Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Jah, aga Mari ei tegele ka jõusaali treeninguga. Fakt on see, et lihas ei kasva ilma valguta. Samamoodi, nagu sa ei ehita maja ilma materjalideta.

Lihas koosneb veest, vett ehitatakse süsivesikute ja vee abil, ning keemiliste võrrandite paremal poolel tekib ka vesi. Valku pole vaja.

Kui tegu on trolliga, siis on ta küll elukutseline. Tema blogi: http://forum.bonsuna...1046/#msg131046

Huvitav kuidas tal see šguttiga kükkimine edeneb? Ei, paras huumor :D

Sa oled nagu Ralf. Aga õppinud olete sellel tasemel treeneri-eetika vist Otilt kõik :) Selle aasta treeneri eetika põhinaelaks oligi Oti panus Paide võistlusel osalejatele minumeelest, on ka teisi silmapaistvaid olnud- eks nendelt õpitegi:) Nüüd oleme siis võrdselt viidanud siin, kes linkidega nagu Ralf, kes sõnadega nagu mina käesolevalt.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mõista andsin, siis sinu puhul ei räägi me sinu endaga, vaid sinu siinse signatuuriga- mis teeb rääkimise mõttetuks ju.

On ka leitud, et enamik fitnessi uuringutest on ebapädevad. Ning populaarteaduses ei saagi midagi pädevat eriti olla, on subjektiivne arvamuste kogum. Näiteks võime tuua Mari, kellel on hea tervis, pole mõtet Marit lahmijaks nimetada.

Räägi lähemalt mida minu signatuur asjasse puutub?

1) Enamik fitnessi uuringuid on ebapädevad? Kes leidis. Kus on tõendid. Otsi üles ja too välja, enne kui ei too siis ajad lihtsalt kelbast.

2) Teadus põhineb olemasolevate metoodikate abil leitud faktidel. Tõlgendused võivad olla valed, propageeritakse liialt ning mõne aja möödudes võivad uued metoodikad fakte kontrollides jõuda uute järeldusteni. Kuid see ei muuda teadust ebapädevaks. Sorry öelda, aga pigem oled sina see, kes on Ebapädev tõendusmaterjali analüüsimises.

3) Mari ja tervislik? Kust sa tead? Äkki on suremas erinevatesse vitamiini puudustesse. Ega see ei kajastu sul kustkilt ajakirjast või telekapildist. Jälle pakud huupi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koefitsendid siiski suuremas trendis/vaates on kasvanud. Alustasin ju kükkimist kunagi 7a tagasi 50kg-se kangiga, ja arvatavasti oled nõus, et koefitsendi 2.0 saan ma kätte varem või hiljem kunagi ja oled nõus, et pühapäeva treenija kohta on see küllalt hea areng ju.

Kuid minu koefitsente võiks hinnata sügisel siiski, mitte hetkel. Ja üldse teemas püsida hetkel. See, et ma treeningus andekas pole, ei tähenda midagi, mõned ongi andetumad ja aeglasemad jne.

Ja peale 7 aastat treenimist surud rinnalt oma kehakaalu üles ainult,mis on veidike vähe ikka......või pole?.Ei mul nagu täiega savi palju sa surud,või kükid või mida iganes,aga mis mõttega sa nende koefitsentidega üldse jändad ,kui lihtsalt selline pühapäevasportlane oled? Kas on mõtet üldse oma aega ja raha saali peale kulutada,kui kusagil värskes õhus annab ka igast jõu ja ilu numbreid teha ,et veri liikuma saada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas koosneb veest, vett ehitatakse süsivesikute ja vee abil, ning keemiliste võrrandite paremal poolel tekib ka vesi. Valku pole vaja.

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koefitsendid siiski suuremas trendis/vaates on kasvanud. Alustasin ju kükkimist kunagi 7a tagasi 50kg-se kangiga

Cmon, kui sa 7a trenniga ikka 50kg kangiga maadleksid siis see oleks halenaljakas juba. 7a selline progress saada on ikka vähe, väga vähe, aga pole ju ime kui sa lihtsalt lihast kaotad, aga no ega lihas ei olegi ju midagi muud kui vesi ja raskuseid liigutavad hoopis muud jõud (ma ei tea mis jõud aga Sul on kindlasti mingi kaval vastus sellele). Ei valgu ju teemas laiali, kuna annad siin oma nõud ja abi oskamatutele toituda 0.3g x kehakaal valku päevas, siis oleks soovi näha mingit resultaati, tulemusi, edusamme.

