Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Hei,

Mõtlesin, et valgustan ka siis oma tegemisi natukene:)

Kirjutan alustuseks siis, et alustasin üldse kaalu langetamist 121kg pealt. Nüüdseks on möödas siis umbes 4 kuud, kus kaal hetkel kõigub 102 - 98 kg vahel, nii palju võin veel öelda, et eesmärk on 85-90kg. Mõte kaalu langetamisest tekkis, kui jälgisin näoraamatus Marek Kalmuse tagasisidesid. Kus inimesed oma keha ikka väga, ilusti saanud muudetud ja endalgi tekkis peas idee, et mina siis samuti suudan! Kirjutasin siis härra Kalmusele, et paluda abi tema, kui štaašika kulturistilt. Sain sealt endale siis trenni ja toidukava, mis esma pilgul see söögi oma tundus ikka päris jõhker:D

Vahele öeldes veel võin nii öelda, et jätsin suitsetamise samuti maha, mida olin 12a teinud :D. Siiamaani pole ühtegi suitsu teinud, mida ma isegi imestan samas pole muidugi pikk aeg möödas aga staaži vaadates, siis algus seegi , alkohli tarbisin ennegi vähe, kuna pohmelus ikka päris karm oli :D

Alustus siis oli päris keeruline, need esimesed trennid, kuna ise füüsiliselt kuskil jõusaalis või miskit korraliku liigutamist polnud juba aastaid 6-7 teinud. Muidugi, mis motiveeris tegema see, et kaal langes päris kiirelt ja endal juba peeglist oli tore vaadata. Kindlasti mida rohkem teed seda rohkem sa ise muutud kriitilisemaks enda suhtes.

Nüüdseks siis käin 4 korda nädalas jõusaalis ilusti ja ise kohati mõelnud, et kuidas ma ilma selleta sain enne elada:P?

Söögile vaatan ma samuti, hoopis teissuguse pilguga poes käies. Magusa isu on suhteliselt 0 lähedane samuti, mõned korrad siin ette tulnud sünnipäevadel või siis lubanud kuuma ilmaga ühe jäätise endale:P

Vahelduseks võin panna mõne pildi samuti, siis nagu näha ka millest jutt ikka käib ;)!

http://postimg.org/image/ie97be477/

See vasak poolne pilt on tehtud siis 05.05.13 ja parem poolne on tehtud 26.06.13

Konkreetselt selle pildi mõõdud võin samuti välja tuua:

Algus 06.05.12
Vanus: 25a
Pikkus: 182cm
Algkaal: 120kg
Vöö ümbermõõt: 114cm
Rind: 110cm
Kõht: 120cm
07.07.13 Seis
Vanus: 25
Pikkus 182cm
Algkaal: 104kg
Vöö ümbermõõt: 107cm
Rind: 109cm
Kõht: 103cm

Hetkel siis kuskil 01.08

Vanus: 25

Pikkus: 182cm

Kaal:102-98kg

Rind: 102cm

Kõht: 99cm

Vöö ümbermõõt: 100cm

Pole nüüd uuesti ennast pildistada lasknud, aga peaks eks siis samuti endalgi tore vaadata, kuidas ja kui palju keha muutunud on.

Lisaks siis, nüüd hilsel augustil suutsin veel omale velo soetada samuti. Ütleme päris tore alustus 3 päevaga kuskil 140km maha sõitnud. Pole nii öelda proff aga rahulikult omas tempos sõitnud ja enesetunne ikka pärast sõitu on väga hea:)!

http://s17.postimg.org/4gy8zecj3/photo.jpg

17.08 eile sai siis sõidetud Mustamäe->Lasnamägi->Pirita->Stroomi->Mustamäe :) kuskil 42km.

Motivatsiooni tuleb uksest ja aknast juurde ainult :D, lisaks veel eesmärk sõita see aasta SEB Tartu Rattamaraton 40km!

Mis ma siis rohkem ikka pläran, alati võin küsimustele vastata ja viskan siia oma trennipäevade juttu samuti juurde:)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennipäev täna

Triitseps-Õlg-Säär+ Kõht

Kõhu tõsted kaldpingil 3x20

Jalgade tõsted 3x15

Säär 3x15

Õlg

Hantlite surumine 3x12

Ette kallutatult hantli tõsted küljele 3x12

Hantliega lendamine 3x12

Hantlite ettetõsted 2x15

Triitseps

Prantsuse kangiga surumine 3x12

Hantli surumine kukla tagant 2x13

Ploki surumine 3x13

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenn ;)!

Kangiga kükk - 4 x 10

Jalapress - 3 x 20

Kõhuli trenažööril - 3 x 15

Sääre sirutamine - 3 x 15

Rind

Kangisurumine 3 x 12

Rinnalt surumine - 3 x 12

Hantlitega lendamine - 1 x 12

Pluss, kõhulihaste harjutused ;)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Trennivaba päev :D

Ja mõtlesin nädalavahetusel võtta osa ühest Fakto Auto Tallinna Rahvasõitdust.

Täna siis mõtlesin, kas sõidan 26km või 48km. Tegin siis täna õhtul prooviks 27km , enesetunne oli väga hea :)

http://www.endomondo.com/workouts/234012585/11961585 Selline ring sai tehtud siis:)

Õhtuks söögiks väike kanafilee :) koos köögiviljadega:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

photo.jpg

Laupäeval sai sõidetud 38 km :), väike paus sai tehtud Sadamas, kus sai see klõps samuti tehtud;)

Marsruut :

Mustamäe->Lasnamäe->Pirita->Stroomi rand->Mustamäe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

430040_10151040678110964_466937130_n.jpg533710_10151485102715964_1387647696_n.jp

07.10.2012 03.08.2013

Lisan siis võrdluseks pildid mis muidugi on peaaegu aastase vahega , aga noh vähemalt natukene aru saada, mis muutus toimunud on:).

