Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Koefitsendid on samad üldiselt.

Koefitsent = kangiraskus / kehakaal.

Aga vaata, kui jõusaalis treenivad inimesed toituvad (ja ka treenivad) õigesti, siis suudetakse isegi kaalu langetades hoida kangil olevat raskust või isegi neid suurendada, SEST EI KAOTATA KAALU LIHASE ARVELT, aga well, ega kedagi ei huvitagi ju lihased because trenni tehakse ning toitutakse eesmärgiga seda kaotada, yea right

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga vaata, kui jõusaalis treenivad inimesed toituvad (ja ka treenivad) õigesti, siis

Ma tõmbasin su tekstist maha ühe sõna, see eksitav sõna on ajuviirusena laialt levinud, öeldakse ohtralt ka "toitumine korras", "õige toitumine" jms-st teaduskauget ja eksitavat.

Ühte universaalset õiget asja pole olemas, eriti populaarteadustes nagu "Treening/toitumine". See on ilmselge- inimesed on erinevad, pärinevad erinevatest genotüüpidest jne ja seetõttu ei ole universaalset ühte õiget valemit neile olemas ning pole ka võimalik ennustada mis konkreetselt ühele võiks sobida parimalt. Ei ole võimalik riiulist võtta sama kava ja anda kõigile universaalsena, see ei saa kuidagi toimida. Ning teaduslikult ebatäpne on kasutada sõna "õige". Olen rohkelt küsinud inimestelt, et mida te selle sõna all mõtlete, ja nad pole osanud vastata. Kui te saate tööl tööülesande, mis kõlab nii: "tee üks õige infosüsteem, et oleks hea ja õige", siis küsite koheselt, et mida see "õige infosüsteem" tähendab. Treeningtulemused ja üleüldse inimese tervis sõltub mitmetest asjaoludest, näiteks kui saate väga rõõmustava uudise, siis kükite koheselt sel hetkel ka 10% rohkem, ning valgupulbri mürk seda ei tekitaks, ega petukava ka mitte. Seega kõik algab vaimsest poolest, seejärel mõõdukast treeningust, ja alles siis toitumisest (Mercola).

Selline seisukoht siis selle Õige ja Vale teemal.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningtulemused ja üleüldse inimese tervis sõltub mitmetest asjaoludest, näiteks kui saate väga rõõmustava uudise, siis kükite koheselt sel hetkel ka 10% rohkem.....

Sa oled viimasel ajal vist palju s.ttu uudiseid saanud,kuna kilod kukuvad kangi otsast nagu õunad puu otsast....... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled viimasel ajal vist palju s.ttu uudiseid saanud,kuna kilod kukuvad kangi otsast nagu õunad puu otsast....... :D

Arvatavasti Jaanipäevaks kükin 147.5kg ära, ja seda kehakaalu 77.0kg juures. Hetkel jah ainult 140kg, kuna treenisin ainult laup+pühap sel kuul, ning alustasin ju ka Z-dieediga, mis hoiab energia taseme alguses maas. Olen ka 160kg kükkinud kunagi, on sellest ka video olemas, kuid kehakaal oli siis ka ülemõistuse kõrge. Tervislik kehakaal on [kasv(cm) miinus 100], seda taset soovitan kõigil hoida.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huviga jälgin teemat. Päris igasse posti süveneda ei viitsi, kuid Low Protein Foreveri jutt tundub mõneski plaanis mõtestatud ja originaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huviga jälgin teemat. Päris igasse posti süveneda ei viitsi, kuid Low Protein Foreveri jutt tundub mõneski plaanis mõtestatud ja originaalne.

Äkki tood täpsemad punktid välja? Kas näiteks see, et toitumine pole treeningu juures tähtis? Või see, et inimestel tegelikult lihaseid pole? Või midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tõmbasin su tekstist maha ühe sõna, see eksitav sõna on ajuviirusena laialt levinud, öeldakse ohtralt ka "toitumine korras", "õige toitumine" jms-st teaduskauget ja eksitavat.

Ühte universaalset õiget asja pole olemas, eriti populaarteadustes nagu "Treening/toitumine". See on ilmselge- inimesed on erinevad, pärinevad erinevatest genotüüpidest jne ja seetõttu ei ole universaalset ühte õiget valemit neile olemas ning pole ka võimalik ennustada mis konkreetselt ühele võiks sobida parimalt. Ei ole võimalik riiulist võtta sama kava ja anda kõigile universaalsena, see ei saa kuidagi toimida.

