Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Teinekord väheke rõõmsam või mõni raskem lugu taha, annab kõvasti juurde.

Videosi alati põnev vaadata.

Ei selle loo leidis naine kuskilt netiavarustest. Trenni ajal käis ikka teised palad. Eks järgmises videos võin ka midagi käimatõmbavamat panna. Neid lugusi ma juba tean :D

Mainin lihtsalt ära kui trapetsit teha lukusta küünarnuk ära .. ei maxa seda kõverdada..

Suurepärane,tänud. Vajadusel rohkem kriitikat. Peakski rohkem videosi hakkama tegema. Saaks igal harjutusel tehnika maksimaalselt korda. Trapets on praegu haige igatahes, aga eks järgmine kord hoian käed sirged. See on rohkem selle pärast ka, et hantlid mööda külgi ei nühiks ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ouch,sinu parema käe randme asend hantlitega surumisel....olen ma ainus,kellele see valus vaadata on ?

Et ma saan aru, et peaks rohkem paralleelselt hoidma?

või äkki peaks seda siis kangiga hoopis tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Сила есть - ума не надо.

Jõusaalis käimise kõrvalmõjud: enesekindluse tohutu kasv. On nii?

Ütled, et kriitika ok. Kas siis ikkagi ainult selles osas, kuidas hantleid hoida, liigeseid lukustada ? Või muus osas samuti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Сила есть - ума не надо.

Jõusaalis käimise kõrvalmõjud: enesekindluse tohutu kasv. On nii?

Ütled, et kriitika ok. Kas siis ikkagi ainult selles osas, kuidas hantleid hoida, liigeseid lukustada ? Või muus osas samuti?

Räägi asjast?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Сила есть - ума не надо.

Jõusaalis käimise kõrvalmõjud: enesekindluse tohutu kasv. On nii?

Ütled, et kriitika ok. Kas siis ikkagi ainult selles osas, kuidas hantleid hoida, liigeseid lukustada ? Või muus osas samuti?

True strory. Täpselt nii ongi.

Aga kuidas nüüd üleenesekindluse määra diagnoosida, ja kuidas ravida?

Videos olev jõusaal on muidu mõnus privaatne, seal segajaid pole enamasti.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

True strory. Täpselt nii ongi.

Aga kuidas nüüd üleenesekindluse määra diagnoosida, ja kuidas ravida?

Videos olev jõusaal on muidu mõnus privaatne, seal segajaid pole enamasti.

Iga päev käib sealt ca 20 inimest läbi. Vahest rohkemgi ja korraga. Lahtiolekuajad 16.00-21.00.

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, erinevalt enamusest, eelistan, just, sellist rahulikku muusikat, kui üldse, sellise tegevuse juures.

Video taustana ei ole ka midagi hullemat kui räige tamp. See ei ole bodypump :)

* 1 kindel lisapõhjus, miks rühmatrenn on out (lisaks muule jamale, mis sellega seotud): tempo (muusikavalik), mis ei ole kuidagi lihastreeningut toetav ega põhjendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loo asulas see ? Mis kuukaardi hind on?

Nats kauge on ....

kuukaart 23, 10x kaart 20, korra hind 3eur

10km tallinnast. Kooli taga asub täpselt. Reedeti on seal tõest suht tühi olnud, aga teised päevad, pead ikka asjadel järjekorda võtma. Neljapäeval oli nt 4 meest kükipuuri järjekorras ^_^

Muudetud kasutaja martinkink poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin jooksmas. Mõnus 40min kerges seenevihmas ja muusikaga teeb alati päeva rõõmsaks.

Leidsin enda jaoks viisi kuidas pulssi all hoida ja mitte hakata sprintima. Nimelt proovin ma hoida tempot, kus ma saan hingata vaid läbi nina. Nii kui peab suu avama, et õhku saada, on tempo liiga kiire ja peab hoogu maha võtma. 40 min ja särgi võis välja väänata ja seda mitte vihma pärast. Jalg oli ka veel jube kange neljapäevast, nüüd juba palju pehmem ja parem.

Pärast pesu läks siis 8 muna, üks tomat, 2 mandariini, pool greipi, mitmeviljakukkel ja 3 viilu sinki koos 300ml piimaga. Hapukoort ka veidi ^_^ Õhtul veel natuke kohupiima jogurti piima šeiki, et saaks rahulikult magada. Homme ju maailma parim päev - Isadepäev+nimepäev, no mis saaks olla parim :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On teil ikka aimu millest räägite ?

Selle vea ma endal juba avastasin, et tagaõla harjutuses peab väike sõrm olema juhtpositsioonil. Siis peaks õlatagaosa veel rohkem koormust saama.

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle vea ma endal juba avastasin, et tagaõla harjutuses peab väike sõrm olema juhtpositsioonil. Siis peaks õlatagaosa veel rohkem koormust saama.

Õlale surumine (shoulder press) on siiski esiosale suunatud harjutus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlale surumine (shoulder press) on siiski esiosale suunatud harjutus :rolleyes:

Ei seda ma tean, ma mõtlesin seda kaldpingi harjutust. Kõik õlapressid on esiosale suunatud, seepärast nad mulle ei meeldigi eriti ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On teil ikka aimu millest räägite ?

http://www.youtube.com/watch?v=Z184MQJLyFc

No ja mida ma nii valesti ütlesin siis? Ma lähtusin enda kogemusest.Kui hantel läheb lukustamisel viltu,siis randmele on see korralik koormus.Hr Kingil läks üks hantlitest lukustamisel kahtlaselt viltu.See härra räägib videos ,et ta soovitab ainult keskmist osa harjutusest teha.Viimane osa on triitsa töö.Seda mõtlesid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×