtsalt üpriski ehe näide tänapäeva treenerist, kes ei tunnista erinevaid lähenemisi dieedi pidamisele, kuna pole seda ühel või teisel põhjusel enda nahal järgi proovinud, nagu archangel ütles - ometigi ei ründa sa teda praegu vaid üritad midagi minule tõestada. Selline asi eristabki väikseid tegijaid kogenenumatest inimestest, kes suudavad oma õpilase panna kaalu kaotama ka alternatiivmeetodeid kasutades ning mis veel tähtsam, suudavad teha selgeks selle toimimise mehhanismi.

Kas sa ise ei arva, et sinul, treenerina, on võimalus riskida ning kui enda silmaringi piisavalt laiendada siis ka väikse riigi kohta nagu me oleme, luua endale turueelis?

Priibele - ära klähvi kui sisu ei mõista.

Nagu aru saan, et sinule on antud üldse klähvimis õigust?

Mis see hetkel sulle annab, jaurata tühja tähja peale?

Minu silmis oled sa muud, kui üks suur ümmargune null sellise käitumisega :excl::excl::excl:B)

Teed vaid margi endal täis teiste ees!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljaks et me kõik siin arvustame ja laidame, samas me unustame et me olime kunagi kõik algajad. Kas me oleme unustanud et me uurisime, katsetasime ja puurisime kunagi kõik ise ja avastasime mis meile sobib ja mis mitte. Priibe on veel roheline sellel alal andke aega talle atra seada. Küll ta hakkab ka kunagi avastama, niikaua las toimetab treeneri käe all. Kui arvab et pagas on piisav, las hüppab vette ja proovib pinnale ujuda. Kui pinnale ei tule alles siis võime hakata arvustama. Minu arust.

Priibele uuri , kogu teadmisi ja tee õpetustel vahet. Mitte kõik ei tööta sinule mis töötab teistele. Soovitan hoida pea külm ja nahk paks, arvustajaid on palju ja mitte kõik ei oska oma teadmisi edasi anda. Nagu ma juba ennem ütlesin eks igaüks on leidnud oma tee ise aga ma olen kindel et alguses on nad kõik abi ja motiveerimist vajanud.

Suured tänud toetuse eest! Nagu ennist ise sama ütlesin, et ma olen uus !

Hei,

Blogi tohib ikka maha teha, vaielge mõnuga.

Mina arvan, et selles küsimuses oli Arc'il õigus siin. Ainult, et tema jutule lisaksin juurde selle, et Halb treener või mistahes halb asi on vältimatu ja vajalik nähtus.

Mina siinse blogija metoodikas küll midagi halba või valet ei näe, tundub jätkusuutlik ja meelepärane olema.

Tänan!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Buduaar on nasite klatsh siis fitness meeste klatsh- EHE NÄide praegune :D

Kas sa suudaksid näiteid tuua. Mina näiteks näen siin et Hr. Priibe üritab oma välimust ja mõttemaailma toitumis alaselt muuta. Saan aru et see on talle raske ja ta üritab meid oma edusammudest teavitada, mis on tore. Usun et sellel teemal endast kogenenumatega vestlemine on vägagi arendav ja tuge pakkuv tegevus.

Kahjuks on ka selliseid kes arvavad et tema treener ja ta ise on toitumise alal liiga üheülbalised. Mina soovitaks neile pakkuda omalt poolt lahendusi.

Ma ei ole küll ekspert aga kas sõna KLATSH ei tähena mitte KEDAGI TAGARÄÄKIMA.

Arvan et selles blogis vajeldakse rohkem Hr. Priibe edusammude ja suundade üle kui pakutakse omaltpoolt lahendusi ja tuge. Muidugi mina arvan ültse palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau!

On olnud päris tegus nädalavahetus, sai käidud Salme kultuurikeskuses samuti sünnipäeval. Pühapäevane päev on tavaline väike poes käik, kokkamine siin tööpäevadeks kaasa ja puha. Salmes sai siis käidud motivatsiooni juurde saamas, mis tänu selle kõige nägemisele tuli ikka uksest ja aknast :D.

Õnnitlused siis veel kord FDVK-le , elasin samuti kaasa suure aplodeerimisega.

Kuna siin sai isiklikult kaasa elama mindud Taavile , siis suured õnnitlused sinule samuti :excl::excl:

Härra Vähk samuti õnnitlused järjekordse võidu puhul.

Lisan siis mõne pildid, mis sai ise tehtud!

Eesti kaunitarid ! ^_^

IMG_0700.jpg

Mees nagu orkester :D :D

IMG_0731.jpg

Homme trenni õhtul, siis täpsemalt kirjutan teile, mis ma motiveerituna korda saatsin seal !!

Kena õhtu pooliku jätku!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust:)!

Täna oli selg ja triits :)

Jõutõmme - 5x 50kg

Ploki tõmbed laialt rinnale - 1x 70kg, 1x 75kg, 1x 80kg

Hantli tõmbed küljelt - 3x 25kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu rinda - 3x 75kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu kõhtu - 1x 75kg, 2x 85kg

Kitsalt surumine - 2x 35kg, 2x 40kg

Ploki surumine - 2x 27.5kg, 1x 30kg

Hantliga käe sirutamine kukla tagant - 2x 10kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:50:45

Kaotatud kaloraas: 447kcal

Keskmine pulss: 89

Maksimaalne pulss: 135

Täna oli, kuidagi ikka jõudu korralikult, samas motivatsiooni lendas ka tänu nädalavahetusel käidud üritusele :D

Kena õhtut;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna oli kiiruslik rind ja delta lihased.

