Jump to content
Sportuna

Arnold Schwarzenegger

Recommended Posts

Scwartzu ajal minu taeada valku veel ei tuntud (polnud veel leiutatud ka), siis pandi ainult kasvuhormoone ja keemiat jms kraami. Swartzu suuruse kohta niipalju et tal oli hea kopsumaht, tõmbas õhku täis end ja tunduski kole suur, tegelt ta nii suur ei olnudki....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkust jah 188 ja võistluskaal oli tal vist mingi 113-115 kg (ajal, kui tiitled võitis). Praeguste profidega võrreldes pisike :rolleyes: (kaalu poolest)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gunter Schlierkamp on ka umb. sama pikk kui Arnold ja võistluskaal on tal umb. 130 kg ja selle kaaluga oli ta selle aasta mr. Olympial alles 6. kohal ja nagu bodybuilding.com kasutajate arvamusi lugenud olen , ütlevad nad , et 6. koht oli isegi suur kingitus talle. Niiet asjad on selle paarikümne aastaga päris palju muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma siin nüüd kirjutan, et Arnold võttis metaani 8-10tbl. korraga ja nii hommikuks lõunaks kui õhtuks siis saavad amazoni isakesed minu peale väga kurjaks. Aga ma ei kirjuta, te lihtsalt ärge seekord uskuge seda mida näete:)

Kuigi just nii kirjutab Arnold oma autobiograafias, "ARNOLD". Aasta oli siis 1968, nii, et võite arvata ise kui suured olid need doosid tema tipp ajal. See, et mõni tark siin väidab, et karp metaani ja mune enam polegi, või saad kohe maksa vähi. On lihtsalt ilus muinasjutt pailapsele. Kui see tõesti nii oleks siis elaks Eestis, kulturistidest vist tõesti ainult meie NR. 1 ....................s. :rolleyes::)

Kuid see ei ole siin ka mingi üleskutse kõiki keemiat proovima.

Ütlen omast kogemusest, kõva tööga saavutab väga palju, aga mitte kõike...

Ilusat seda-aastat!

Marek Kalmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ma ei saa sellest aru et mix siis usa on lubatud kasutada steroide ja mix eestis ei ole.Nagy ma aru olen saanud ei saa ilma selleta sama suurex nagu coleman või teised loomad,aga jah ega kõik kah ei saa suurex mitte nii suurex vähemalt.Aga äkki keegi selletab siin,et mix seal siis lubatud on ja eesti omad ei tohi seda teha,et nagu steroide panna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle asjaga pidi ka nii olema et kui neid ikka koguaeg kasutad ja suurtes kogustes, siis kunagi kui otsustad asjaga ühelepoole saada siis organism tunneb nendest ainetest puudust ja võib vabalt ainete puudumise tõttu maha surra:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma ei tea,ega see on iga inimese oma asi kas võttab midagi või mitte.

Aga jah seda ei tasux karjuta et ma olen puhas jne kui tegeld inimene seda ei ole ja siis ei tasu siin teiste peale ajada et kuidas ta küll sai sellise lihase kui temal on sama lihas ainult vähema ajaga tehtud :rolleyes::PB):D ok see oli vaid minu arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma ei saa sellest aru et mix siis usa on lubatud kasutada steroide ja mix eestis ei ole

dude... ära saa valesti aru. point licalt selles, et proffivõistlusel puuduvad dopingukonrollid, amatöörvõistlustel aga paraku mitte... vähemalt praegusel ajal.

schwarzal licalt joppas räigelt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Swartsu ajal ei teatud neist kõrvalmõjudest ja üldse neist ainetest suurt muri munnigi sellest ka rämedad doosid.Aga jah see et karbist metaanist munad ära veel ei kao on õige sest swartsul ju mingi aeg tagasi mitmed lapsed sündisid niiet tehke omad järeldused.Aga jah swarts oli keemik ja uskuda et vant tegi puhtalt on lihtsalt enesepetmine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kardan, et ta ainult eelpool mainitud preparaadiga ei piirdunud...

tollal kui tema neid kasutas, olid need ained veel lubatud ning kui need enam lubatud ei olnud siis tema neid enam ei kasutanud - nii räägivad tema advokaadid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah... siis peaks küsima hoopis kuidas arnold nii väike oli????

miks ta siis polnud siis 150kg kui ta sellistes kogustes valimatult keemiat sisse sõi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt viimane vastus oli kümnesse. Olen lugenud mitmeid raamatuid arnoldi poolt kirjutatud ja vaadanud videoid, ning seal on ka olnud kõvasti juttu toitumisest.

Ja tema arusaam või vähemalt nii väljendus tema raamatutes tehtud toitumiskavades, et kulturist võiks syya kolm korda päevas, hommikul 3 muna paar viilu leiba ja mahl, päeval liha või kala jälle leiba ning õhtul uuesti kala või liha kartulit salatit ja piima...muide see raamat on kirjutatud 1985, nii et võib aint ette kujutada mis ettekujutus söömisest oli veelgi kauem tagasi kui arnold alustas treeningutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Scwartzu ajal minu taeada valku veel ei tuntud (polnud veel leiutatud ka), siis pandi ainult kasvuhormoone ja keemiat jms kraami. Swartzu suuruse kohta niipalju et tal oli hea kopsumaht, tõmbas õhku täis end ja tunduski kole suur, tegelt ta nii suur ei olnudki....

Vaata on olemas selline asi nagu kohupiim ja kanafilee. Kas arvad et valgud avastati alles 20aastat tagasi v?

Valgud toitudes avastati juba kaua aega tagasi.

Proteiini(spetsiaalselt kulturismi jaoks) tootma hakati jah alles hiljuti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Scwartzu ajal minu taeada valku veel ei tuntud (polnud veel leiutatud ka), siis pandi ainult kasvuhormoone ja keemiat jms kraami. Swartzu suuruse kohta niipalju et tal oli hea kopsumaht, tõmbas õhku täis end ja tunduski kole suur, tegelt ta nii suur ei olnudki....

Vaata on olemas selline asi nagu kohupiim ja kanafilee. Kas arvad et valgud avastati alles 20aastat tagasi v?

Valgud toitudes avastati juba kaua aega tagasi.

Proteiini(spetsiaalselt kulturismi jaoks) tootma hakati jah alles hiljuti

Aga kas sa ise tead, et proteiin ja valk on üks ja sama asi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arnold ei olegi seda varjanud et ta keemik oli. mõned aastad tagasi kui ta infarkti sai räägiti sellest rohkem.

Armoldil pole kunagi infarkti olnud mehepoeg. Tal oli kaasasündinud väike südameklapi rike ja nagu ta ise ütles, siis kui opile läke, et hea on see teha ära 50 ne selt kui, et see hiljem niikuinii tuleks ette võtta kui see juba tugevalt tunda annab. Tema operatsioon vältas 15 min.

Seega tühine asi. Mees tõmbas juba 1 nädal hiljem tänaval jalutades sigarit.

See muidugi ajakirjanikele pähe ei mahtunud ja nii teda siis sellise küsimusega tülitatigi, et kas elu isu otsas mees? :o Mille peale Arnold oma täiuslikku hambumist temostreeris. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×