Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

hea kuulda vahelduseks võsu jõusaalist, ise käin aint suvekuudel kui puhkus ja siis ka saalis enamasti uhkes üksinduses, mis häirib et pileti hinda tõstavad iga aasta, kunagi sain tasuta käia.. <_< aaaga tegelt tahtsin uurida kas Laurale juba ei nakatu trennipisik v :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvad sa, et 12 aastasele poisile on mõtekas hakata jõutõmmet õpetama?

Mul läks endal sellega selg peesse, hoidsin ma seda kui hästi tahes.

Peaasi, et üle ei pingutaks, nagu mina.

Aga muidu huvitav blogi ja lase aga edasi. :D

Õpetasin ainult, ei teinud. Kõik mida sellest tean ja oskan andsin edasi. Korralike tõmmeteni ei jõudnudki, peale selle, et raskuseks oli tühi kang.

hea kuulda vahelduseks võsu jõusaalist, ise käin aint suvekuudel kui puhkus ja siis ka saalis enamasti uhkes üksinduses, mis häirib et pileti hinda tõstavad iga aasta, kunagi sain tasuta käia.. <_< aaaga tegelt tahtsin uurida kas Laurale juba ei nakatu trennipisik v :D

See pileti hind on juba jah huvitav asi. Iga kord kui satun sinna küsin, et palju pilet maksab? Kas on ka tõusnud? Laura vennad käivad kõik veel tasuta. Saal on iseenesest väga mõnus. Saab sokkes ringi tuiata ;)

Laura rääkis jah mulle, et ta klassiõde võistleb ka ja siis ma pidin su piltidelt üles otsima. Jana avastas su ja siis rääkis Laurale. Tüdrukud...

Nii palju ikka hakkab, et kord 2 nädala jooksul pean ma terve hunniku harjutusi ette näitama, mida siis samal ajal tehakse. Järgmine kord tehakse siis kui ma uuesti need harjutused ette näitan... jne jne. Talle piisab minu koguaegvatranjõusaalistjakõigegaseonduvast emotsioonist. Piisab kui perekonnas üks sõgedaks läheb, las teine jääb ikka jalgupidi maapeale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna proovisin soojenduseks õla rotaator(loodan, et on õige nimetus) lihaste treeningut. Kuidagi teistsugune oli küll. Tõmbas õla seest soojaks. Järgmine kord teen rinnapäeval. Hakkangi neid soojenduseks tegema õla- ja rinnapäeval - T ja R. Vaatame, mida see mu surumise maksimumile teeb. Loodame muidugi parimat ja metsikut numbrite suurenemist :D See oleks vahva

Rinna maxile need liigutused suurt midagi juurde ei anna,aga õla tervise seisukohalt tasub kindlasti teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas jalasirutusmasinat on õlitatud ka? suvel see kääksus nii et ei kuulnud kohalikust makist dnb'dki :D

aga jah kujutan ette et teil praegu tasakaalus, värskes peres kaks jõukahunti liiga hull :P

Ei tea ei proovinud, aga minul pole ta kunagi mingit erilist häält teinud. Muidugi see suvi ei jõudnud Võsule. Eelmine suvi sai pisut rohkem külastatud siis oli küll korras

Mis ta nüüd ikka nii värske on B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljatrenn

Lõuatõmme lai/pealt - 0*10, 5*5, 5*5, 15*3, 0*8

Plokil tõmbed kõhtu kitsas/neutr - 60*12, 65*10, 70*8, 75*6

Tõmbed kukla taha - 60*12, 65*10. 70*8, 75*6

Jõutõmme sirgete jalgadega - 70*20, 90*15, 90*12

Lõuatõmme alt - 0*6, *6, *5, *5, *4, *4

Püsti biits hantel - 24*6, *5, *4

Ei viitsi täna palju kirjutada. Esmaspäev ja puhkus läbi. Olen hakanud Kuku raadiot kuulama. Jube head tarka juttu tuleb sealt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnnake, rinnake, kasva mu väikseke...

Toon välja väikese arengu võrreldes varasemate treeningutega. Tänase trenni moto oli - Less is more. Ehk jõusaal pidi varakult kinni minema ja ei jõudnud palju teha(ajaliselt ;) )

Mustaga kirjutan tänase trenni tulemused ja punasega kirjutan 1.aprill.2013 trenni tulemused, et oleks mõnusam jälgida, ka endal. Vahe 7 kuud

