Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Populaar-teadustega nii paraku ongi jah. Kuid toome haritud inimeste moel siiski neid uuringuid siia ja arutleme normaalselt läbi. Ega me mingid trollid pole ju, et normaalset arutada ei oska. Ja toidulisandi tööstuse sõdureid ärge kuulake, kuulake ikka mõttega inimesi.

:D :D :D Mingid sebrad,toidulisandi tööstuse sõdurid,Ott saeb mingit puud ja inimestel pole lihaseid jne.Ja ühtegi asjaliku vastust pole sa siiani suutnud anda kui keegi midagi konkreetselt küsib.Pigem keerdub sinu jutt ikka nii seosetuks et anna abi.Oot sa oled tegelikult ka selline,ei tahaks uskuda.See peab ikka trollimise kõrgtase olema,mida sa siin korraldad :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga, nagu näha, ei saa ma vastuseid oma küsimustele. Üks suur hämaja oled ;) Muud mitte midagi

Vastasin ju kõigele, aga sa usud ikka seda mis sulle meeldib. Ott usub ka Paide kohta, uskuge pealegi.

Te usute, et minu treeningtulemused on degreerunud valguvaba dieedi tulemusena, mina seda ei usu, aga kuidas ma teid ikka teistpidi uskuma saan panna. Te usute seda, mis on Manninei D3 purgi peale kirjutatud, uskuge edasi. Mina usun teisi asju.

Kui soovite võime siin edaspidi uuringuid aeg-ajalt edasi käsitleda, ning eks uurige ise, kuidas mul treeningtulemused edenevad, saate siis ka omale vastuseid lodoetavasti. Minule endale tundub 0.3-0.9 väga sobivat, ja loomulikult soovitan ma teistelegi seda, ning keto-dieedi jälgijad soovitavad hoopis muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole nüüd nii hea ja ära väga oma eluviisi promo. Parem mine saa kokku ühe toitumisnõustajaga ja nad seletavad väga ilusasti sulle ära, miks sulle valguvaba dieet sobib. See on sinu eripära, igal inimesel siiski erinev toidutalumatus. Sa oled tegelikult üks eranditest, üks vähestest kellele selline lähenemine sobib. Siiski peab lähtuma toitumisalastel soovitustel enamusest ja enamusele valk on vägagi teretulnud, eriti suurema füüsilise koormuse puhul.

Nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus on väga häid toitumisnõustajaid, võta parem ühendust ja saa oma keha/organismi kohta targemaks. Mul endal veel õpingud pooleli ja rohkemat öelda ei maldaks. Aga jah, kontakte saad siit: http://www.toitumisnoustaja.ee/ (peaks varsti valmis saama) või kui see veel ei tööta, siis siit: http://toitumisteraapia.ee/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole nüüd nii hea ja ära väga oma eluviisi promo. Parem mine saa kokku ühe toitumisnõustajaga ja nad seletavad väga ilusasti sulle ära, miks sulle valguvaba dieet sobib. See on sinu eripära, igal inimesel siiski erinev toidutalumatus. Sa oled tegelikult üks eranditest, üks vähestest kellele selline lähenemine sobib. Siiski peab lähtuma toitumisalastel soovitustel enamusest ja enamusele valk on vägagi teretulnud, eriti suurema füüsilise koormuse puhul.

Nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus on väga häid toitumisnõustajaid, võta parem ühendust ja saa oma keha/organismi kohta targemaks. Mul endal veel õpingud pooleli ja rohkemat öelda ei maldaks. Aga jah, kontakte saad siit: http://www.toitumisnoustaja.ee/ (peaks varsti valmis saama) või kui see veel ei tööta, siis siit: http://toitumisteraapia.ee/

Mis sa nüüd, see on ju kõik pettus ja vale....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastasin ju kõigele, aga sa usud ikka seda mis sulle meeldib. Ott usub ka Paide kohta, uskuge pealegi.

Te usute, et minu treeningtulemused on degreerunud valguvaba dieedi tulemusena, mina seda ei usu, aga kuidas ma teid ikka teistpidi uskuma saan panna. Te usute seda, mis on Manninei D3 purgi peale kirjutatud, uskuge edasi. Mina usun teisi asju.

