Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Halloo

Väga mõnus kui keegi huvi tunneb. Kaal siis täna umbes pool tundi tagasi oli 94,3kg. Eesmärk... eesmärgiks oleks sada täis saada ja loota, aprilliks 85-90 kuivatada. Loodan, et mitte rohkem. Praegu söön ja söön ehk tahaks kuiva kaalu üle 85. Viimati olin 84,3kg ja see siis madalaim kaal, siis oli veel veidi rasvakihti peal, aga mitte palju. Töö käib ja lõpuks sain ka mõned pildid tehtud ;)

Aga enne pisut trennist - kõiges tulid lisakordused ja uued rekordid :rolleyes:

Prantsuse surumine - 50*5+40*12 - 40kg +3kordust, 50kg viimane läks liiga alla ja ei jaksanud enam üles vedada

Rööbaspuud - 17,5*11+5*7 - ulme, eelmine trenn tuli 15*10, järgmiseks juba 20kg

Plokil köis - 60*11... - +2 kordust. Võtsin ka aega ja see ulmeline pumpamine kestab ca 7 minutit :lol:

Scotil kõverdus z-kang - 42,5*8+35*9 - esimeses +2 kordust

Plokil tõmbed alt haardes - 90*12+75*7 - viimati 90*8+70*10 - edasiminek on märgatav

Plokil alt kõverdus - 60*12 - siin proovisin rohkem randmeid alla suruda, et rohkem biitsaga tõmmata. Viimane kord tõmbas randme nii täis, et hakkasin kartma juba. Lugesin, et see sellest, et randmed liiga üles kõverdatud. Oli ka palju raskem teha, aga toimis. Ranne vähem täis ja tundsin kõvasti rohkem kätt. Vägev.

Siin siis mõned pildid minust ja nagu öeldud kaal 94.3kg. Teie kommentaarid on oodatud ning kas on mõtet 7.kuu pärast lavale ronida või peaks veel kasvama aastakese??? Poseerimisest niipalju, et see vajab kindlasti korrektuure ja selle jaoks ma otsin ka professionaalset abi. Praegu nii väga ei muretse selle pärast. Kindlasti vajaks natuke korrigeerimist


post-29847-0-60555000-1378314219_thumb.j post-29847-0-05392500-1378314225_thumb.j post-29847-0-45701400-1378314229_thumb.j post-29847-0-05203000-1378314234_thumb.j


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida varem lavale seda parem, saad kogemusi ja kyll need kohad ka tulevad.

Seda ma olen ise ka mõtelnud, et kuskilt peab ju alustama ja ükskord on ikka see esimene ;)

Selg tagant. Tõsta küünarnukid veidi kõrgemale ja kalluta ülakeha tahapoole. Ilmselt imestad siis ka ise, kuidas nii väikse asjaga kohe pilt palju paremaks muutub, edu :)

Tänud, katsun järgmistel piltidel meeles pidada

Kui sa tahad lavale minna siis peaksid olema temaga samas vanuseklassis

Niiet mõtle enne ikka kas tasuks :)

Mul väike eelis on. Minu teada on esimest korda võistlevatel sportlastel eraldi kategooria. Kahjuks jäin tõesti aasta hiljaks, oleks saanud veel juunioritega ehk lavale ;) Aga nüüd olen ma mees <_<

Ma tean, et peab end suureks pumpama :lol:

Tänud kõigile arvamuste avaldajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäevane TUBLI trenn möödunud :o

Korralik

Kükk - 95*20

Jõutõmme - 135*9, 135*8

Säär - 80*20, 80*19

Rind - 85*7, 85*6

Selg - 85*8, 85*6

Õlg - 28*9, 28*7

Ulme ikka kuidas numbrid kasvavad ja kasvavad, kas on ka lõppu näha??? :o EI, mitte veel ;)

Nädalavahetusel oli tore sünnipäev, kus kõik oli nagu ikka. Peo arenedes ja arenedes sain ma mitmeid huvitavaid kogemusi juurde. Nimelt kõik teavad millega ma siin uhkelt tegelen ja peo lõpu poole oli paar inimest, kes tulid küsima, et on väike mure oma kehaga ja kuidas seda või toda treenida või kuidas alla võtta jne jne. Vägev. Hea tunne on inimesi aidata ja ma kohe tahan seda teha. Ainuke asi, et nö rinnakad naised tahavad alla võtta siis ma küsin neilt kohe, kas ikka tahad. Pigem ma soovitan neil trenni hakata tegema ja olemasolev trimmi ajada. Naine võib olla pisut ülekaalus, aga ta peab trimmis olema. See on vaid minu soovitused ja arvamused ^_^

Kaal 94,8. Jama. Peaks sööma rohkem. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus juures, minul sama siin tuttavad/sõbrad uurinud, et kui raske see alla võtmine on jms:). Samas uurinud ja need kes mind juba teavad pikalt, nemad nagu imestanud tõesti, kui palju ma muutunud olen!

