Jump to content
Ott Kiivikas

Ed van Amsterdam 1972 - 2013

Recommended Posts

Lahkus siit ilmas järjekordne profikulturist Ed van Amsterdam. Tšehhi lehelt ei saanud aru ,mis see surma põhjus oli, kuid olen enam kui kindel, et järjekordselt mõned siseorganid lakkasid töötamast, teadagi millest. See on juba ei tea mitmes profikulturist, kes suhteliselt noores eas on siit ilmast lahkunud....

15860_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Infarkt, teati BB.com foorumis rääkida. Eks muidugi steroidid on eeldatav mõjufaktor kuna jutt kulturistist. Aga ega täpsemalt muidugi ei tea meist keegi. Erinevaid kaasasündinud defekte või muid külge saadud haigusi on ka ette tulnud ning samas on võimalik ka paljudele kulturistele omane äärmiselt ühekülgne menüü, mis võis teatud tervisenäitajaid halvendada.

Muidugi jah, teatud ühendite üleliigne või vale kasutamine on tõenäoliseim põhjus.

RIP igal juhul. Suur koll oli küll tegelt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see nüüd tõesti infarkt oli, siis arvestades, et tänapäeval noored lõdvikud eesti mehed on infarktidega hädas juba alla 30 aasta vanuses, pidas see jõmm ikka pikalt vastu. Hirmus koll oli küll!

post-50-0-31216400-1373103438_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka uut teemat tegema, aga facebookis osad kulturismisõbrad nutavad oma suurt iidolit taga. Krt, 1979 aastal sündinud mees.

 

Умер Kormány Mihály 1f641.png:(
Он был для меня мотиватором. Не верится.

 

Pildid sellest mehest, kelle võistluskaal oli 110 kg:

 

https://www.google.ee/search?q=Korm%C3%A1ny+Mih%C3%A1ly&sa=X&biw=1440&bih=808&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwjjk6-M8fbRAhXFHpoKHal3CAUQsAQIGA

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maru kahju küll, mees minust aint 1 aasta vanem. Vahet pole kas puhtalt või mustalt saadud see keha aga tunnustama peab teda tehtud töö eest küll. Ehk oskab enda järgi seal üleval paremini vaadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×