Googeldasin siis ka natukene :

People on a low-protein diet may also be given a protein substitute mixture or minerals and vitamin tablet to keep them healthy. (kõige parem mõte on low protein, et igast vitamiine ja asju sisse süüa, aga kuna need on ka kurjade "toitulisandite isandite" poolt loodud siis on ka need pahad, polegi väljapääsu)

When you don't take in enough dietary protein, your body can't function at the same level it used to. According to author Paul Pitchford in "Healing with Whole Foods," you'll notice an overall lack in energy, emotional stability and your ability to focus. Your immune system suffers, which means you may develop more allergies and illnesses. You may lose hair, notice weaker fingernails and experience slower-healing wounds. (Tuleb midagi tuttavat ette)

http://www.livestron.../#ixzz2UQoDEIBn (igaksjuhuks ka link et avada ja lugeda)

Ja nüüd ei ole valku lihasetele vaja enam - aina huvitavamaks :D

Muudetud kasutaja ReimoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oleks arvanud, et jogurti teema teile nii huvi pakub.

Uuringute tasemel suhtlemiseks tehke vastavad eraldi teemad ja analüüsime homme.

Šgutiga kükkimine on maailmas tuntud asi, sellest lähemalt räägin kunagi paari nädala pärast. Mul hetkel pole video tegemise võimalust, aga siis juba on.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Low Protein Forever, enne lugesin, et sa viskad munavalge ära. Aga mul on hoopis selline küsimus, et miks munades on palju valku looduse poolt, kui valgust see tibu ei kasva?

Ühes munas on keskmiselt:

Kaloreid: 74.25 Kcal

Rasva: 4.95 g.

Valku: 6.6 g.

Süsivesikuid: 0 g.

Kiudaineid: 0 g.

Nagu näha, siis süsivesikuid pole üldse. Tundub, et sellel tibul seal pole lihaseid, aga ometi ta ju munast välja tuleb ise? :)

Muudetud kasutaja Ruts456 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et miks munades on palju valku looduse poolt, kui valgust see tibu ei kasva?

Looduse teed on keerulised ja inimene neid paraku ei mõista kõiki.

Raamatus "Hiina uurimus" on rohkelt seletatud miks proteiin on halb:

http://www.socakajak-klub.si/mma/The%20China%20Study.pdf/20111116065942/

Seal võite tekstis läbi käia otsingusõnaga "protein" ja "low-protein" ja näete, et toetatakse Low protein valikut. Eks analüüsige ise seda teost.

Ma hetkel ei leia uuringut, aga tegu oli selline metauuringuga, mis käis läbi tuhanded toitumis-alased teadus-uuringud ja leidis enamikest vigu ja suur protsent uuringutes oli lihtsalt valetamine, ja promomine jms. Sedalaadi uuringu kindlasti leian kunagi taas siia lugemiseks. Kuid (kulturistlikus mõttes) madala valgu peal soovitavad ka riigi-uuringud olla oma RDA jms-te soovitustega, ning kogu Hiina ja maailm ongi olnud madalal valgul tervislikult kogu aeg, seevastu kommerts-tööstuse uuringud oma 2.0+ koefitsendi promoga pole kedagi tervemaks teinud. Raamatus The Protein Myth räägitakse ilmekalt, kuidas proteiini on promotud ärilistel eesmärkidel, lugege. Toidulisandi tööstuse toodangust on teaduslikult tõestamata Treenerikoolituse lektüüride järgi (ja lausa rohkelt tühitablette toodetakse seejuures), seal materjalides ka pädevalt ei tooda välja valgukoefitsenti kohta mingit kinnitust vaid öeldakse, et "viiteid me ei anna, aga usume nii nagu mina ütlen, et koefitsent võiks olla kõrge"- seega pole nagu eesti lektüüri baasil samuti millessegi uskuda. Inimene on keeruline subjekt, seda ei saagi niikergelt uurida tänapäevaste vahenditega veel.

Miks tibu kasvab, seda ei tea öelda, küsige Marilt, võib-olla leian ka ise peagi vastuse. Naiivne on äritööstuse uuringuid uskuda ja end teadlaseks seetõttu pidada ja valku promoda ning Marit maha teha. Mari on tervem ja elab kauem kui teie siin, seda näete ju talle peale vaadates, siin pole mingeid uuringuid vaja.

--

Eilne tehtud palli peal surumised andsid täna hommikuks korraliku tuntava lihasvalu õlavarre liigutaja lihasele. Kaal oli hommikul 76.x kg. Hommikusöögiks tegin ühe munakollase ja putru. Seenädal liigume ka dieedis uuele metoodikale, nimelt tõstame kaloraashi, kuid teeme seda ettevaatlikult aeroobse samaaegse tõstmisega. Õhtul Kalevi staadionil plaanis väike jooks.