Samas jaa, naised kellele on antud, kohe kahju vaadata kui nad alla võtavad :P Kaob see kõik suur kaasavara:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusel oli tore sünnipäev, kus kõik oli nagu ikka. Peo arenedes ja arenedes sain ma mitmeid huvitavaid kogemusi juurde. Nimelt kõik teavad millega ma siin uhkelt tegelen ja peo lõpu poole oli paar inimest, kes tulid küsima, et on väike mure oma kehaga ja kuidas seda või toda treenida või kuidas alla võtta jne jne. Vägev. Hea tunne on inimesi aidata ja ma kohe tahan seda teha.

Tunne rõõmu veel mõnest üksikust inimesest! :D

Asi on nii, et need samad inimesed hakkavad iga pidu sinult asju küsima ning neid inimesi lisandub veel juurde. Kes lubab järgmine päev ühendust võtta, kes lubab koos trenni tulla, kes on varem juba 100kg kuiva lihast olnud ja tahaks uuesti vormi ajada, kes tõukab rinnalt 200kg jne :D Iga pidu sama jutt, samadelt inimestelt!

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunne rõõmu veel mõnest üksikust inimesest! :D

Asi on nii, et need samad inimesed hakkavad iga pidu sinult asju küsima ning neid inimesi lisandub veel juurde. Kes lubab järgmine päev ühendust võtta, kes lubab koos trenni tulla, kes on varem juba 100kg kuiva lihast olnud ja tahaks uuesti vormi ajada, kes tõukab rinnalt 200kg jne :D Iga pidu sama jutt, samadelt inimestelt!

Mõned võivad olla järjepidevad muideks ja tullagi ;)!

Mõned lihsalt hämavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi

Super enesetunne, trenn seljataga ja blogi kommentaare täis. Vägev

Täna siis TLÜ-s taastav ja kerge pumpav trenn koos kaasmaalase FDVK-ga. Kartke laval seda meest, sest ta juba on midagi ;) . Eilne käetrenn võttis ikka korralikult läbi. Huvitaval kombel jääb mul alati triits haigeks, aga mitte kunagi biits. Järgmine nädal on viimane selle kava nädal ja siis teen ka ühe suurema kokkuvõtte arengust ja kasvust. Kerge Excel ja korras.

Sain teada ka mida tahetakse, et läbida atleetvõimlemine III - puhas jõunäitajate olemasolu. Kehakaaluga rinnalt surumine ehk mul hetkel 95. Kükk 120kg, olen teinud 100*6 ja viimane trenn oli 95*20 ning Jõutõmme 150kg, hetkel 135*9. Mul on vaja ainult 1 korduse jõudu ehk loodan need ületada kaarega ning ei lähe mütsiga lööma. Saan ka teada oma 3-ala lõpptulemuse ning ehtsa jõunäitajate numbri. Mulle meeldib selline plaan. Neid numbreid peaks siis nö ette näitama detsembri kuus ma arvan. Selleks ajaks loodan nad kõik ületada mõne kiloga kindlasti. Ma ei lepi nende numbritega, tahan suuremaid. Ei ole plaanis ka alla võtta, et siis peaks vähem suruda :wacko: Ikka juurde võtma, et peaks rohkem suruma ^_^ Tuleb ette ka kavavahetus, milline ei ole veel otsustanud, aga olen pakkumistele avatud.