Kas ma väitsin praegu, kuidas toituda ja trenni teha, et iga üks kes selle nüüd võtaks ja järgima hakkaks saaks suureks ja tugevaks? Ei, ma eeldasingi seda, et toitumine pannakse paika vastavalt keha koostisele (rasva, lihaseid, jms) ja eesmärgile,mitte et keegi 60kg mees/naine võtab netist mingi-kellegi 100kg mehe toitumis- või treeningkava ja saavutab oma mingi nn. eesmärgi siis. Tipp-sportlastel on toitumine vägagi korras ja näe, oh imet, nad ongi TIPUS ning parandavad oma tulemusi treeninguga ning selle efekti suurendamiseks ka toitumisega, mis on spetsialistide poolt välja töötatud ning mis ka TOIMIB (!!!) ning tulemused paranevad. Aga no, Sul annab seda kõike tõestada, paari aasta pärast vb tõesti Su meetod (hetkel minu silmis täielik lihase kaotamine) toimib. Hetkel aga kellegi poolt kirjutatud 7 aastaga pole vist paranenud väga miskit. (mida oleks ka raske uskuda)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki tood täpsemad punktid välja? Kas näiteks see, et toitumine pole treeningu juures tähtis? Või see, et inimestel tegelikult lihaseid pole? Või midagi muud?

On palju võimalusi praktiseerida terveid-tervendavaid eluviise ja ma olen nõus, et mitmeski mõttes ei pruugi fitness olla neist kõige efektiivsem (kui peaeesmärgiks on tervis). Mulle tundubki, et probleem kerkib erinevatest lähtekohtadest. Mees vaatab asja rohkem tervise seisukohalt, enamik vaatab asja lihase seisukohalt. Neil kahel asjal on ühisosa loomulikult olemas, kuid ainult osaliselt.

Mees rõhutab individuaalsuse tähtsust ja mida saakski siin vastu öelda - individuaalsus ongi A ja O. Ja paraku nii on, et "riiulist võetud toidukavadega" individuaalsust ei arenda.

Ühe asja tooks veel välja. Ta räägib "õige toitumise" vormelist. See on tõesti häiriv, kuidas fitnessimaailmas seda määratlust kuritarvitatakse. Surutakse inimesele mingi primitiivsüsteem peale ja kuulutatakse ainuõigeks.

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetkel minu silmis täielik lihase kaotamine

Mõistuslik inimene hetke baasil panuseid ei tee vist. Archangel võib hetkega öelda, et valgud peavad 2.0+ g olema ja ärge kuulake teisi kes teisiti räägivad, peale seda kui ta toidulisandi-ärisse palgati, ning Kirp võib nagu Ottki saetöölise tasemel käituda, kuid ülejäänud me võiks siiski mõistuslikult asja võtta, mitte-ruttavalt. Minu hinnang on, et minu treenitus on hetkel samal tasemel mis ka enne, koefitsendid üldiselt samad ja hetkel dieedi ja madala treeningsageduse tõttu pole vajagi oodata mingit progressi.

Muidu näen, et teile siiski pakub huvi plogilisi küsimusi küsida eks. Miks te siis siin saidil ei loo võimalusi selleks? Lihtsalt tehke alamfoorum nimega "Plogid".

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra low protein'i arutluskäigud on liialt laiali valguvad ja seosetud. Nii mõnigi punkt vääriks mõnes kontekstis arutamist, kuid niisama lampi neid postitusse juurde lisada ei anna midagi juurde. Muudab kogu jutu arusaamatult segaseks ja absurdseks.

Kui on soov normist kõrvale kalduvaid lahendusi ja ideid arutada siis võiks teemat kitsendada ja kogu arutelu vastavalt üles ehitada. Kindel on see, et tulla kulturistide majandatud foorumisse rääkima, et valk on mõttetu ja peaks tarbimist vähendama - no see on lihtsalt tobe. Antud teema ei vääri hetkel isegi diskusseerimist kuna valguvajadus kulturismis on pikemat aega tõestatud juba olnud ja selle kohta on materjali sitaks.

Madala valgutarbimise kohta on aga piisavalt tervist puudutavaid diskussioone võimalik korraldada ja nii mõnigi arutelu võiks kujuneda vägagi huvitavaks. Aga enne on vaja plaan paika panna, mitte umbes rapsida - sest see jätab tõesti "trolli" mulje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi läheb juba päris huvitavaks. Ole nüüd hea mees ja viska mingid vormipildid üles. Erinevatest aegadest.