Kangiga surumine - 20*15, 50*12, 60*10, 70*8, 80*6

Kangiga surumine - 20*20, 50*12, 60*10, 65*8, 70*3

Pos. kaldus hantel - 25*12, 25*10, 25*8, 25*6

Pos. kaldus hantel - 25*6, 25*6, 25*5, 25*5

Lendamine hantel - 10*12, 10*12, 10*12

Lendamine hantel - 15*6, 15*5, 15*5

Rööbaspuud - *12, *12, *10, *5

Rööbaspuud - *10, *8, *6, *6

Lisaks täna jäi kõigil harjutustel varu sisse. Aprillis aga mäletan, et oli sellised viimased punnimised (ma tean, sest mul on päevikus kirjas :D ). Midagi teen ma järelikult õigesti kui arvestada sellega, et olen treeninud kogu aeg oma kava järgi. Eelmine käed suureks massikava(mis töötas super hästi - kätele +1,4cm) oli ainuke kava, mille olen kuskilt võtnud ja mida näpuga järginud. Seda enam tahaks ma käia ära ka treenerikoolitusel, et saada ametlikuks jõusaalikolliks. Kahjuks näitavad tänapäeval paberid teistele inimestele väga palju. Ise võid sa teada ja arvata, et sa oled tark, aga teised sind ei pruugi uskuda. Näita paberit ja suhtumine muutub. Kõiki, keda olen õpetanud, olen öelnud, et see on ainult minu arvamus ja see ei pruugi õige olla. Olen saanud ainult positiivset tagasisidet.

Neljapäeval vaatan, kuidas selg on taastunud. Kas hakkan kükis edasi suruma või mis saab. Muide Lasnamäe prismas on praegu väga head greibid müügil, hästi valmis ja väga mahlased ning magusad. Kellel fking allergia on tsitruste vastu siis ei tohi süüa <_<

Olge õnnelikud ja puudutage ikka teineteist :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel fking allergia on tsitruste vastu siis ei tohi süüa

Sa vist võtsid seda kellegi mõni kuu tagasi tehtud märkust väga tõsiselt :D

Ennetasin asju eos :D

post-29847-0-25024300-1383073121_thumb.g

Aga, näe, meelde jäi :)

Areng, lisaks lihastele, ka muus!

Jäi jah. Peab jääma ^_^

Education is important, but big biceps are importanter

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tsitrused, ananass, kiivi, hapud õunad- hommikuti võivad need olla ärritavad kõigile, ka neile kellel allergia-diagnoosi pole otseselt.

Samas ise olen viimasel ajal hapumaid õunu hommikuks söönud ja ei ole mingit maoärritust. Oleneb siis kohanemisest või muudest asjadest. Kunagi ammu aga olen hommikuti ärritand küll.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustan päästa, mis päästa annab. Esmaspäevast võtan ette kava - surumise sõpradele. Detsembri lõpuks peaks siis 108kg üles saama. Praegu 100 ehk siis peaaegu kahe kuuga +8kg. Nagu kavas mainitud, ei saa kõikidele kehaosadele võrdselt keskenduda. Praegu on siis rinna kord. Küll jõuab teisi ka edasi arendada, aga praegu on vaja tiss kurjaks ajada. See nädal lõpetan veel enda kava ära, mis mulle väga küll meeldib, aga teine kord.

Lisaks sobib mull see 3/4 päevane režiim. Loodame parimat ja kajastan ka loomulikult arengut nii jõi kui ka ilunumbrites.

Nüüd aga tuduma ja kasvama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jalg

Minu rõõmuks/kurvastuseks jäi mul trennipäevik koju. Ehk mida ma täpselt tegin jääb aegade lõpuni saladuseks. Trenni sai vist niipalju tehtud, et kõnnak jõusaalis sarnanes kuningpingviini omale või nagu noores eas Forrest Gumpile.

Niipalju otsustasin meelde jätta - Kükk - 110*5, 110*3, 110*3, 110*3, 110*3. Kükiga proovin ka uues kavas vaikselt edasi ronida, nii salaja, et rind aru ei saaks, et rõhk on talle suunatud. Jalg oli ikka esmaspäevast natuke hell. Kakspea andi ikka tunda. Peab endale vist selle rulli soetama, saaks jala korralikult lahti rullida. Eks elu näitab, mis saab.

Olge mõnusad

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Tere tere, miks ei tere"

Uuel nädalal uue hooga. Nimelt alustasin siis surumise kavaga. Täna oli siis selg,jalg ja kõht. Sõudmine ja Good Morning olid minu kavas esimest korda. Olen teistmoodi saanud seni oma koormuse kätte. Täna oli üpris suur koormus alaseljale, mis on isegi parem kui ma arvasin. Alaselg on mul natuke nõrguke küll, sest rasketes kükkides kipun ma ettepoole kalduma. Kui on nõrk, tuleb treenida.