Kui soovite võime siin edaspidi uuringuid aeg-ajalt edasi käsitleda, ning eks uurige ise, kuidas mul treeningtulemused edenevad, saate siis ka omale vastuseid lodoetavasti. Minule endale tundub 0.3-0.9 väga sobivat, ja loomulikult soovitan ma teistelegi seda, ning keto-dieedi jälgijad soovitavad hoopis muud.

Kuidas saakski midagi sinu treeningtulemuste kohta uskuda, kui pole ühtegi tõestust? Usutakse seda, mis on uskumisväärsem.

Mis sinu eesmärk siin foorumis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa nüüd, see on ju kõik pettus ja vale....

Nagu näha on see teema sind juba targemaks teinud. Kui promotakse, et mine anna oma raha kuhugile, siis neid ärge kuulake.

Olen küsinud mõtlevatelt inimestelt, et mitut toitumis-spetsialiste nad rahuldavaks peavad meie miljoni elanikuga riigis, ja nad on nimetanud väikse alg-arvu. Milleks te siis pakute mingeid suvalisi ärilinke?

Kuidas saakski midagi sinu treeningtulemuste kohta uskuda, kui pole ühtegi tõestust? Usutakse seda, mis on uskumisväärsem.

Mis sinu eesmärk siin foorumis on?

Mis mõte on nendel trollivatel küsimustel. Eesmärgiks on primitiivselt tei largumenteerida sellele, et kes süsti poel teinud, see pole usutav.

Kindlasti ma Low Protein toitumiselt ei eemaldu, selles võite ainult unistada :)

Aga imelik on, et mürgilisandite promo jms-se vohava pettuse vastu teil pole midagi, kuid keto jms-se vastu on ühtäkki. Võiksite kõige osas olla siis tolerantsemad.

:)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõte on nendel trollivatel küsimustel. Eesmärgiks on primitiivselt tei largumenteerida sellele, et kes süsti poel teinud, see pole usutav.

Nende küsimuste mõte on aidata sul leida konkreetne teemapüstitus või jutule konkreetne suund. Praegu on kogu asi tõepoolest äärmiselt laialivalguv ja kaootiline.

Üldiselt on mõned esitatud mõtted huvitavad, aga probleem on selles, et detailidesse laskudes sead sa usule vastu usu, ei midagi rohkemat. Äärmuslike seisukohtade propageerimisel tuleb esitada võimalikult palju tõestusi ja näiteid. Oti jt lähenemisviisid on end tõestanud ja selles ei tohiks midagi üllatavat olla, et inimesed neist lähtuvad.

Miks sa nimetad lisandeid mürgiks? Lisanditetööstus tugineb rahale. Raha toodavad inimesed. Mis mõte on mürgitada inimesi, kes sulle raha toovad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende küsimuste mõte on aidata sul leida konkreetne teemapüstitus või jutule konkreetne suund.

Mina ei tüüri kuhugile jutuga, jutu-ots on teie trollimisel siin olnud. Ja küllalt mõtteid on jutul olnud ju, toidulisandite kohta on arvamus öeldud, ja mitmete muude asjade kohta. Mis teile ei meeldi või vale tundub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei tüüri kuhugile jutuga, jutu-ots on teie trollimisel siin olnud. Ja küllalt mõtteid on jutul olnud ju, toidulisandite kohta on arvamus öeldud, ja mitmete muude asjade kohta. Mis teile ei meeldi või vale tundub?

Loogikaaugud. Nt ütled, et Mari hea tervis ja rõõsa välimus on tema seisukohtade õigsuse tõestus. Aga vaata Otti, pole veel paremas vormis, tervemat ja rõõmsamat meest näinud. Mida see siis tõestab? Et lisandid on mürgid? Et valgurohke menüü on halb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogikaaugud. Nt ütled, et Mari hea tervis ja rõõsa välimus on tema seisukohtade õigsuse tõestus. Aga vaata Otti, pole veel paremas vormis, tervemat ja rõõmsamat meest näinud. Mida see siis tõestab? Et lisandid on mürgid? Et valgurohke menüü on halb?

Paljud inimesed ja mina usun rohkem Marit kui Otti.

