Jump to content
Janika Aavamägi

45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

Recommended Posts

Võistlustel oli seinale välja trükitud, et Rässa on TÜASK ridades, samuti Õhtulehes oli parima spordiklubi ridades samuti hr Rässa. Organisaatorid võiksid selle mehe staatust veelkord üle kontrollida. :rolleyes:

Jah, protokollis on meeste physique all Siim Rässa märgitud ekslikult TÜASK alla. Loodan, selle vea saada kiirelt parandatud. Vabandused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fotograaf Raimond Roopärg

Scanpix Baltic

Fitness naisjuuniorid

I Kristina Koroljak

II Endla Vaher

III Johanna Lond

post-18819-0-25436000-1381659191_thumb.j

Body-fitness juuniorid

I Liis Kristiin Vaher

II Kaisa Metsla

III Julia Golubõhh

IV Janne Seli

post-18819-0-06950000-1381659188_thumb.j

post-18819-0-81437000-1381661756_thumb.j

Body-fitness naised

I Anastasija Zerdetskaja

II Darola Kruusik

post-18819-0-76992600-1381659189_thumb.j

post-18819-0-78953700-1381659186_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bikiini-fitnessi eri

Bikini-fitness -163cm

I Kristina Aleksejeva

II Riina Solomonova
III Tatjana Kreit
IV Sigrit Kont
V Janika Aavamägi
VI Piret Langsepp

post-18819-0-76788900-1381659407_thumb.j

Bikini-fitness -163cm

I Kristina Aleksejeva

II Riina Solomonova
III Tatjana Kreit

post-18819-0-51678200-1381659404_thumb.j

Bikini-fitness +163cm

I Egle Eller-Nabi

II Reet Reimets

III Aleksandra Laer

IV Olga Jakovleva

V Kristiina Nuut

VI Liis Vahter

VII Kristina Orr

VIII Tiina Ollema

IX Karin Kitt

X Gea Taalvelt

post-18819-0-49471000-1381659410_thumb.j

Bikini-fitness +163cm

I Egle Eller-Nabi

II Reet Reimets

post-18819-0-43995900-1381659467_thumb.j

Reet Reimets

post-18819-0-66783300-1381659469_thumb.j

Egle Eller-Nabi

post-18819-0-65261900-1381659468_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste physique

I Imre Uibokand

II Ats Loot

III Boris Blinov

IV Siim Rässa

post-18819-0-50213500-1381659780_thumb.j

Klassikaline kulturism

I Imre Vähi

II Peep Reinart

III Taavi Merisalu

IV Allar Vaet

V Sten-Erik Villup

VI Allan Nikopensius

post-18819-0-99504200-1381659776_thumb.j

Klassikaline kulturism

I Imre Vähi

II Peep Reinart

III Taavi Merisalu

post-18819-0-43686600-1381659778_thumb.j

Ain Paavo

võtmas vastu eriauhinda

post-18819-0-86467700-1381659775_thumb.j

Kulturism mehed

I Ott Kiivikas

II Andrei Abrossimov

III Ain Paavo

IV Harri Indus

V Boris Blinov

post-18819-0-38574400-1381659779_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et põhiala - kulturismi ei näidatud. :D Marius ja Siim Veri said ainukesene korralikult kaadrisse, isegi Otti näidati sekund. :P

Seal oleks kõike muud näidata, kui ainult kunsttissidest rääkida, kokkuvõttes minu meelest jälle piinlik kajastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii võtta ega seal midagi ju halvasti ei näidatud, praegu muutis klipi nö negatiivse varjundiga Janika lause nagu ilma silikoonideta seda ala teha ei saagi. Ja iga selline lause on ajakirjandusele meelepärane ja seda kohe ka võimendatakse. Egle kommentaarid olid minumeelest normaalsed. Ega inimestele nagu öeldakse sõnu suhu ei pane ja igaüks ütleb oma arvamuse, kuid selge et selle järgi ka maine kujundatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli hea meel, et Kanal 2 klipis noored mehed telepilti said, neid tavaliselt ei nädata, tean kui oluline see on karjääri alguses.

Eks meil oli uhke oma poisse vaadata ka, et lausa pisara võtab silma! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul tuli üle 1000 pildi ja sorteerimine võttis omajagu aega. Juba arvutisse laadimine võttis üle 2 tunni.