15.10.2013

Kangiga surumine (kiiruslik) - 6x 20kg

Istudes kangiga surumine - 4x 15kg

Õlad, lendamine trenažööril - 1x 60kg, 2x 50kg

Kangi tõsted lõua alla - 2x 15kg, 1x 17.5kg

Käe viimine taha lamades - 2x 5kg, 2x 6kg

Lendamine - 3x 8kg

Õlakehitused - 3x 50kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:37:27

Kaotatud kalorid: 489kcal

Keskmine pulss: 95

Maksimaalne: 147

Homme siis vabapäev, saab puhata natukene kõigest. Nädala lõpp tulemas päris kiire, et säike relax ei tee paha! ^_^

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna oli väike puhkepäev, et sai ka ära mõõdetud ja pildistatud ennast.

Rinnaümbermõõt: 99 cm

Vööümbermõõt: 95 cm

Puusaümbermõõt: 109 cm

Reie ümbermõõt: 70 cm

Biitseps: 39 cm

Kaela ümbermõõt: 43 cm

Kaal: 99 kg

Panen siis pildid ka, saab võrrelda ^_^

05_05_13.jpgIMG_0568.jpg

05_05_13.jpgIMG_0569.jpg

IMG_0570.jpg

IMG_0567.jpg

Ehk avaldage siis oma arvamust ;)

Shoot!

Homme on jalapäev uhh i cant wait :D

Kena õhtut;)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle jaoks veel vaja palju vaeva näha Jrx , aga teen tulist tööd selle nimel! ^_^

Tervislikud eluviisid peaksid olema sisse kodeeritud nagu hammaste pesemine.See ei tohiks olla midagi ränka ja vaevalist nagu "tuline töö". ;) Aga ei ,kõik väga timm.Hea arengu oled läbi teinud. :) Pane samamoodi edasi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervislikud eluviisid peaksid olema sisse kodeeritud nagu hammaste pesemine.See ei tohiks olla midagi ränka ja vaevalist nagu "tuline töö". ;) Aga ei ,kõik väga timm.Hea arengu oled läbi teinud. :) Pane samamoodi edasi! :)

Peaksid, aga ei olnud kahjuks, nüüd nad on täiesti 100%! No ränk vaev just suurema osa kaalust alla saamine on seljataga, samas ikka protsess jätkub ja ütleme, soovid suured :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaksid, aga ei olnud kahjuks, nüüd nad on täiesti 100%! No ränk vaev just suurema osa kaalust alla saamine on seljataga, samas ikka protsess jätkub ja ütleme, soovid suured :D

Võrdluspildid on küll head ja muutus näha, aga kas sul algsete piltide mõõdud ka alles? See huvitab hetkel isegi rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust,

Tegin väikese katse, panin magamise ajaks pulsivöö peale. Jagan teiega samuti, mis see mulle hommikul näitas.

Magatud aeg: 09:24:50

Kaotatud kalorid: 816

Keskmine pulss: 51

Maksimaalne: 96

Nüüd väike söömine ja tööle minek:)!

Kena päeva algust!

Muudetud kasutaja priibe poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Kui pulsivöö omaette lauale töötama jätad, siis saad ka 800kal/9h/99kg, pulsivöö kasutab une kalorite arvutamiseks sama teoreetilist valemit, mida ka interneti une-kalkulaatorid kasutavad.

Tundub, et su blogi külastatavus on 10'000/2kuud, mis on kõrgem kui paljudel makstud blogidel. Väga hea populaarsus koefitsent.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pulsivöö omaette lauale töötama jätad, siis saad ka 800kal/9h/99kg, pulsivöö kasutab une kalorite arvutamiseks sama teoreetilist valemit, mida ka interneti une-kalkulaatorid kasutavad.

Tundub, et su blogi külastatavus on 10'000/2kuud, mis on kõrgem kui paljudel makstud blogidel. Väga hea populaarsus koefitsent.

Polari kelladega ei tohiks küll nii olla. Mul oli enne Priitu see kell ja kui ikka valesti vöö läks trenni ajal näiteks, siis näitas ka tulemuseks 0 kcal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pulsivöö omaette lauale töötama jätad, siis saad ka 800kal/9h/99kg, pulsivöö kasutab une kalorite arvutamiseks sama teoreetilist valemit, mida ka interneti une-kalkulaatorid kasutavad.

Tundub, et su blogi külastatavus on 10'000/2kuud, mis on kõrgem kui paljudel makstud blogidel. Väga hea populaarsus koefitsent.

Trennis on mul olnud, kus vöö ei ole tööle hakanud ja südamelöögid on 0 samuti kcal-d ka.

Blogi külastamise/vaatamise-ga pole kellegile makstud :D, ilmselt juttu palju olnud ehk siis sisutihe :D

Jalgadega on märkimisväärseim muutus toimunud - karva kasvanud enam :D

Aga tõsise poole pealt, on ka, jalad päris hea potentsiaaliga - vähemalt mulle tundub..

Jah, ma ise üks päev mõtlesin, et peaks paljaks ajama uudishimust, kas oleks miskit lihast näha või mitte.

No jalad on mul olnud koguaeg suured, ehk ma kunagi tegelesin kreeka-rooma maadlusega, sealt see asi suuremaks läinud ka raskuskese on täpselt kehal keskel.

Aga ma olen enda muutustega väga rahul, aga soov veel paremaks saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×