Ilusat esmaspäeva algust ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete juba nagu Ott ja Kirp, et huupi tembeldate inimesi eiteamilleks ja kelleks :)

Kuidas isa, nõnda pojad :)

Veel öeldakse: Laps on mehe isa B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mees on parem demagoog, kui Savisaar. Ainult häma ja mingeid konkreetseid viiteid/artikleid/vastuseid pole.

Tekib umbes sama tunne, mis tekkis, kui Richard Dawkinsi väitlust ühe religioosse segasega vaatasin. Räägi nii ilusti, loogiliselt ja argumenteeritult kui tahad - kasu on sellest vähe, kui teine osapool loob oma argumendid suht lampi, kasutades rohkem loogikavigu, kui tohiks võimalik olla... :P

A'la:

W: Where's the evidence?

R: Here, we have this and that.

W: But Where's the evidence?

R: Well we also have a ton of this and some more of that

W: Where's the evidence?

R: Are you listening to me? Here and here, look at it...

W: ....

Siin oleks nagu sama case. Räägid uuringutest, kus leitakse, et valk on sportlasele vajalik - vastuargumentatsioon, et see tõendusmaterjal pole sobiv, teadlased valetavad ja tegemist on vandenõuga, et valku pähe määrida... Aga kui tal endal on vaja midagi tõendada siis igasugune tõendusmaterjal on sobiv... isegi elu24... :rolleyes:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen küllalt viiteid toonud ju, minge lugege.

Ning ma olen kusagile postitanud ka viite uuringust, mis annab selgelt mõista, et enamik toitumise uuringuid ongi häma.

Ja mida te populaar-teaduse uuringutest üldse taga ajate, see pole tõsiteadus, kus eksisteerib üks ruutvõrrandi lahendusvalem.

Mis teema teile üldse huvi pakub hetkel, mida te ei usu või usute? Treenerikoolituse valgukoefitsenti jutust räägite või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks tibu kasvab, seda ei tea öelda, küsige Marilt, võib-olla leian ka ise peagi vastuse. Naiivne on äritööstuse uuringuid uskuda ja end teadlaseks seetõttu pidada ja valku promoda ning Marit maha teha. Mari on tervem ja elab kauem kui teie siin, seda näete ju talle peale vaadates, siin pole mingeid uuringuid vaja.

Kus on leidnud endale iidoli :D :D :D

Ega keegi ju ei usugi siin kinnisilmi mingeid teadlaste fakte ja uuringuid (vaatamata sellele, et Sa pole ühtegi konkreetset viidet/artiklit toonud) vaid seda, mis on ise läbi tehtud ja mille arvelt arenetut. Ja äkki paned oma selgeltnägija telgi püsti keset Raekoja Platsi ja hakkad inimestele peale vaadates ütlema, kaua nad elavad.

Terve Su üleüldine mõtlesmisviis on see, mida ei saa uskuda ja ükski normaalne inimene väga omaks ei võtaks, kes on uurinud ja ringi kolanud foorumis. Lähene ise asjale teiseltpoolt, tee 3 kuud siis korralikku trenni, kus valkude ja rasvade arv on Sinujaoks mõttetute inimeste poolt välja pakutud ning kaloraaži kontrollid süsivesikutega. Vaata, kas tulemused ja/või vorm paranevad. Siis võid tagasi minna oma low protein - lihasekaotamise elurežiimile

Muudetud kasutaja ReimoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind näiteks huvitab konkreetne vastus/viide küsimustele/väidetele:

*Kuidas kasvab tibu ilma süsikateta ja ainult valgu/rasvaga? Looduse teed on keerulised ja inimene neid paraku ei mõista kõiki. - See ei ole vastus!

*Lihas koosneb veest, vett ehitatakse süsivesikute ja vee abil, ning keemiliste võrrandite paremal poolel tekib ka vesi. Valku pole vaja.- Palun konkreetset allikat

*Viide peaks minu Bonsuna plogis olemas olema vist, link uuringule. See uuring ütleb selgelt, et tööstuse uuringud on ebapädevalt tehtud ja valetavad jne. - Miks see uuring on tõde ja ei valeta?

*On ka leitud, et enamik fitnessi uuringutest on ebapädevad. - Palun konkreetne link, ei ole viitsimist sinu iba kuskil teises foorumis hakata läbi lugema

*Sooviks näha sinu vormipilte läbi treeningperioodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake Mari vormipilte, või Ralfi omasid, kui pildid olulised teile on.

Ma ei leia, et mingeid pilte või linke vaja on.

Kuid aja jooksul leian siia olulise uuringu, mis analüüsis mitut tuhandet toitumis-uuringut, ja leidis, et enamik valetavad neist. See on üsna hea ilmekas uuring, ja peaks populaar-teadlaste silmaringi avardama.