Olge mõnusad ja jätkake treeninguid ja pidage meeles - Eat big to get big B)

Lisan ka tänase laulusoovituse

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul võid proovida võistelda Reval Cupil, Tartu algajate võistlus.. seal ongi eraldi kategooriat algajatele. Või vähemalt üritada teha vormi, kas see sulle meeldib, sobib on eraldi küsimus ja kas see pikemas perspektiivis ka edukas on. Rückenbergi võrdluseks toomine on jälle väga lamp, umbes sama, et ma ei võistle enne mitte kunagi, kui olen Esta Pilt, no jommaijoo, sinna läheb ju aastaid ja ma ei saagi võrrelda ennast inimesega, kes on teinud minu mitukümmend aastat rohkem trenni. Mõelgem ikka reaalselt. Toimub mingi ära panemine, uute inimeste tõrjumine ja siis ulutakse, mis Eesti lavad tühjad on. :)

Sulle aga edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul võid proovida võistelda Reval Cupil, Tartu algajate võistlus.. seal ongi eraldi kategooriat algajatele. Või vähemalt üritada teha vormi, kas see sulle meeldib, sobib on eraldi küsimus ja kas see pikemas perspektiivis ka edukas on. Rückenbergi võrdluseks toomine on jälle väga lamp, umbes sama, et ma ei võistle enne mitte kunagi, kui olen Esta Pilt, no jommaijoo, sinna läheb ju aastaid ja ma ei saagi võrrelda ennast inimesega, kes on teinud minu mitukümmend aastat rohkem trenni. Mõelgem ikka reaalselt. Toimub mingi ära panemine, uute inimeste tõrjumine ja siis ulutakse, mis Eesti lavad tühjad on. :)

Sulle aga edu!

Mina pole end kunagi võrrelnud Rückenbergiga, kui siis vaadanud just milliseks ma võin ka saada. Väike eesmärk

Jah olen kuulnud tõesti sellest algajate kategooriast ja sellele ma natuke ka panustan. Ma ei suudaks kunagi võistelda meestega, kes on 5.. mis, kes on kasvõi kaks aastat trenni teinud. MItte midagi ei juhtu üleöö. Mul sai septembris aasta staaži täis ja ma teen igapäev midagi selleks, et suureks saada. Treenin nii, et ma ei tõuseks järgmine päev voodist. Trennides ma ei jaksa päevikusse midagi kirjutada, sest mu käed värisevad. Peaaegu iga päev viimased aasta on mul mingi kehaosa haige ja valutab. Mingi lihas annab koguaeg tunda. Ma olen õppinud oma keha tundma. Uskumatu kuidas keha areneb kui anda talle natuke rauda maitsta. Ja see toidukogus mida peab tarbima. Aasta ja ma ikka imestan kui palju kulturistid söövad, et juurde võtta. Metsikult, lihtsalt metsikult.

Kindlasti olen ma ükspäev laval. See on mu kindel siht ja ma ei tagane sellest. Nagu öeldakse - kulturist, kes ei kuivata on lihtsalt paks ^_^

Tänud tõuke eest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mingit mõtet karta konkurentsi. No kas see on siis häbiasi, jääda mingil võistlusel teiseks või siis näiteks neljandaks? Ei ole ju, ikka parem kui lihtsalt kiibitsemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mingit mõtet karta konkurentsi. No kas see on siis häbiasi, jääda mingil võistlusel teiseks või siis näiteks neljandaks? Ei ole ju, ikka parem kui lihtsalt kiibitsemine.

Karta pole mõtet, küll aga austada. IMHO on võistlemisest hoidumine sama halb nagu võistlemine olematu vormiga. Heas vormis olemisega väljendab võistleja minu meelest austust kaasvõistlejate vastu. Aga Martinkink on teinud tugevat tööd - võiks mõelda küll lavalaudadele astumisele.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnus ^_^

Täna just vaatasin natuke oma toitumist edaspidiseks ja uurisin elu läbi Milos Sarcev`i dvde. Eriti aga toitumise kohapealt. Veel pole jõudnud lõpuni vaadata ca 3*1,5h, aga juba on mõtlemisainet küllaga.

Väike kalkulatsioon:

07,00 - 5 muna - 35g valku

10,00 - kodujuust - 32g valku

12,00 - kanafilee - 45g valku

14,00 - 2*kohupiima - 44g (ricotta 8%)

17,30 - vadakušeik - 30g

17,45 - heeringas - 26g

21,30 - öövalk - 42g
---------------------------------------------------------------
254g valku päevas


