Jump to content
mm86

Käed

Recommended Posts

Palun soovitusi, kuidas saada käsi peenemaks, teate küll, need lottis kohad :P

Toitumist on muudetud (vähem süsivesikuid), teen aeroobset trenni ning lisaks ka 1.5 kg hantlitega erinevaid harjutusi kätele iga päev. Saab midagi veel teha? Või on mingeid kindlaid harjutusi, mis just sinna mõjuks ja rasva sealt kaotaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab midagi veel teha? Või on mingeid kindlaid harjutusi, mis just sinna mõjuks ja rasva sealt kaotaks?

Lokaalselt pole võimalik rasva põletada,saab vähendada üleüldist rasvaprotsenti.Nii et jah,varu kannatust. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest hantlid pigem alguses kasvatavad käe ümbermõõtu ja siis võidki ehmuda, et justkui käsi läheks veel paksemaks. Seda muidugi juhul kui räägime ikka sellest, et teed nende hantlitega korrapäraselt ja viisil, mis ikka käsi väsitab. Kui korralikult toitud, siis peaks see käte "alumine" rasv sealt kaduma hakkama ja käekuju muutuma. Enda kogemusest võin öelda, et silmaga nähtavad tulemused tulevad ca kuu pärast. Enne seda on fantoom-tulemused või siis üldse mitte midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1,5kg hantlitega ei kasvata küll mitte kui midagi.

Naisele on alustuseks parajad. Ma olen 10a trenni teinud ja hetkel kasutan 8 kiloseid käte ja õlgade trennis. Näiteks. B)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×