Oti puhul on ju korduvad probleemid olnud, et satub Paidega vastuollu, ning samuti vastuollu teiste kulturistide dieedi raskuse astme mõistmisega. Maril on oma nooruse kohta tõenäoselt omad loogika vms vead. Sellegipoolest on Mari usutavam, kuna ta pole nö Ärisaatanat teenimas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellegipoolest on Mari usutavam, kuna ta pole nö Ärisaatanat teenimas.

Ei teenigi nö Ärisaatanat vms, osadel inimestel lihtsalt tähelepanu vajadus ja eks see ole üks suur põhjus, miks on vaja endast igalpool märku anda. Ja ikka ei saa aru mina kus see Mari vms võrdsustamine ideaalselt terve inimesega välja tuli? Lihtsalt üks....show off

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus see Mari vms võrdsustamine ideaalselt terve inimesega välja tuli?

Siinsed inimesed tõid ta siia vast seetõttu, et nad hakkavad kusagilt juba tunnetama, et pole päris õige rääkida igalpool ainult toitumis-kavade tellimisest ja valgu ülesöömisest- inimesed tahtsid midagi normaalset ka vahelduseks rääkida.

:)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutust jääb mulje, nagu toodetaks-kasvatataks tavalisi toidukaupu ökoloogilselt vastutustundlike sotsiaalettevõtjate-entusiastide poolt nullkasumiga. Aga tegelikult see hoopis ongi koht, kus toimub Suurte Firmade Suur Äri. Kui keegi otsib firmasid, kellel on suurim huvi ja võimalus mõjutada uuringuid ning avalikku arvamust, siis tasuks alustada pigem sellest nimekirjast: http://en.wikipedia...._Food_Companies

Kogu moodsas maailmas tarbitavatest kilokaloritest moodustavad sportlastele või harrastajatele mõeldud valgupreparaadid nii tühise osa, et see ümardub nulliks. Rahakäibega sama lugu. Ükski M&F ajakirja lehtedel ennast reklaamiv toidulisandite firma ei suuda oma jalga kuskile sinna suure äri ukse vahele suruda ja uuringuid enda kasuks kallutada.

Nestle oleks kindlasti väga huvitatud sellest, kui terve läänemaailm ainult paljaste süsivesikutega lepiks.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuteada aafrikalne sööbki ainult ühe banaani ja kausi süsivesikujahu päevas, ja Hiina vaesuskülad samuti, seal toodud Hiina uuringu raamatus jääb selline mulje igatahes neist. Eks erinevad maailmaosad tarbivad vast erinevalt kolme makrot.

Psühhiaatria valdkond üldistab toitumise kaheks/duaalseks üldsegi, mitte kolmeks. Tegelikult aga on väheusutav, et üldistada asju kaheks või kolmeks. Valkudes küll pole eriti mingeid terviseosakesi, kuid teistes makrodes leidub väga erinevaid osakesi, ja väga palju erikraanuleid on üldse sellised mida kolme makro alla ei liigita, näiteks ananassipuu (puu)koore sees on oluline tervistav aine, E-vitamiini erivormidel on erinev teadusele paljuski mõistetamatu mõju jne, ning süsivesikutes leidub nii mürke kui ka eriti kasulikke osakesi nagu viinamarja koore sees näiteks. Et ärge arvake, et primitiivselt kolmeks või kaheks maailma saab üldistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh. Elame ikka sõpradena edasi. Aga ma tahaks natukene kässarit ka peale tõmmata.

Teeks soojenduseks nii, et kasutaja Low Protein Forever võtab natukene hoogu maha ja ei postita iga foorumisse tulija küsimuse alla oma ekstreemseid puukoore ja viinamarjaseemne dieete.

Ma saan täitsa aru - olen ma ka ise kunagi ammu noor ja vihane olnud ning kloppind inimesi oma 'õigete' tõekspidamistega ning teise koolkonda kuulujaid kõvasti halvustanud. Aga programmeerimises on asjad natukene lihtsamad ka. Ei pea 10 aastat ootama, et näidata tulemusi. Võtad selle tõpranaha koodi ja siis paned enda oma kõrvale, teed 10 000 kordust, näitad palju skripti jooksutamine aega võtab ja kus ikka need nummid turvaaugud on ning miks mul on ikka rohkem õigus kui teistel. Aga eks igal ühel on oma arusaam ning ajaga ammutatakse ka teadmisi juurde ja kummutatakse ka enda tõekspidamisi.

