Jump to content
lollobella

Aidake täis süüa BAV

Recommended Posts

Nu ei õnnestu kuidagi. Teie mõistes siis olen vaegsööja. Hommikul olen proovinud süüa, aga üle 1 banaani või keedumuna sisse ei mahu.Hetkel on hommikusöögiks 300 g keefiri ja kange must kohv ilma suhkruta. Lõunaga selline lugu, et mingi lihafilee tükk ( kana, kala, veis) koos toorsalatiga või siis kodust banaan kaasa.Tööl mikrouun puudub, seega soe toit võimali kainult "Rahva köögist" Kuid lõunasöök erandiks, tavaliselt unustan selle ka ära. Kuid lemmik ikka õhtu peale tööd a 19.00 paiku. Siis lasen mõnuga. Umbes 200 g kodujuustu seda rasvast, rasvast hapukoor peale törts, siis tuunikala a pool karpi 185 grammisest, 2 viilu musta leiba ja paksud juustuviilud peale, minitomateid ka juurde. Nu rohkem ei suuda. Kui päeval söön rohkem , jään uimaseks sõltumata sellest kas söön valku , süsikaid, või proteiine. Samas mainin ära ka jala tööle ja koju liikumise kiires tempos ( mõlemad otsad 3,5 km). Nädalas 5 päeva .

Hetkel siis lõin eilse toidu kokku, ja voilaa alla 1000 :( Täna siis väänatud hüppeliigese tõttu lebopäev ja pühendun ühele rasvasele jäätisele ja klaas punast veini juures. Ajasin pähkleid sisse vägisi. Ainus mida tõesti söön meelsasti on juust, kodujuust, kala, kana,siga, veis, tomat, kurk, lehtsalat, lillkapsas, punane peet, porgand, maasikad ja muud värsked kodumaised viljad. Kartulist täiesti võõrdunud, vahel riisi ja tatart ka.

PS! Ma pole alakaaluline, vaid tõenäoliselt keha säästureziimil. Hoopis vaja alla saada kaalust, sest jätsin end unarusse 2 aastaks ja nüüd ilus ilm ja võimalus jala tööl käia kannustavad takka.

Pikkus 172 cm, kaal 84, vanus 37a, naine. Kaalu langus ei seisa paigal, sellega muret pole. Isegi kui nädalavahetusel olin nagu nö. tõeline siga ja sõin pizzat ja jõin longerot, kaal ikka langes peale seda kui alagas uus töönädal jala käimisega. Lihtsalt tekkis hirm, et äkki koolen ära kuskil poolel teel, kui ettenähtud BAV +500 täis ei söö. Kas on mingi võimalus, et ma tõesti vohmin selle puuduoleva osa õhtul täis. Endale tundub, et olen selline valgu ja proteiinisööja rohkem ja tyhja süsikat ja magusat ei armasta. Või mängingi välja oma nõrkusele, et nädalavahetusel meeldib veini juua ja vahel pizzat süüa?

Või tõstma koormust, et suurem isu tekiks? Andke lihtsalt nõu... personaaltreenerid koos menüüdega hetkel ei huvita. Kuid kui muidu ei saa, siis hakkavad huvitama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kui päeval söön rohkem , jään uimaseks sõltumata sellest kas söön valku , süsikaid, või proteiine."..

Mis vahe on proteiinil ja valgul :) ? ( teeme algataja :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kui päeval söön rohkem , jään uimaseks sõltumata sellest kas söön valku , süsikaid, või proteiine."..

Mis vahe on proteiinil ja valgul :) ? ( teeme algataja :D)

Sõuuuu sorry tähenärija, pidasin silmas rasv ja valk. Midagi asjalikku ka tuleb peale ilkumise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvased toidud ja maiustused sisaldavad plaju kaloreid. MIne hessburgeri ja söö sööööööö. Asi on tahtmises. ( juhul kui soovid niisama kaalu juurde saada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohati ei saa jutust aru. Sa saad päevas toidust kokku alla 1000kcal, ning tahaks rohkem süüa, aga oleks vaja hoopis alla võtta? Igatahes, kui soov siiski kaloraazi tõsta, proovi tihedamini süüa, siis ei pea korraga nii palju sisse kühveldama. Pähklid on väga head kaloririkkad asjad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvased toidud ja maiustused sisaldavad plaju kaloreid. MIne hessburgeri ja söö sööööööö. Asi on tahtmises. ( juhul kui soovid niisama kaalu juurde saada).