Aga siis uuest kavast ja trennist

Lõuatõmbed lai/pealt - 5*4, 5*4, 5*4, 5*4, 5*4, 5*4 - Päris hästi valitud raskus, sest lõpp läks juba vägagi punnides

Sõudmine plokil - 60*10, 60*10, 60*10

Eeskükk - 80*8, 80*8, 80*8 - Siin siis hakkan progresseerumist jälgima

Good Morning - 40*8, 40*8, 40*8 - Selleks ajaks oli juba selg suhteliselt läbi ja ei hakanud eriti raskusega hullama ja õigesti tegin

Kaldpingil tagaõlg - 6*12, 6*12, 6*12 - hea harjutus

Plank - 3*2min - tuleb siis järgmine kord hantel seljale asetada. Viimased 30s oli terves kehas selline värin sees, aga ilma pingutuseta võib kohe koju minna.

Homme siis rind+biitseps, triitseps. Pingutama peab, sest kahe kuuga +10kg surumisele ei ole mingi naljaasi :P See nädal TLÜ`sse ei jõua ning treenin Lool. Seal on parem alguses kava paika panna ja tutvuda kavaga, enne kui ülikooli ootama lähen. Homme ka tütar saab kolme aastaseks, juba väike preili. Muide lasteaeda ei vii ta mitte 20L kilekotiga komme vaid lastele banaani. Poes tuli küll väike ahvi tunne kui 50 banaani korvi sai laotud. post-29847-0-98998000-1383590446_thumb.g

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene rinnatrenn algas ning ka lõppes hästi. Mmmõnus...

Punasega järgmise trenni loodetavad numbrid

Kangiga surumine - 80kg 5*5 80-4*6

Hantliga põrandal surumine - 32kg 4*6 32-3*8 - Esimest korda tegin sellist harjutust. Päris hea, kus ei saanud nö alt inertsiga seda üles lennutada, vaid pidi toore jõuga suruma. Oleksin isegi 34kg jaksanud, aga tasa ja targu. Tegin nii nagu kavas, korraliku tehnikaga ja alla lasin väga aeglaselt.

Hantlitega lendamine - 16kg 3*8 16-3*10

Püsti biitseps z-kang - 40kg 5*5 40-4*6 - viimase kaks kordust olid juba nipanapa. Ideaalselt valitud raskus ^_^

Püsti biitseps hantel - 14kg 3*12 14-3*13

Plokil triitseps sirge kang - 65kg 4*6 65-4*7

Rööbaspuud - *13, *7, *6, *4 vähem seeriaid B)

Hea oli trenni teha, sest tegin koos sõbraga. Nii kui üks lõpetas hakkas teine tegema, nii et armu ei antud. Puhata saab trenni lõpus

Täna Kuku Raadios oli saade "Mehed ei nuta", kus ajakirjanikud kommenteerivad nädala spordisündmusi. Väga hea ja huvitav saade, kuulake kui saate. Igal teisipäeval kell 11,00-12,00. Aga mis mulle nagu rohkem kõrva/mällu jäi oli noorte korvpallurite füüsiline vorm. Kus noortele ei tehta eraldi jõutrenne (ise nad muidugi ei viitsi trenni teha). Samas kui just ajakirjanikud kommenteerisid, et kui noored mängivad mingi välismaa klubiga, nt mingi Leedu noortega, siis need on platsil nagu härjad. Käelihased punnis, õlad laiad, jalad suured ja tugevad. Ilmselgelt on keskmine kehakaal ka ca 5-10kg juures, mis annab korvpallis vägagi palju juurde. Ajakirjanikud viskasidki selle kivi treenerite kapsaaeda, sest nagu mainitud noored ei viitsi niikuinii isepäi jõusaalis käia. See Eesti noorte jõu/suuruse nappus toodi välja, sest Rauno Nurger oli kommenteerinud, et USA`sse mängima/õppima minnes on ta juba paari kuuga 5kg juurde võtnud tänu jõutreeningutele. Olen isegi tähele pannud, et välismaa mängijad on meie meestest palju lihaselisemad. Samas kardavad treenerid, et liiga noorelt ei tohiks jõutreeningutega alustada, sest see ei ole noormeeste kasvule hea. Ei pea nad ju krt jõutõstjateks hakkama. Korra-kaks nädalas terve keha läbi teha, annaks poistele kindlasti palju juurde. Isegi kunagi kui korvpalli harrastasin siis käisime jõusaalis, hooajal...HOOAJAL nii 10 korda :huh: kokku.

