Jump to content
Pähkel

süsivesikud

Recommended Posts

mis vili, toit või muu selline sisaldab ohtralt süsiveskuid? käin jõusaalis, mida peale joon veega segatud proteiin no1, kuid spets süsivesikuid ostnund pole. Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidupoodidest võid osta ka "Trauben Zucker" 500 gr. pakk.Maksab kuskil 15 eeki, kasutan ka ise seda sheigi sisse.Peaks olema suurtemates poodides, ise ostsin viimati Magistralist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttes rikub proteiini maitse ära? Kas keegi siis naudib paljast proteiini maitset?Mina kasutan Whey8100 ja lisan sellele Trauben Zuckerit, see teeb kogu sheigi lihtsalt magusaks nagu suhkur ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

apteegist?? Ei näe erilist mõtet, kuna säästukas on poole kilone pakk kusagil 14-15 krooni, apteegis aga paarsada grammi juba ligi 20...

Banaanis olevad süsivesikud imenduvad suht ruttu...Keskmises banaanis on üle 20 grammi süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd võiks herr Kiivikas või keegi, kes asja samuti paremini teab, öelda, palju üldse tohiks glükoosi pulbrit ühele sheigile lisada. mina ei soovi selle glükoosi söömise tagajärjel endale diabeeti ehk suhkruhaigust küll eluajaks. kas glükoosi hulk oleneb ka vanusest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea millise Arctic spordiga sina oma valku segad, ma olen viimasel ajal kogu aeg kasutanud Arctic spordijooki ja ei saa öelda, et maitse paha oleks, pigem vastupidi. Ka toidulisade presentatsioonidel lisan Arctic jooki et lisad süsivesikuid valgu baasil toodete segamiseks. Pigem imestatakse et kuidas kodus segades sellist maitset ei tule toidulisale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et see ikka maitseasi...kellele meeldib Arcticuga ja kellele mitte.Mulle iseenesest Arcticuga segatult eriti ei meeldi, tekib selline natuke mõru või kirbe kõrvalmaitse.Ise segan proteiini dextrose ja veega- dextrose annab magusa maitse ja pole häda midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus!

Tekkis samasugune kysimus nagu siin foorumis juba eelpool mainitud, kuid millele vastust ei leidnud:

" nüüd võiks herr Kiivikas või keegi, kes asja samuti paremini teab, öelda, palju üldse tohiks glükoosi pulbrit ühele sheigile lisada. mina ei soovi selle glükoosi söömise tagajärjel endale diabeeti ehk suhkruhaigust küll eluajaks. kas glükoosi hulk oleneb ka vanusest? "

Kas keegi targem inimene v6iks kommenteerida.

Kas see asi ei tekita suhkruhaigust v6i miskit sellist? Tundub p2ris suur kogus kui peale igat trenni ~50g viinamarja suhkurt shaigiga sisse ajada. Miskip2rast tekitab imeliku tunde.

T2nud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiireks taastumiseks peale koormust tuleb tarbida kahe esimese tunni jooksul 50 -60 g süsivesikuid tunnis. Sellest ka soovitus 50 g viinamarjasuhkru lisamiseks sheigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×