Muudetud kasutaja priibe poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trenni päev , sai siis söödud 1.5h enne trenni 3 viilu teraleiba, 20g juustu ja 4 muna :).

Täna siis Selja ja Biitsepsi päev;), lets see how today will go ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg

Ploki tõmbed kukla taha 3 x 12

Ploki tõmbed vastu kõhtu 3 x 12

Ploki tõmbed vastu rinda 3 x 12

Hantli tõmbed küljelt 3 x 12

Biitseps

Hantli tõmbed eest 3 x 12

Kangi tõmbed eest 3 x 12

Hantli tõmbed scotshi pingilt 3 x 12

Väga väga, hea tunne pärast trenni :)

Vahelduseks astusin kaalule täna ja kaal näitas 97 kg :) ehk siis 7 kg alg eesmärgist puudu:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Täna mõtsin, et teen lisaks ühe jala- ja rinnatrenni endale, kuna mõte oli minna nädalavahetusel väiksele Tallinna Rattasõidule :).

Esialgne distants on 28 km :) rahulikus tempos läbida see.

http://www.aerobike.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=256&Itemid=336〈=et

Jalale siis:

Kangiga kükk - 4 x 10

Jalapress - 3 x 20

Kõhuli trenažööril - 3 x 15

Sääre sirutamine - 3 x 15

Rind:

Kangisurumine 3 x 12

Rinnalt surumine - 3 x 12

Hantlitega lendamine - 1 x 12

Raskused valisin jalga tehes , step by step suuremaks kas siis 2,5kg või 5kg kaupa enestunde järgi:)

Kuskil 1,5h hiljem natukene kanafileed(valk), keedu kartul(süsivesikud) kurki(kiudained) ja tomatit(kiudained) on süüa peale täiesti ok:) Väike pilt ka juurde;)!

photo_6.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurk nüüd küll mingi eriline kiudaineterikas köögivili pole.Puhas vesi rohkem.Kaunviljades,porgandis ja peedis peaks mäletamist mööda rohkem olema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise toiduga jääksin mina küll nälga

Selle toiduga jääksin isegi mina nälga (71 kg hetkel ja dieet käib).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Rind:

Kangisurumine 3 x 12

Rinnalt surumine - 3 x 12

Hantlitega lendamine - 1 x 12 "

Mis vahe on kahel esimesel ?

See esimene on kangiga teine on , hantlitega my bad näpukas;)!

Selle toiduga jääksin isegi mina nälga (71 kg hetkel ja dieet käib).

Mina ei jää näiteks;)!

Palju kokku on.. ca 250g kanafileed ja 100g kartult?

Just täpselt:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisel juhul mu esmamulje pettis mind :) Tegelikult minu eilne õhtusöök oli 150 g kanafileed ja aedviljad sinna juurde. Aedvilju mahult oli küll vist rohkem kui sul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisel juhul mu esmamulje pettis mind :) Tegelikult minu eilne õhtusöök oli 150 g kanafileed ja aedviljad sinna juurde. Aedvilju mahult oli küll vist rohkem kui sul.

Järelikult, aga eks pigem pika peale hakkavad need kogused suuremaks jääma, kuna magu nii kokku tõmmanud end:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiudaineid soovid toidus näha,siis vaheta see mõtetu kartul kapsa,kaunviljade ja kliide vastu välja.Tomatis ja kurgis neid kiude küll ei näe :)

Kui sa nüüd ei saanud aru siis, pärast trenni tuleks natukene süsivesikuid ka tarbida ;), ehk selle pärast ongi keedetud kartul seal;)!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kuti pilti ja seda, mis aastaga toimunud, ei maksaks küll kellelgi öelda, et midagi valesti/puudu/üle on.

Kartul on mõttetu? Üks tasakaalustatumaid süsivesikuallikaid, kapsas, kaun ja klii võib kõrvale ikka käia. Aga kui valida, kas kartul või need 3, siis ise võtaks pigem kartuli. Mitte, et kapsas suvaline asi oleks aga prioriteet oleks niipidi.

Üldse ei ole mõistlik anda soovitusi, mis baseeruvad isiklikel väärarusaamadel või 'kogemustel'.

Väga korralik muutus!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kuti pilti ja seda, mis aastaga toimunud, ei maksaks küll kellelgi öelda, et midagi valesti/puudu/üle on.

Kartul on mõttetu? Üks tasakaalustatumaid süsivesikuallikaid, kapsas, kaun ja klii võib kõrvale ikka käia. Aga kui valida, kas kartul või need 3, siis ise võtaks pigem kartuli. Mitte, et kapsas suvaline asi oleks aga prioriteet oleks niipidi.

Üldse ei ole mõistlik anda soovitusi, mis baseeruvad isiklikel väärarusaamadel või 'kogemustel'.

Väga korralik muutus!

Suured tänud:), ma täpustan, et periood isegi lühem kuskil 4 kuud ;) on toimunud kehakaalu langus:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna siis sai käidud Fakto Tallinna Rahvarallil :)

Kokku sai sõidetud ratast 50km , ehk siis mustamäelt linna 26 distants rallil ja peetrikülast mustamäele tagasi:)!

Kokku sai kaotatud selle sõiduga 2000 kcal :)

Lisan siia mõned pildid ka :)!

Protokolli järgi siis sain 25 koha, mis on päris hea alustus esimesele võistluse kohta :)

photo_1.jpg

Sõidu number siis :)

photo.jpg

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×