Point selles ju et ei taha kaalu juurde saada, loe hoolikalt miez :P Hessist sõin viimati mõned aastad tagasi tortillat. Ok täna punnin täis normi, vägistades sisse ülirasvase jäätise. Ja ma ei armasta suhkrut :(

Ole nüüd meheks ja puista paar tarka sõna ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohati ei saa jutust aru. Sa saad päevas toidust kokku alla 1000kcal, ning tahaks rohkem süüa, aga oleks vaja hoopis alla võtta? Igatahes, kui soov siiski kaloraazi tõsta, proovi tihedamini süüa, siis ei pea korraga nii palju sisse kühveldama. Pähklid on väga head kaloririkkad asjad ;)

Vaata, asi selles et kui lähtun BAV +500 umbes, siis olen alatoitumuses ja keha säästureziimil. Hirm selles, et äkki teen liiga endale. Kuigi olen alati nii toitunud, ainus erand see et jalaluu murru tõttu olin paar aastat suht lebos.

Tervislik kaalulangetus ei tohiks olla ju sellise kaloriratsiooniga.

Ainus asi mida suutsin hommikul korralikult manustada oli Hera. Et hommikukohv ja 30 minti enne punumapanekut Hera nahavahele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pikalt oled niimoodi toitunud, et u 1000kcal tuleb päevas? Kuidas kaal viimasel ajal muutunud on?

Peale seda kui hakkasin luumurrujärgselt liikuma, siis a 2-3 kg nädalas. Kaalu langust saan tõesti öelda ainult viimaste nädalate kohta, kuna enne ei kaalunud. Liikuma hakkasin veebruari algusest. Ja toitunud olen " lahjalt " alati. Kuid see süsikate vähesus sai alguse 10 aastat tagasi tehtud kollektiivsest lolluses aka Atkinsist( mingit karjuvat vajadust selle järele polnud). Peale seda teatud asjad ei maitse. Kuid ka enne murdu oli põhitoit kõik muu peale kartuli, maiustuste, magustatud jookide jne kahjuliku kraami. Mitte sihilikult, vaid ei isutanud. Sattus väga palav suvi ja ei suutnud midagi muud süüa.

Hirmu tekitabki nö. alatoitumus ja liigne langus, kuna ma ei jõua iseseisvalt end piisavlt vajalike treeningutega koormata, ilma et nahk rippu jääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hirmu tekitabki nö. alatoitumus ja liigne langus, kuna ma ei jõua iseseisvalt end piisavlt vajalike treeningutega koormata, ilma et nahk rippu jääks.

Pikkus 172 cm, kaal 84, vanus 37a, naine. - selliste lähteandmetega ei ole tükk aega alatoitumust karta. "Liigne langus" ära enam sellist nalja tee:)

Ma olen mees 179 cm 75-77 kg. Got it? Liiguta õigeid asju ja saa kaal normi. Siis vaata mis edasi saab. Ju on menüü mingis osas sulle sobimatu. Katsetama enam kiudainete, aedviljadega.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkus 172 cm, kaal 84, vanus 37a, naine. - selliste lähteandmetega ei ole tükk aega alatoitumust karta. "Liigne langus" ära enam sellist nalja tee:)

Ma olen mees 179 cm 75-77 kg. Got it? Liiguta õigeid asju ja saa kaal normi. Siis vaata mis edasi saab. Ju on menüü mingis osas sulle sobimatu. Katsetama enam kiudainete, aedviljadega.