Ja milles üldse meil erimeelsus on, või küsimus? Archangel ju andis mõista sarnaselt Mariga, et lisanditest tuleb eemale hoida. Ma soovitan sama. Valgu osas soovitan samuti eemale hoida, ja küllaltl ugemist tõin juba ju, minge lugege, toon peagi veel viiteid.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei leia, et mingeid pilte või linke vaja on.

Valgu osas soovitan samuti eemale hoida, ja küllaltl ugemist tõin juba ju, minge lugege, toon peagi veel viiteid.

Sa ei leia, et viiteid on vaja aga samas tood neid - vastuolu

Ise sa ei suuda tuua mingeid konkreetseid väiteid aga teistelt ootad küll "konkreetseid artikleid" - seosetu

Sa usud uuringuid, mis mis teevad maha toidulisandeid aga ei usu uuringuid, mis toetavad neid - eks igaüks usub oma mätta otsast seda mis ta tahab uskuda, aga vahel võiks upitada ja teise mätta otsa ka vaadata

Ja kasutaja Invention küsimustele Sa ikka ei vastanud, oleks huvitav kuulata. Hetkel oled lihtsalt nagu üks usu kuuluta, ilma faktideta ning Su teooria põhineb "uskumusel" ja "vaimsest jõust" ja "kõrgematest nähtamatutest jõududest" and whatever

Muudetud kasutaja ReimoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks see uuring on tõde ja ei valeta?

Populaar-teadustes ongi kõik uuringud kaheldavad, seetõttu taandub lõpuks usule kõik.

Ma võin tuua uuringute linke edaspidi, eriti pakuks mulle huvi uuring, mida ma ei leia üles enam, see mis ilusti näitas, et kõik uuringud on võltsid. Senikaua aga võite ju raamatuid lugeda, mida nimetasin.

Te saate ju aru, et ma ei jõua teie kõigiga siin dialoogi pidada. Seetõttu olge kannatlikumad, aja jooksul postitame uuringuid lisaks ja asju.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin tuua uuringute linke edaspidi, eriti pakuks mulle huvi uuring, mida ma ei leia üles enam, see mis ilusti näitas, et kõik uuringud on võltsid

HAHAHAHAHAH, aga järelikult on ka see uuring ju võlts, ehk siis kui kõik uuringud on võltsid, siis on ju see uuring võlts mis väidab, et kõik uuringud on võltsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HAHAHAHAHAH, aga järelikult on ka see uuring ju võlts, ehk siis kui kõik uuringud on võltsid, siis on ju see uuring võlts mis väidab, et kõik uuringud on võltsid?

Populaar-teadustega nii paraku ongi jah. Kuid toome haritud inimeste moel siiski neid uuringuid siia ja arutleme normaalselt läbi. Ega me mingid trollid pole ju, et normaalset arutada ei oska. Ja toidulisandi tööstuse sõdureid ärge kuulake, kuulake ikka mõttega inimesi. Kirp, Archangel, Ott, Ralf- neist hoidke eemale, ignoreerige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas koosneb veest, vett ehitatakse süsivesikute ja vee abil, ning keemiliste võrrandite paremal poolel tekib ka vesi. Valku pole vaja.

Kus ta sul siis vesi tekib?

C12H22O11 + H2O ---> 4C2H5OH + 4CO2

Milleks loopida tühiseid fakte?

Veidi sisukat lugemist sulle ka : http://www.chemistryexplained.com/Pr-Ro/Proteins.html

Muudetud kasutaja bootleg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus ta sul siis vesi tekib?

C12H22O11 + H2O ---> 4C2H5OH + 4CO2

Milleks loopida tühiseid fakte?

Veidi sisukat lugemist sulle ka : http://www.chemistry...o/Proteins.html

Seal kirjutatakse ammuteada asjast, et keha tekitab ise endale uusi amino happeid ja asju kui vaja, ta e ivaja proteiini söögina, et tekitada proteiine, ta teeb ise proteiini.

Andsin ennem mõista, et proteiini tekib kehas mitmel viisil, mitme keemilise reaktsiooni käigus, mitte ainult mingi konkreetse primitiivse võrrandi käigus milel sa tõid. Ning minu jutu idee oli selles, et lihas koosneb veest, ja vee panemiseks lihase sisse poel vaja valke. Süsikad on peamised, mis vett seovad inimese sees, nii kasvatataksegi lihast, pannakse vett sinna sisse süsikate abil peamiselt, valke sinna ei panda. Mingit vähesed valgud jah on lihase sees, kuid neid valgusüntees eriti ei puudu, ei inimesel ega sebral mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×