Selline oleks siis minu toitumine kuu esimesel poolel, if you know what i mean :D Kokku teeb see 6eur päevas, oleneb ka hindadest, aga umbes midagi sellist ta tuleks. Lisaks tuleb siia siis kõik muu juurikad ja tatrad ja kaerahelbed jm. Keskmine inimene kukuks seda nimekirja nähes pikali, et tema küll ei suudaks nii palju süüa. Kui valgupulber ära jätta, oleks see ka tavainimesele täiesti normaalne kogus valku päevas, minu arvates. See selleks. Kulturism on f...ing kulukas spordiala. Lisaks siis jõusaali kuukaartidele, varustusele, äkki ka mõni trenni eel, ajal, pärast joodavatele jookidele. Tahaks vahest ka jäätist osta ja naisele kalli kasuka. Ometi on neid, kes selle spordiga tegelevad üpris palju. Samas kui teiste alade sportlased paneks sama palju rõhku toitumisele, oleks ka nende spordialad kulukamad. Valk on ja jääb ainukeseks kehale vajavaks ehitusmaterjaliks. Seda peaks iga tavainimenegi rohkem sööma. Või teab keegi mulle rääkida kui ilusad ja tugevad küüned makaronidest kasvavad. Kui palju inimesi sööb ainult selleks, et kõht oleks täis, aru saamata mida ta üldse sööb ja kui "tühi" see toit tegelikult on. Ei ole mõtet süüa tühje kaloreid ja ma ei räägi siin maiustustest, mida me sööme, et oma rahuldada oma šokolaadi tungi. Ma näen enda ümber inimesi, kelle lõuna sisaldab iga päev pakk kiirnuudleid. Üks härra sõi lõuna ajal pool pakki krõpsu, ühe kohukese ja tassi 3in1 kohvi. Ma oleks tahtnud nutma hakata. See kuidas üks täiskasvanud inimene sööb on ikka täielik absurd. Kuidas inimesed ei teadvusta absoluutselt, mida nad omale suust sisse ajavad. Oleks see siis kord nädalas. Iga lõuna juba viimased paar kuud süüa lõunaks 4 kahekordset keeduvorsti saia ja juua peale mingit magusat jooki. See on lihtsalt kurb. Pakk täisterakaerahelbeid maksab poes kõige vähem üldse kõikidest putrudest. Pakk mune maksab alla euro või veel vähemgi. Ärge tulge mulle ütlema, et mul ei ole raha või et mul ei ole aega süüa teha. Jama. Viimased aasta olen ma elanud täielikult piiratud eelarvega ning iga päev omale ise süüa teinud ja karpidega igale poole kaasa tarinud. Puhas laiskus on see, mitte rahapuudus.

Igatahes enne kui ma ei ole endale ära teinud paberit, mis tõestaks seda, et ma seda teemat tunneksin ei ütle ma nendele mitte midagi. Kui keegi küsib siis ma ütlen vaid mida MINA ARVAN. Paberiga saaks ma öelda et MINA TEAN. Olen sellest paberisüsteemist tänapäeva ühiskonnas vägagi aru saanud.

Olge tublid ja nautige ilusat nädalavahetust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane pühapäev. Super tulemused naiste MM-ilt ja ka muidu tore on olla ^_^

Järgmine nädal lõppeb mul 8-nädalane kava ehk Esmaspäeval purustan oma kõik rekordid viimast korda ja vastavalt reedesele enesetundele ka äkki mõne reedelgi.

Plaanis uus kava ette võtta. See kava läks lõpus juba tüütuks. Igatsen oma vanu harjutusi - hantlitega surumist, õlgade lendamist, lõuatõmbeid jne. Kusjuures nüüd lõpus olen hakanud ka tundma, et ei jõua igaks fullbody`ks ära taastuda. Samas ka viimased nädal pole mul lisa valku olnud. Loodan reedel oma varusi täiendada ning suurelt kasvama hakata, nagu ikka. Vaatasin siin just fitnessi kavasi ja kuidagi ei tundunud need sümpatiseerivat. Smolovi ette võtta oma staažilt oleks ka vist liiga vara. Teiseks TLÜ jõukas ei ole puuri wtf. 100kg vasta põrandat lennata ei ole ka vast väga mõistlik ning iga kord endale julgestajat küsida ei oleks ka reaalne, sest igaüks tahab trenni teha, mitte ainult mina.