Haa mees, ma olen hetkel ülekaaluline ju, selge see :) Liigse languse all pean seda silmas, et kaal langeb liig kiirelt ja nahk jääb rippu ju :( Niuuniuuuu.. selle pärast ulungi siin ju.

Kg osas langus pole liigne, minna maad küll ja veel ja ei põe üldse su nähvakat sel teemal:) Mu norm kaal enne lateraalset oli 55, ponimajesh ? On ju põhjust ulguda. Maitaha olla nagu nahkhiir, et lehvitan sulle tuule alla on nö. tiibadega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka sooma energiarikkamaid toite kui on puudus. Kahtlaselt vahe rasvu tundub praeguses menyys. Selle arvelt saab juba kovasti kaloraazi suurendada.

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka sooma energiarikkamaid toite kui on puudus. Kahtlaselt vahe rasvu tundub praeguses menyys. Selle arvelt saab juba kovasti kaloraazi suurendada.

Aitäh, kuid lisada mida? Hapukoor on, kodujuust, kala, või, juust . Olen vist midagi unustanud. Kuid mõistan su märkust, et mul menüüs suur kogus valku, aga rasvaga kehvad lood.

Samas mingit praetoitu ei tahaks ka. Sry nooh, totaalne lamp sel teemal hetkel, muidu poleks siia ju kasutajat teinud.

See sama rasvane jäätis, mis eespool mainisin, 2 ampsu ja külmikusse tagasi. No ei taha, kohe mitte ei taha. Kookosrasva ka ei hakka õgima ju, pähkleid ka söön. Samas iga päev pakk süüa oleks ka absurd, üle viskab ju.

Muudetud kasutaja lollobella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine peaks oleme meeldiv, nii toiduainete valiku, ajastuste kui ka koguste poolest mida ühes teinekorras tarbiga ning kui tihti päevas. Inimesed on erinevad ja tihti unustatakse tänapäeva maailmas see ära, et toituda võib väga tervislikult ja otstarbekalt ka nii, et kogu ettevõtmist naudid.

Kui uimasus on kerge tekkima siis päeva esimeses pooles, kus see tööd võib segada proovi pigem rasvarohkeid valguallikaid. Näiteks hommikukohvi kõrvale mõni keedumuna ja kõrvale juustu. Mõlemat võid ka vabalt tööle kaasa võtta, sest midagi soojendada vaja pole, tee ainult muna kodus valmis ja pista kuskile karpi ja kaasa. Ka kodujuustu topsikest on ju kerge kaasa võtta ning väga mugav mistahes kontoritöö kõrvalt näiteks vaikselt lusikakaupa näkitseda.

Kui sulle keefir meeldib siis proovi sellist asja - sega keefiri sisse lusikatäis kaneeli. Uimasus peale einetekordi on osaliselt seotud insuliini/veresuhkru kõikumisega ning kaneel parandab tundlikkust. Ühesõnaga võib pikemas plaanis aidata. Lihtsalt üks asi mida võiks teha.

Rasvade vähesus võib ka põhjus olla miks olukord selline nagu ta on. Rasvad hoolitsevad hormoonide töö eest ning need omakorda kõige muu eest mis su kehas toimub. Seega seda muna ja juustu asja võiksid katsetada.

Kodus peale tööd suurema eine söömine on täiesti normaalne, aga vaata siis ka,et see eine oleks tõeliselt mitmekülgne.

Kindlasti oleks mistahes treening soovitav isegi mitte kaalu kaotamise vaid juba üldise tervise parandamise mõttes. Justnimelt madal kehaline aktiivsus on ka üks põhjuseid selleks "uimasuseks" ja kõnnak tööle ei pruugi olla siinkohal piisav - kuigi kasuks seegi.

Hetkel väga täpseid soovitusi ei hakka andma kuna palju sõltub sinust endast ja mis sulle sobib. Pead vaikselt ka ise katsetama hakkama kuidas kõige parem oleks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine peaks oleme meeldiv, nii toiduainete valiku, ajastuste kui ka koguste poolest mida ühes teinekorras tarbiga ning kui tihti päevas. Inimesed on erinevad ja tihti unustatakse tänapäeva maailmas see ära, et toituda võib väga tervislikult ja otstarbekalt ka nii, et kogu ettevõtmist naudid.

