Jump to content
trostberg

Söömine rannas

Recommended Posts

Võid kasutada termokotti, kuhu paned toidu ja sinna paned külma hoidmiseks juurde külmakotte, mis sulades vett ei aja välja. Ise olen nii jooke hoidnud külmas väga edukalt soojas autos. Ise olen just randa minnes nii rkanakoibi, salatit, riisigalette kaasa teinud.. sõbrad olid kadedad küll, nemad pidid leppima friikartulite ja muu jamaga. :D

Lihtsam variant on muidugi uurida enne mõni hea toidukoht välja, kus saab sinu menüüle sobivalt süüa (muidugi kui sa just terve päeva liiva peal veeta ei taha). Väljas süüa saab väga vabalt, kui oskad endale õigeid asju valida. Steffanisse ei pea kohe tormama pitsat sööma.. :P Poest saad ka Pärnus osta kodujuustu jms. Kodust pähkleid, puuvilju,valgubatoone jms kaasa võtta.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakk kohupiima küll poole päevaga pahaks ei lähe. Paned ilusti kotipõhja. Mina olen rätiku sisse ka mätsinud, see hoiab ka väga edukalt külma. Kaks pakki kohupiima, pakk sinki ja üks mõnus tudengieine on minu tüüpiline rannamenüü ning kindlasti ei puudu ka seal üks liivaseeskülmasolev mineraalvesi . . . peaksin vist rannapoole hakkama astuma, ajasid isu peale :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui sooja päikese all tahke toit alla ei lähe (nagu minul), siis jällegi külmakott kaasa ning sinna sisse üks mõnus sheikeri täis smuutit (kohupiima, banaani, piima, jogurti ja misiganes kõige muuga).

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paned auto Tervise Paradiisi lähedale ja lähed ka sinna otsa randa. Seal on lähedal Karuselli tänav, kus olemas Comarket. Sealt ostad esimese asjana kaasa randa vett, beebiporksi ja külmutatud kirsse. Veedad esimesed 3h rannas, naased Comarketisse ja võtad tummisemat toitu a la kodujuust, kapsasalat ja suitsukanakints, lähed tagasi randa järgmiseks 3h-ks :D

Comarket 10 min kaugusel kusjuures rannast, tõsi küll väike ja kehva valikuga, aga muud poodi kahjuks rannarajoonis ei olegi.

Muudetud kasutaja RiinaSolo poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sheikerisse näiteks valgupulber, mandlid kotti, kana karpi, alternatiiviks ka chick snack, paar puu/juurvilja kaenlasse, kookosrasv/oliivõli purki ja minek. Aga näiteks kui kuskil väljas süüa, siis Steffani Pizzarestoran pakub ka väga head muna-tuunikala-värske kraamiga salatit ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söödud saab küll jah, aga lisaksin et paar Coronat võiks ka liiva all olla :D ... kui trenni vaba päev muidu tõmbab lebosse ära ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul kõht täis, randa kaasa kõvasti vett ning pärast randa korralik keretäis pitsat Steffanis. Nii lihtne see ongi.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×