Olen proovinud siin kombineerida midagi ja proovida ja üritada ENDALE ideaalset kava leiutada. Mulle meeldib kindlasti spetsiaalselt õlgu treenida - minu väike kiiks. Samas tahan ma selga, rinda ja jalgu ka erinevatele päevadele. Siis jäävad käed jälle igale poole ette :D Jama igalt poolt. Eks siin kindlat tõde vast ei olegi. Peaasi on ikkagi rutiinselt rauda maitsta ja ennast numbrites arendada ja pushida ennast edasi ja edasi. Lõpuks vist leidsin endale sobiva:

E - Selg+Biits - 5-6+1

T - Rind+Triits - 5-6+1

K - puhkan

N - Jalg - Biits - 5-6+2

R - Õlg+Trapets+Triits - 4-5+1-2+2

L - puhkan

P - puhkan

Selle kava järgi taastuks ma esmaspäevasest jõutõmbest kolmapäevaseks kükiks. Reedeseks õlaks oleks mul triits ja esi- ja tagaõlg puhanud. Pluss iga lihasgrupp saaks päris hea ja tiheda koormuse. Kavas oleks siis vastavalt tundele rasked päevad 2-3 seeriat 5-9 kordust ja pumpavamad trennid. Jõudu peab ka tõstma, sest on vaja ju 95kg rinnalt, 120kg kükkida ja 150kg tõmmata. Usun, et need ei ole mul rasked tulema ja alistan nad võimalikult varakult, et siis nö näidiskatseteks oleksid mul suuremad numbrid ette näidata. Harjutused varieeruks, põhiharjutused jääksid ja lükkan ka kindlasti superseeriaid ning langevaid seeriaid, ühesõnaga kõike.

Igatahes mulle meeldib, eks siis ole näha kuidas keha taastub areneb jne. Praegu vaatan küll, et tagaõlg tahaks natuke suurendamist. . Biits ei ole päris see, mis ta võiks olla. Ka lailihas on kuidagi kesine, aga eks ta ole ka vähese staaši asi, küll jõuab.

Olge tublid ja sööge valku ikka mehe eest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust

Eile ei olnud aega midagi kirjutada. Oli suhteliselt kiire õhtu, lapsele oli vaja ju vineerist laptop teha :D

Aga siis eilsest trennist

Trenni minnes oli ainult üks siht silme ees - kükk 100kg *20. See oli ainuke eesmärk, teised tulevad nagu tulevad, aga kükki ma ikka natuke kartsin ja ootasin. Kükk, kükk, kükk - niimoodi lõppes soendus, aga no millest me räägime... :P

Kükk - 100kg*20 - tuli ära viimased 8 kükki ei olnud just kõige ilusamad ja särtsakamad, aga ära nad tulid.

Jõutõmme - 135*12, 135*8 - eelmine trenn 135*9. Lisa 3 kordust, 150*1 ei tohiks probleem olla, aga seda vast reedel äkki ^_^

Säär - 80*18, 80*19 - Sääremasinal läks lõpuks jalg täis ei jaksanud ära panna - lõppes sellega, et 4*20kg ketast rullusid mööda põrandat laiali ja vaikne see ei olnud :lol:

Rind - 85*8, 85*6 - viimase korraga +1, vägev

Selg - 85*8, 85*7 - jällegi +1, korras

Õlg - 28*10, 28*6 - viimase korraga +1, mida veel tahta

Ehk siis trenn koos kõikide rekorditega. Homseks üritan teha ka väikese tabeli selle kava arengust ja mõõdan ka käe ümbermõõdu. Teen ka väikese kokkuvõtte Käed suureks massikavast. Muljed, plussid, miinused ja väike arvustus.

Senikaua aga ärge valguga koonerdage ja sööge ikka rohelist köögivilja

Ahoi ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervus

Täna käisin jälle ülikoolis pumpamas. Mõnus, kuskil 3 aeg minna kui uksed avatakse, ca 15 inimest. Enamvähem vaata kuhu astud, äkki koperdad kuhugi jala/pea/käe otsa. Läksin siis mina pärast tööd, jõudsin kell 4.45 saali ja saalis 4 inimest - normaalne. Tee mis tahad, kus tahad, millal tahad ^_^

Panin täna punkti ka oma käed suureks massikavale. Mõnus, julgen siiralt soovitada. Homme kaalun ka ennast ja mõõdan käe ümbermõõdu ehk palju 8 nädalaga tuli biitsepsi ümbermõõtu juurde. Ootan huviga ;) Aga siit siis minu arengut visualiseeriv pildike

post-29847-0-96497900-1379522364_thumb.p

Kuidas tundub, normaalne? kiire? aeglane? mis interneti rahvas asjast arvab, ootan huviga B)

Reedel siis vaatan, kuidas jalad tunduvad, kas proovin jõutõmbes 150kg ja veel äkki midagi. Reede teen sellise mõnusa fullbody ülikoolis, sellise ilusa rahuliku ja mõnusa haardkoor trenni :D

Mitch Gosling - Train hard, sleep well and eat intelligently.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh söögi aeg, oh söögiaeg, millal sind ei oleks...