Kui uimasus on kerge tekkima siis päeva esimeses pooles, kus see tööd võib segada proovi pigem rasvarohkeid valguallikaid. Näiteks hommikukohvi kõrvale mõni keedumuna ja kõrvale juustu. Mõlemat võid ka vabalt tööle kaasa võtta, sest midagi soojendada vaja pole, tee ainult muna kodus valmis ja pista kuskile karpi ja kaasa. Ka kodujuustu topsikest on ju kerge kaasa võtta ning väga mugav mistahes kontoritöö kõrvalt näiteks vaikselt lusikakaupa näkitseda.

Kui sulle keefir meeldib siis proovi sellist asja - sega keefiri sisse lusikatäis kaneeli. Uimasus peale einetekordi on osaliselt seotud insuliini/veresuhkru kõikumisega ning kaneel parandab tundlikkust. Ühesõnaga võib pikemas plaanis aidata. Lihtsalt üks asi mida võiks teha.

Rasvade vähesus võib ka põhjus olla miks olukord selline nagu ta on. Rasvad hoolitsevad hormoonide töö eest ning need omakorda kõige muu eest mis su kehas toimub. Seega seda muna ja juustu asja võiksid katsetada.

Kodus peale tööd suurema eine söömine on täiesti normaalne, aga vaata siis ka,et see eine oleks tõeliselt mitmekülgne.

Kindlasti oleks mistahes treening soovitav isegi mitte kaalu kaotamise vaid juba üldise tervise parandamise mõttes. Justnimelt madal kehaline aktiivsus on ka üks põhjuseid selleks "uimasuseks" ja kõnnak tööle ei pruugi olla siinkohal piisav - kuigi kasuks seegi.

Hetkel väga täpseid soovitusi ei hakka andma kuna palju sõltub sinust endast ja mis sulle sobib. Pead vaikselt ka ise katsetama hakkama kuidas kõige parem oleks.

Väga kena vastus :) Nu lõpuks ometi :D Aktiivsus jah vast suht madal nö. vastparanenud koivaga 7 km päevas kiirkõndi. Aga selle juustu panen küll endale kõrvataha , st. menüüsse lõunal. Aitäh :) Juustunägu olen tõesti, ja seda suudan ka lõunal tarbida mõnuga :)

PS! Lisan juurde.. kas tõesti selle eest, kui vanadele olijatele vastu nokkida saab hoiatuse staatuse? Natuke ebasõbralik pole? Ei ole ju nii, et tullakse uue tulija kallal haukuma ja tal pole sõnaõigust? Ma ju poleks tulnud siia, kui ma teie abi ei vajaks. Mõelge sellele. Pole mu vastused ebaviisakad, vaid lihtsalt vastukaja vastanuile, kes võtsid vaevaks alul mu apsude kallal nokkida. Kui nüüdseks ju kõik Ok, sain oma vastused ja kõigil suled-karvad seljas :D

Aitäh teile, selleks ma ju kasutaja siia tegingi:D

Muudetud kasutaja lollobella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata kuidas sa vastasid, sa mitte ei nokkinud vaid haukusid lausa. Hea, et ise vähemalt aru said. Kõik on siin selleks, et inimesi aidata ja ise targaks saada. Kui sina esimese vastusega kogu tõde ei saanud, hakkasid kohe plahvatama.

Võta asja rahulikult ja las inimesed seedivad su juttu natuke ja siis ka vastused saad. ;)

post-29847-0-24090800-1368034238.gif

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata kuidas sa vastasid, sa mitte ei nokkinud vaid haukusid lausa. Hea, et ise vähemalt aru said. Kõik on siin selleks, et inimesi aidata ja ise targaks saada. Kui sina esimese vastusega kogu tõde ei saanud, hakkasid kohe plahvatama.