Mis ma tahan öelda on see, et uued tuuled ja ketserlikud ideed on tegelikult ikka väga teretulnud ja ma ei tahaks nüüd inimesi, kes tavatoitumise mainstreami tõekspidamistele teisiti lähenevad, meie foorumist eemale hirmutada AGA... Tulemused kõnelevad tavaliselt enda eest. Ma usun, et kui Low Protein Forever teeks endale blogi või foorumisse kuhugi teema, kus ta oma tulemusi/tegemisi kajastab ning siis on nagu mingi aja pärast selge pilt, kas asi viib edasi. Või on tegemist niisama huupi lahmimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näete, siis mõtleme vägagi sarnaselt taas, ja mis peamine- suhtlemise käigus saame targemaks, sh eriti meie treenerid saavad targemaks. Ma usun, et Eestis olekski oluline levitada vabat mõtlemist ja suhtlemist, see harib meie treenereid, kellel on nagu mainitud üpris madal reputatsioon tavaeestlase silmis ju, nähakse ainult paari-kolme rahuldavat treenerit, nagu näiteks Ralf. Tema arutleb valdkonna kohta kenasti foorumimaastikul ja näitab sellega huvi asja vastu ja erudeeritust. Selliseid võiks olla rohkem kui 1. Ja ka maailmavaateliselt laiendagem silmaringi, sh ka treenitavad. Muidu olete üsnagi huvitatud suhtlemisest nagu siin näen, eks proovige siis ise ka suhelda nüüdsest rohkem.

Ja kui on küsimusi minu treeningtulemuste jm kohta, eks leiate selle info kindlasti kui veidi vaeva näete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui on küsimusi minu treeningtulemuste jm kohta, eks leiate selle info kindlasti kui veidi vaeva näete.

Vaata konks on siin niipidi, et mitte meie ei pea nägema vaeva, et ennast sulle tõestada - vaid vastupidi. Meil siin on nagu mingi arusaam asjast olemas kuidas asjad töötavad ja mispidi ratas ringi käib. Siis tuleb kuskil metsast mingi vana, kes üritab nagu isu peale ajada ja siis lõpuks ütleb, et ah ise vaadake kuidas hakkama saate.

Kui sa tahad, et keegi sind tõsiselt võtab, siis ole mees ja näita tulemusi. Muidu on selline piiblilugude teema, et Jumal ütles et saagu valgus ja edasi ma päris täpselt ei tea ise ka (samas jätan nagu mulje, et tean) aga minge proovige ise otsida ja kes ikka väga tahab, leiab kuskilt raamatukogust piibli ka. Aga tegelikult peaks seda ikka originaalkeeles lugema ja misiganes veel. Põhimõtteliselt ma ikka andsin otsa kätte ja minge nüüd uurige.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr. Proteiin- kui ma õieti mäletan oli sul mingi aeg sooviks saada treeneriks

Ent see, mis te kahes saidis olete suutnud saavutada on see, et teid ei võeta enam tõsiselt

Sebra, valk, ott.....nagu katkine plaat. Ma lihtsalt ei saa aru miks? Tegelt vist tean, see tähelepanuvajadus. Krt, meil kõigil on see, aga et sellisel kujul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sebra on hea näide valgu tarbimisest, olen kasutanud ju ka elevanti näidetena erinevates aruteludes.

See blogi teil ei näi normaalne. Vaja on foroumipõhist normaalset blogimist.

Miks ei ole munast kooruv tibu hea näide valgu/süsivesikute tarbimisest/mittetarbimisest? Mis pagana moodi sebra tibust parem on? :D

Muudetud kasutaja Invention poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sebra on hea näide valgu tarbimisest, olen kasutanud ju ka elevanti näidetena erinevates aruteludes.

See blogi teil ei näi normaalne. Vaja on foroumipõhist normaalset blogimist.

Jopptvõ....tee foorumisse teema,nagu HD Tanel tegi vms.Päris huviga loeks su suuri saavutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×