Ilmselt läheb veel paar päeva, kuni nendega täiesti ühelepoole saan (kuna vaja vahepeal ka muid tegemisi teha)

Seni riputan mõned aeg-ajalt siia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151913088689461.1073741825.675219460&type=1&l=4c07c480dd

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul tuli üle 1000 pildi ja sorteerimine võttis omajagu aega. Juba arvutisse laadimine võttis üle 2 tunni.

Ilmselt läheb veel paar päeva, kuni nendega täiesti ühelepoole saan (kuna vaja vahepeal ka muid tegemisi teha)

Seni riputan mõned aeg-ajalt siia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151913088689461.1073741825.675219460&type=1&l=4c07c480dd

Väga võimas galerii ning kõik võistlejad peaksid sealt endast päris vägevaid pilte leidma! Loodan, et hr Tank ka Põhjamaade meistrivõistlustele pildistamiseks hea positsiooni saab! Super töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris huvitav pealkiri Reporteri poolt. :wacko: Mul on südamest kahju kui aus olla. Sama küsimus esitati ka mulle, aga see jäeti välja, sest arvatavasti polnud mu vastus nii huvitav kui Janika oma. Ma vastasin eitavalt.... rääkisin treeningutest ja võistlusteks ettevalmistusest. Samuti ma jääksin enda juurde kindlaks, et tegemist POLE VAID iludusvõistlusega, kus lavale võib astuda igaüks kellel ilusad bikiinid. Hinnatakse sportlikku ilu ja tee selleni pole lihtne. Minul, kes ma teen 2 trenni päevas võistlusperioodil, on südamest kahju sellist kajastust võistlusele näha. Minu vastustest lõigati päris palju välja ja seoti Janika vastustega..kuigi rääkisin põhjalikult ala sportlikust aspektist.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimesl aastal bikiinis oleksid kvalifitseerunud enamus Eesti naisi kelle kaal jäi alla 60ne kilo. Tänaseks on olukord muutunud. Ka need naised, kes paar aastat tagasi laval olid, on muutunud, sprotlikumaks. Hetkel on meil 2 kõrgemal tasemel bikiinit ( üks neist võiks vabalt vähemalt Eestis fitnessis ka tiitleid võtta ). Ülejäänud on spordiga tegelevad, saledad, kenad naisterahvad, võhikule missid.

Minu arust läks ka reporter misse ja veel "midagi" otsima. Pool filmitust olid Tatjana rinnad. Ja nagu Egle ütles, et palju asjalikku jäeti välja, nii see uudis ongi genereeritud. Et siis igaüks leiab ja näeb seda mida ise tahab või millest on omal puudu! :)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reporter on ju teada-tuntud padukollane telesaade ja loota sealt mingit tõsist teemakohast kajasust ongi suht naiivne. Võib-olla tasuks siin korraldajatel siis õppust võtta ja sedasorti kollast meediat võistlusele mitte akrediteerida tulevikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun eelnevatega, et paraku reporteri uudistega ongi nii, et juba võib ette arvata, mis sealt tulla võib. Eks sealt korjatakse välja selline intrigeerivam ja huvitavam info (tavainimese jaoks) ja siis klopsitakse kokku põnev uudis. Paraku reporterid ja ajakirjanikud peavad ka tööd tegema ja siis seda tõde väänatakse ja keeratakse. Kahju on lihtsalt sellest, et inimesteni jõuab kodudesse sellest alast üks väga ähmane vaatepilt ja nii jääbki mulje kodanike jaoks kui lihtsalt pruuniks võõbatud missidest, kellel PEAVAD silikoonrinnad olema.
Lavalkäik, poseerimine ja T-walk on lihtsalt pisike-pisike osa kogu protsessist ja inimesele võibki mulje jääda, et nii lihtne kõik ongi, tegelikult nähakse kõvasti vaeva ja tegemist on pideva elustiiliga, mis viib tulemusteni. Aga eks igaüks kuuleb ja näeb vaid seda, mida ta ise tahab.
Ärge nüüd siin samas Janika vastu nii kurjad ka olge, inimene tõi lihtsalt oma arvamuse ja ega paljud naised sellel alal siiski nõustuvad, et mingi hetk tõsisemalt tegeledes hakkavad silikoonrindade panekut kaalutlema. Mehed võib-olla ei mõista seda nii väga, aga igale naisele on tähtis, et rindadel oleks ilus vorm ning suurus ja kahjuks seda jõusaalist tõesti ei saa. Selge see, et see pole küll primaarne, aga mõndade naiste jaoks on see piisavalt oluline, et opil ära käia.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ongi missivõistlus siin ja praegu aga see on tõsine sport ja kulturism võistlustest väljaspool, kodus, jõusaalis.