Sa oled samuti palgatud sõdur siin saidil ilmselt, kelle eesmärgiks on foorumiaktiivsust forsseerida:)

Tehakse ka nii, et palgatakse sõdur, kes tekitab uusi kasutajaid ja postitab sütitavaid teemasid, neid on Eestis ka küllalt juba märgata olnud.

Minu eesmärk pole sedalaadi sõdur olla, minu eesmärgiks oli anda valdkonna alane mõte edasi lihtsalt. Et kuidas hapukoort augustada :) Seetõttu mingeid pilte ma ei pane kuhugile.

Archangeli teadmised pärinevad ebapädevatest toidulisanditööstuse poolt mõjutatud uuringutest, seetõttu ei võta ma tema seisukohti tõena. Küll aga teeb ta hästi trenni ja sellest võiks kõik õppust võtta.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu näen, et teile siiski pakub huvi plogilisi küsimusi küsida eks. Miks te siis siin saidil ei loo võimalusi selleks? Lihtsalt tehke alamfoorum nimega "Plogid".

Blogid on täiesti olemas siin, kommenteerimine olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistuslik inimene hetke baasil panuseid ei tee vist. Archangel võib hetkega öelda, et valgud peavad 2.0+ g olema ja ärge kuulake teisi kes teisiti räägivad, peale seda kui ta toidulisandi-ärisse palgati, ning Kirp võib nagu Ottki saetöölise tasemel käituda, kuid ülejäänud me võiks siiski mõistuslikult asja võtta, mitte-ruttavalt. Minu hinnang on, et minu treenitus on hetkel samal tasemel mis ka enne, koefitsendid üldiselt samad ja hetkel dieedi ja madala treeningsageduse tõttu pole vajagi oodata mingit progressi.

Mina ja toidulisandi äris? Palgatud? No proovi ikka informatsiooni enne kontrollida ka. Mulle ei maksa mitte keegi mingite lisandite promomise eest. Kui sa mu jutte vähegi loeksid siis teaksid, et teen enamikke lisandeid üldse maha ja valdav enamus siinsetest inimestest on pigem minu vastu. :P

Aga mis sinu lihasmassi ja jõuvarudesse puutub siis nii lühikese ajavahemiku juures ei olegi mingit taandarengut eriti näha. Ma olen ühel ajahetkel ise lausa 4 kuud trennist pausi teinud ja jõuvarud vähenesid 5%. Kogu lugu. Lillegi ei liigutanud selle aja jooksul. Point selles, et mida kõrgem sinu tase on - seda kiiremini toimub ka langus.

Keskpärasuse juurest polegi sul enam kuskile eriti vajuda ning see võib võtta ikka mitmeid kuud lollustega tegelemist enne kui vorm tõsiselt kannatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled samuti palgatud sõdur siin saidil ilmselt, kelle eesmärgiks on foorumiaktiivsust forsseerida:)

Tehakse ka nii, et palgatakse sõdur, kes tekitab uusi kasutajaid ja postitab sütitavaid teemasid, neid on Eestis ka küllalt juba märgata olnud.

Minu eesmärk pole sedalaadi sõdur olla, minu eesmärgiks oli anda valdkonna alane mõte edasi lihtsalt. Et kuidas hapukoort augustada :) Seetõttu mingeid pilte ma ei pane kuhugile.

Oma ideesid rakendad ju iseendal. Peaaegu igas teises postis on esitatud mingid andmed sinu vormi kohta. Kui sul on midagi konkreetset öelda või esindad mingit kindlat äärmusseisukohta (a la valkude vähesuse propageerimine), siis ei saa näideteta (vormipiltide näol) üle ega ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistuslik inimene hetke baasil panuseid ei tee vist. Archangel võib hetkega öelda, et valgud peavad 2.0+ g olema ja ärge kuulake teisi kes teisiti räägivad, peale seda kui ta toidulisandi-ärisse palgati, ning Kirp võib nagu Ottki saetöölise tasemel käituda, kuid ülejäänud me võiks siiski mõistuslikult asja võtta, mitte-ruttavalt. Minu hinnang on, et minu treenitus on hetkel samal tasemel mis ka enne, koefitsendid üldiselt samad ja hetkel dieedi ja madala treeningsageduse tõttu pole vajagi oodata mingit progressi.