Mis seal ikka. Loodame, et tulevikus asi natuke paraneb ja noorte isad, noored ise või treenerid sunnivad rohkem tööd tegema. Väga palju on Eesti korvpall kui ka jalgpall kasvanud ja arenenud. On ju Henrik Ojamaagi, kes on üpris turske sell, väga palju igas mängus keha andnud ja jõulisust sisse toonud. Vaikselt küll, aga siiski areneme :)

Loodame parimat ka meie härra Kiivikale MM`il. ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenisin ennast ja ei hoidnud tagasi, tänu trennikaaslasele. Ise oleks mitu korda kergema raskuse valinud, aga ei, nii ikka ei saa

Reis+säär+kõht

Eeskükk - 90kg - 5*5

Kükk - 50*15, 50*20, 50*25, 50*30 - Selle harjutuse lõpuks oli ainuke tunne - mine v.... :lol: Väga julm harjutus

Säärte sirutus - 40*25, 35*22

Jõutõmme sirgete jalgadega hantlitega - 40kg - 4*6 - Kõige raskemad hantlid lool :(

Säärte painutus - 40*8, 40*8

Smithil säär - 120kg - 4*8

Istudes säär - 40*40, 40*40

Rippes jalgade tõsted - 3*15

Minu blogi ei olegi nii huvitav kui teiste omad. Teiste omades on ikka teemasi ja probleeme, mida arutatakse. Huvitav tõesti lugeda. Kahju, et mul probleeme ei ole, saaks ka diskuteerida :D Mis seal ikka. Kui ei kirjutata, ei tähenda, et ei loeta. Ma tean, et loete ikka. ;)

Tegin sõbraga jah siis koos trenni ja ta ütles, et ta ei ole kunagi sellist jalatrenni teinud, vastasin, et see mul tavaline jalapäev. Pärast 3ndat harjutust ütles ta mulle, et anna oma kava ma tahan ka seda proovida. Hakkas vist meeldima... Ai see on hea kui sa inspireerid inimesi rohkem pingutama ;)

Homme R2 Igor ja Oleg. Kuulmiseni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka jälgime su blogi. Sinu blogi on minu jaoks selles mõttes huvitav, et kuna ma teen ise ka umbes samade raskustega trenni siis on hea arengut võrrelda, vaadata mida saaks ise paremini teha jne. :D

Jätad trennides varu ka sisse või proovid maksimaalselt lihaseid kurnata?

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Blogi on väga huvitav, lihtsalt me eestlased oleme tagasihoidlikud seda välja ütlema, ja siis ei ütlegi.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka jälgime su blogi. Sinu blogi on minu jaoks selles mõttes huvitav, et kuna ma teen ise ka umbes samade raskustega trenni siis on hea arengut võrrelda, vaadata mida saaks ise paremini teha jne. :D

Jätad trennides varu ka sisse või proovid maksimaalselt lihaseid kurnata?

Edu.

Üldiselt olen nüüd selle kavaga jätnud varu sisse. On vist siiamaani olnud 2-3 harjutust, mis viimane seeria oli suhteliselt maksimumi lähedale, nt see 90kg eeskükk viimane 5 seeria ja kangiga biitsepsi viimane seeria. Järelikult õigesti valitud raskused, teistel on praegu olnud ikka varu sees

Proovin siis õhtuks ühe MÕUVI kokku klposida. My first..... stay tuned ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehee

Esimene film siis valmis, aga hea trenn oli. Selle monteerimisega saab kindlasti ka paremini teha, aga kõike ei peagi oskama, võiks, aga ei pea. Eks ta tuleb ajaga, üldse ei pabista. Ei olnud aega ka tahtsin ruttu üles laadida. Näppimist ja tjuunimist oli seal veel küllaga.

Kangiga surumine - 80kg - 4*6

Kaldpingil tagaõlg - 8kg - 4*8

Hantlitega surumine üles - 24kg - 4*5

Õlgade tõstmine hantlitega - 36kg - 5*7

Surumine põrandal kitsalt - 60*4, 70*4, 70*4, 70*4, 70*5 - Esimene oli liiga kerge ja viimane seeria läks meelest ära, et 4 pidi tegema :D

Prantsuse surumine - 20kg+ketid - 3*6

Surumine pinkide vahel - 20*20, 30*20

Reedel nagu ikka on hea trenni teha, sest jõusaal on ju tühi ^_^ Aga eks te nautige siis mu esimest katsetust videoga. Mõni segment mu treeningust. Oleks tahtnud ka esimest surumist jäädvustada, aga ei saanud kuidagi telefoni sättida. Ehk järgmine kord. Aga siis, enjoy...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Eks need pabervihikud ole peamiselt psühholoogiline asi.

Mõni näiteks enne paberraha pakki üle lugema asudes sülitab alati sõrmede vahele- samas ega see ei aita üle lugemise protsessile kuidagi kaasa- ka selline psühholoogiline veider komme, aga ju siis valmistab see rituaal ajule naudingut vms.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×