Jump to content
Janika Aavamägi

45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

Recommended Posts

Tekkis küsimus puhtast huvist seoses athletic fitnessi naiste kehavooru hindamisega, et mis sai saatuslikuks 3. kohale 2. koha saanud naisterahva eeliste ees?

Ise küll kohapeal ei käinud ning hindamises ei oska ametlikku hinnangut anda.

(Kas kaalub oletatava geneetikaga kaasa antud lai selg, poseerimisoskused nt vastase lihasmassi ja kuivuse üle?)

Sooviksin võimalusel targemate kommentaare. :)

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab öelda fotol näidatud inimeste nimesid:

http://pilt.delfi.ee/picture/16195425/

1. vasakpoolne võistleja?

2. keskel kohtunik?

3. parempoolne võistleja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kopin siia teemasse ,see puudutab PM võistlejaid ja grimmi:

Mul on palve andke mulle võistlejad nii kiiresti teada, kellel on vaja grimmi. Kuna laost on meil grimm peaaegu otsas, mõned Winner tan -d peaks olema järel, siis vajadusel saan kiiresti tellida Lätist grimmi Jan Tana (suur komplekt) lisaks hind 64€.

Kui te pöördute minu poole enne võistlusi ,siis ei ole mul kuskilt lisa enam võtta, sest tegin küll juba nädal tagasi Inglismaale lisatellimuse, kuid kuna kõik olid vahepeal Arnold Classicul pean silmas IFBB peategelasi ,siis ei vastanud ka mu tellimusele vahepeal keegi ja ega sealt enam saata ei jõua, kui just mingi ime ei juhtu. Võite saata oma soov mulle maili kuni homse õhtuni, siis saan vajaliku hulga tellida - maksate siis kui kätte saate.ottkiivikas@gmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott ja targemad teavad ehk vastata. Millest tuleb paljude noorte võistlejate puhul balansi erinevus, et ülakeha triibutab ja jalg on peaaegu vormitu mügarik all kuigi massi nagu oleks?

Igal inimesel on mingi koht, kus on rasva natukene rohkem kehal. Näiteks minu puhul kaob viimasena rasv ära kõhu alaosalt ja tuharalt. Marius, kes on noor, kaob viimasena rasv ära rinnalt. Eelmine aasta ta ei saanudki rinda triibutama, aga sel aastal triibutas. See oleneb inimesest, kus kellelgi rohkem on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on muidugi hea, et Bikini võistlejatel on vaja süsivesikutega laadida ja lihaseid täis pumbata, et näeksid lopsakad laval välja :)

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on muidugi hea, et Bikini võistlejatel on vaja süsivesikutega laadida ja lihaseid täis pumbata, et näeksid lopsakad laval välja :)

:rolleyes: Minu jaoks on see samuti uudne! Aga eks igaüks valmistub erinevalt...Isiklikult teen veidi sooja, et keha oleks lahti ja liikuvam. Harjutan poose ja püüan head tuju üleval hoida :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ei olnud meeleski, aga sõber küsis vabakava näha. Et siis, kas keegi vabakavasid ka filmis? :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×