Su esimesest poolest tekstist ei saa ma midagi aru, saetöölised? mis panused? i aint gettin it

A teine pool on nüüd huvitavam - ehk koguaeg on su trenn ja kaal samasuguses suhtes ehk mitte mingit arengut ei toimu? Kaal langeb - tulemused langevad, kaal tõuseb - tulemused tõusevad, ja kuna koefitsendid samad siis need liiguvad ka aastate pikkuses samasuguselt, 5kg kaalust alla kükis 10-20kg alla ja nii aastaid? Sa peaks panema ikka endale mingi eesmärgi (mida Sul ju ei ole) ja siis liikuma kuskile, tatsad oma 20a sama koha peal ja siis mõtled et mida sa teinud oled, enda valik muidugi.

Ja mis sõduritest räägid? Sa oled ulme vandenõuteoreetik ja üldse "conspiracy keanu".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul peaks septembris saama täis korralik 5-kuuline staash madala valgu toitumisest, see on küllalt arvestatav periood, et teha järeldusi siis. Hetkel osad teevad juba praegu järeldusi, seda ma neile olengi öelnud, et vara on veel teha.

Blogid tehke foorumipõhiseks, nii nagu FullHd Tanelil on, see teine vana formaat ei kõlba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangeli teadmised pärinevad ebapädevatest toidulisanditööstuse poolt mõjutatud uuringutest, seetõttu ei võta ma tema seisukohti tõena. Küll aga teeb ta hästi trenni ja sellest võiks kõik õppust võtta.

Kust pärinevad sinu andmed, et kõik uuringud on toidulisanditööstuse poolt mõjutatud? Kas mitte sinu andmed pole äkki sarnaselt ebapädevatest allikatest? Eeldan, et sa lahmid üldse huupi, seega millest me räägime. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust pärinevad sinu andmed, et kõik uuringud on toidulisanditööstuse poolt mõjutatud? Kas mitte sinu andmed pole äkki sarnaselt ebapädevatest allikatest? Eeldan, et sa lahmid üldse huupi, seega millest me räägime. :)

Nagu mõista andsin, siis sinu puhul ei räägi me sinu endaga, vaid sinu siinse signatuuriga- mis teeb rääkimise mõttetuks ju.

On ka leitud, et enamik fitnessi uuringutest on ebapädevad. Ning populaarteaduses ei saagi midagi pädevat eriti olla, on subjektiivne arvamuste kogum. Näiteks võime tuua Mari, kellel on hea tervis, pole mõtet Marit lahmijaks nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mõista andsin, siis sinu puhul ei räägi me sinu endaga, vaid sinu siinse signatuuriga- mis teeb rääkimise mõttetuks ju.

On ka leitud, et enamik fitnessi uuringutest on ebapädevad. Ning populaarteaduses ei saagi midagi pädevat eriti olla, on subjektiivne arvamuste kogum. Näiteks võime tuua Mari, kellel on hea tervis, pole mõtet Marit lahmijaks nimetada.

Jah, aga Mari ei tegele ka jõusaali treeninguga. Fakt on see, et lihas ei kasva ilma valguta. Samamoodi, nagu sa ei ehita maja ilma materjalideta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna koefitsendid samad siis

Koefitsendid siiski suuremas trendis/vaates on kasvanud. Alustasin ju kükkimist kunagi 7a tagasi 50kg-se kangiga, ja arvatavasti oled nõus, et koefitsendi 2.0 saan ma kätte varem või hiljem kunagi ja oled nõus, et pühapäeva treenija kohta on see küllalt hea areng ju.

Kuid minu koefitsente võiks hinnata sügisel siiski, mitte hetkel. Ja üldse teemas püsida hetkel. See, et ma treeningus andekas pole, ei tähenda midagi, mõned ongi andetumad ja aeglasemad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes leidis? Mõnda viidet ka on pakkuda või? :D

Viide peaks minu Bonsuna plogis olemas olema vist, link uuringule. See uuring ütleb selgelt, et tööstuse uuringud on ebapädevalt tehtud ja valetavad jne. Nüüd võiks toidulisandi tööstuse sõdurid proovida oma filosoofia alasaid võimeid, ja öelda, et kuidas selles ühes uuringus siis kindel saab olla, et kas too siis äkki ka on ebapädev ja seetõttu teised uuringud pädevad hoopis :)

Ma võin ju selle uuringu viite siia tuua homme. Kuid võiks siiski üldteemas püsida rohkem. Mulle ei tundu õige liiga laiali valguda. Aga siin saidil on sedalaadi asjad väga levinud nagu näen.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×