Võta asja rahulikult ja las inimesed seedivad su juttu natuke ja siis ka vastused saad. ;)

Aitäh Martin :) Ega ma alguses ei märkandki, et nii negatiivne oli mu vastuhaukumine. Ja mul hea meel et tulin siia. Sain omad piitsad ja ka head abi lõppeks:) Aitäh kõigile :) Te olete mõnusad, kuigi iseloomuviga jääb, ehk sis vastuhaukumine. Kuid mitte pahatahtlik:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel inimesel pidi kuuldavasti kaloreid olema lihtsam sisse juua kui süüa.

Tee endale üks rammus jäätisekokteil?

(natuke kade probleemi olemuse peale, sööb kuidas jaksab ja kaal langeb)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas kõik abivalmid :)

Nüüdseks siis kaalu langus väiksemaks jäänud.

Seis hetkel 80 kg, kõigub vahelduva eduga 1-2 kg. Kuid tulemused on siiski märgatavad heas enesetundes, ning teatud riideesemete taas selgamahtumises.

Selle pärast ma väga ei põegi, kuna olen siin lehel juba igapäevane lugeja ( kuigi ilma sisselogimata).

Ainus muudatus mis olen teinud ( ärge nüüd väga riielge) , jätsin hommikusöögi ära nagu enne harjunud olin.

Pole mõtet end "vägistada" . Söön rõõmsa näoga 2 einet, silmamunadeni süüa täis ja ikka alla 1000 kg.

Täna näiteks tööl siis Rahva toidust heeringakaste hapukoores + kapsasalat hapukurgiga, kodus 2 hiigelvõileiba ( rukkipala, paksult võid, lõhefileed, kodujuust sinna otsa ja garneeringuks roheline sibul ja kirsstomatid).

Hetkel siis patustan ( lugesin, et ka seda peab vahel tegema ) kuiva punase veini ja valgehallitusjuustuga.

Tundub, et mul on probleem süsivesikutega. Õuna ei taha, banaani ka mitte, maiustusi ka big no-no. Ootan kuna kodumaised maasikad valmis saavad, neid söön mõnuga. Proovisin mingi aeg neid hispaania omasid, sama kõvad nagu mugulsibulat näriks.

Muidugi, et mul siin kasuliku rasva söömisega ka midagi uhkustada pole.

Ringimarssimist aka jala tööle ja koju jätkan samas hoos. Kuigi kilometraaz siiski päeva kohta väike 6,5 km kokku ja seda ainult 5 korda nädalas.Kuigi vist hakkan ringiga tööle käima, saab paar km otsa. Nüüd nii ilusad ilmad ja õhtul hea power sees peale töölt kojumarssi, et peale väikest einet torman veel mõned km-d Nõmme mäest üles, siis paar minti puhkust ja tagasi. Mõnus on vaadata, kuidas säärtel ja käsivärtel kõiksepekisemad kohad on tulipunased peale kiirkõndi . Kõhust ma hetkel ei räägi, see kaob viimasena.

Aga nüüd põhimure juurde. Täheldasin sama asja, mis paar aastat tagasi, kui tegin analoogset "treeningut" ja kaalulangetust oma lemmiktoitude söömise teel. Nimelt sääremarjad muutuvad tundetuks. Nagu külmanäpistus vms. Näpistad sääremarja ja ei tunne valu, või siis minimaalselt. Lisasin õhtul juurde teatud tüüpi venitused, et äkki mahendab probleemi.

Või on tõesti asi a 5 aasta taguses lateraalses päksis?

Lisaks tunnen , et nüüd hakkab selg väsima, seega märguanne vist mu laiskusest, et ülakeha vajab ka treenimist ?

Eelmine kord oli ka sama asi.

PS! Martin, mul siin kodus üks elukas kes iga päev vohmib endale jäätisekokteili teha koos pirini-banaanimahlaga, pakub mullegi aga ei isuta.

Ja veelkord äitäh teile eelnevate nõuannete eest.

Muudetud kasutaja lollobella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×