Kahju, et välja jäeti kõik lause teised pooled aga kokkuvõtteks võin õelda, et tegu on siiski hea kajastusega sest läbiv mõte, mis jäi kõlama oligi: Bikini-fitnessis võistlevad sportliku kehaga naiselikud naised, kes treenivad jõusaalis ja peavad olema selgelt treenitud enne, kui astuda lavale. Ja kui minna riigist välja võistlema on panused ja konkurents kõrgem.

Tänu bikini-fitnessile on kulturismialad muutunud palju populaarsemaks ja Eesti meistrivõistlused olid edukad, kaasa oli elama tulnud saalitäis inimesi ja laval oli 55 sportlast tervelt 14. erinevas kategoorias.

Ja vastuseks pealkirjale: Miks peavad bikini-fitnessistid panema silikoonid? Sest rind koosneb suuresti rasvkoest ja jõusaalis treenides see kaob ja et säilitada naiselikke proportsioone, siis on see üks võimalustest.

Aga ma mõistan Teid kõiki, kes leiavad, et sõnavõtus oli negatiivset, sest ega te ju ei kuulnud tervet intervjuud.

Tegu on Reporteri saateklipiga ja suunatud just nende vaatajatele. Eks iga telekanal kajastab seda küljest nagu telekanal ise tahab. Kõik ülejäänud saavad rahumeeli vaadata ERR sõltumatut kajastust: http://sport.err.ee/varia/922bd496-07ad-49a3-b836-e133521d3c2b

Kuid siiski, kõik on vabatahtlik ja kõik on võimalik! Ja ma tahan rõhutada ja mida ma ka laususin, et me treenime nagu kulturistid, selle vahega, et lihas ei kasva naistel nõnda mühinal. Ehk siis trenni peab ka tegema, see ennekõik ja siis võib edasi vaadata, mida parandada saab (juuksed/hambad/jne).

Aitäh ;)

Edit: Ja ma tahan veel öelda, et kõik olid laupäeval väga ilusad ja heas vormis! Ning palju õnne kõigile võitude ja osavõtu eest :). Olen saanud võistluste kohta väga head tagasisidet, kogu konseptsioni kohta, mis oli huvitav nii asjatundjatel vaadata ning huvitav oli ka uutel huvilistel. Võtan kokku ühe pealtvaataja kommentaari sõnadega: "Võistlus tervikuna oli nii põnev ja huvitav, alates athletic-fitnessi võistlustega ja lõpetades nende julgete ja kaunite naistega fitnessialades." "Ma olin sellest päevast hea energiaga nii laetud, et läksin koju ja pidin oma mehele ka rääkima kohe, mis kihvti võistlustega tegu on"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja vastuseks pealkirjale: Miks peavad bikini-fitnessistid panema silikoonid? Sest rind koosneb suuresti rasvkoest ja jõusaalis treenides see kaob ja et säilitada naiselikke proportsioone, siis on see üks võimalustest.

Kogu seda arutelu lugedes tekkis küsimus. et kas siin nagu vastuolu siis pole bikini-fitnessi reeglite ja loodusseaduste vahel. Kui trennides kaob rasvkude ja sellega seoses ka rinna suurus väheneb siis on suht jabur ju, et ikkagi hindamisel annab eelise midagi sellist, mis nö loomulikul teel pole võimalik saavutada. Põhimõtteliselt on antud alal silikoonid siis nagu legaalne doping kui nad annavad olulise eelise proportsioonide parandamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valik fotosid võistlustest on lisatud fitness.ee galeriisse.

Fitness.ee galerii: 45. EMV kulturismis ja fitnessis, Tallinn 2013

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×