Täna siis kaalusin õhtul ennast - 93,9kg, kava alguses kaalusin 89,9kg - Massikava töötas

Täna ka siis mõõtsin käe ümbermõõtu - 39,5cm, kava alguses mõõtsin ja oli 38,3cm - lisa 1,2 cm juures. Käed suureks ka töötas.

Ehk siis kokkuvõte "Käed suureks massikava"-st

Oli huvitav näha kui kiiresti ja mil viisil keha areneb. Jõunumbrid arenesid küll metsiku kiirusega. Lisaks eile õhtul avastasin, et ühest voolujoonelisest säärest on tekkinud mul kaks ilusat lihasvormi, asi progresseerub. Käte päev nõudis ikka uskumatult palju tahtejõudu, mitte nii väga toorest füüsilist jõudu, sest need ca 7 minutilised pumpamised hakkasid lõpu poole juba väga naljakaks minema, sest ma sõna otseses mõttes naersin enda üle, lihased olid nii punnis ja valusad, et asi läks juba koomiliseks.

Julgen seda kava kõigile soovitada, et oma üleüldist jõudu parandada ning korralikku pumpamist saada. Kava töötas ja kiitus kava väljatöötajale - TOIMIB ;)

post-29847-0-05068000-1379608653_thumb.g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Vaatasin neid jõu-ja ilunumberid numbrites. Väga muljetavaldav.

Kas ma saan õigesti aru, et kükk 100x20 tähendab 100 kiloga kakskümmend ilusat sügavat kükki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Vaatasin neid jõu-ja ilunumberid numbrites. Väga muljetavaldav.

Kas ma saan õigesti aru, et kükk 100x20 tähendab 100 kiloga kakskümmend ilusat sügavat kükki?

Esimesed 12 olid puhtad ja täis sügavad ehk tagumik vastu kandu. Ülejäänud 8 läksid üle 90 kraadi kindlasti, aga mitte ideaal tehnikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin jälle trennis :D

TLÜ jõusaalis oli täpselt 3 inimest, kellest mina olin kolmas. Väga hea, mulle nii meeldib

Tänase trenni põhieesmärk oli siis välja selgitada enamvähem oma jõutõmbe 1 tõmbe maksimum.

Kükk - 50*15, 60*15, 70*15, 80*12 - ilusad sügavad kükid ja seeriad tulid siis järjest. Puhkuseks ketaste juurdepaneku aeg.Jalad olid ikka korralikult punnis

Jõutõmme - 70*1, 110*1, 140*1, 150*1, 160*1 - uhke värk, loodan, et esimese harjutusena, enne jalgade pumpamist tuleks ka 165kg. Võrdluseks siis 15.04.13 siis proovisin samuti 1 tõmbe maksimumi ja siis 140kg ei tulnud üles ja 130 tuli väga vaevu. 4 kuuga 30kg+. Mulle meeldib B)

Säär - plaan oli sääred purustada ^_^ - superseeriana pressil jalad sirgelt+istuli sääre masin. puhkus 1 minut - 50*20+50*20, 90*20+50*20, 110*20+50*15 - Lonkasin pärast seda.

Rinnalt surumine hantlitega - 10*15, 15*15, 25*15, 30*12 - kõik järjest, puhkuseks hantlite vahetuse aeg

Hantlitõmbed - 30*12, 25*12, 20*12, 15*12, 10*12 - Needki läksid järjest, puhkuseks hantlite vahetuse aeg. Siin proovisin kohe tunda erinevaid kohti oma seljal. Keskendusin selja keskele, toimis. Keskendusin õla tahaosale, tundsin. Keskendusin lailihasele, ilusti sain tunda. Väga hästi saab kõik erinevaid kohti tunnetada hantlitõmbe ajal. Kunagi ma sellele ei mõtelnud vaid lappasin need seeriad ära teha ja oligi korras - vale. Nüüd olen targem ja oskan juba tunnetada. Samas ka alguses, mul ei olnudki mida tunnetada :lol:

Õlale kangitõmbed lõua alla - 36,5*12, 32*12, 27*12, 22,5*12, 18*12 - pärast neid seeriaid oli tunne nagu ma laienesin oma 2cm mõlemalt poolt.

Suurepärane trenn oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×