Jump to content
Pulk

Küsimus toidulisandi kohta.

Recommended Posts

Õhtu: Kartulit pead sööma 3-4x rohkem kui nt riisi - alati võid Lõuna vahetada riisi vastu või kartulite. + Liha 200-250g + piim

http://forums.fitnes...odete-koosmoju/

Mina olen alati juute austanud, sest joptvõimat kui targad nad on/olid.

Kartul, tatra ja riisi asemel on suurepärane ka teha kõrvitsa, lillkapsa või peedivorme, mis maitsevad (kui hästi teha) suurepäraselt. Ega need 15aastased ei kipu eriti köögivilju ega muud säärast sööma.

Kui juba retseptidest juttu tuli siis Facebookist leiab igasugu asju...

post-29847-0-52169200-1367782154.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohukesed ?! Shokolaad vahepalana :D? Ei mäletagi, kuna ma sain neid süüa vahepalana, äkki 15-16 aastasena. - Muidu pole viga aga veidi kalorirohked, näljatundele mõjuvad kohati hästi aga krt kaloraazi peksab kergelt üle. :D :D

Hommikul: kaerahelbepuder (kuivainena 80-100g) + kodujuust 200g - lõigu banaanitükke juurde - joogiks võid võtta 100% mahla, pole mõtet suhkrujooke sisse ajada. - Iga mahl on suhkrust pungil aga muidugi 100% ehtne mahl on ju parema maitsega ning ka üldise toitainete sisaldusega. Sellegi poolest, kui kaloraaz huvitab siis võiks pigem vett võtta näiteks.

Vahepala: Banaan, õun või pirn - Minu arust liiga kesine vahepala, kõhu õrritamine. Pigem suur greip näiteks. Ma jätaks üldse vahepalad ära ning sööksin peamiste toidukordade puhul rohkem. :P

Lõuna: Tatratangudest tee ikka, kuivainena jällegi 80-100g, kõrvale võid teha nt kohupiima koksi vms - nt: kohupiim, 200-300ml piima, toormoosi - purustad..

Õhtu: Kartulit pead sööma 3-4x rohkem kui nt riisi - alati võid Lõuna vahetada riisi vastu või kartulite. + Liha 200-250g + piim

Õhtu2: 1,5 enne magamaminekut kodujuustu või kohupiima (kaseiin) - ebaoluline soovitus. Las sööb mis tahab kuni toitaineid kaetud on. See kaseiini promomine on suht alusetu. Pigem midagi süsivesikuterikast. Üldjuhul annab parema une. Aga eks detailid jäägu enda eelistuse ja vajaduste juurde :)

Söögikordade vahe võiks olla 2.5-3h. Ei jäta ühtki toidukorda vahele ! - Vahe las olla nii suur kui tahab ja sobilik on. Kui nälga pole ja olemine hea siis ei ole mõtet pingeliselt kella vahtida, et lampi sööma hakata. Regulaarsus võiks küll samas enamvähem paigas olla jah. :)

Bold

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohukesed ?! Shokolaad vahepalana :D? Ei mäletagi, kuna ma sain neid süüa vahepalana, äkki 15-16 aastasena.

Bingo, küsija ongi 16 aastat vana :)

Küsijale: aeg on lapsepõlv ära lõpetada ja täiskasvanud inimese moodi sööma hakata.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See toitumise jälgimine jne on kõik õige jah, aga ega see valgu pulber midagi halba ei tee. Ma ka 16 aastaselt, kui jõusaalis olin mõned kuud käinud ostsin valgu pulbri. Palju huvitavam oli trennis käia kohe :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See toitumise jälgimine jne on kõik õige jah, aga ega see valgu pulber midagi halba ei tee. Ma ka 16 aastaselt, kui jõusaalis olin mõned kuud käinud ostsin valgu pulbri. Palju huvitavam oli trennis käia kohe :).

Paha on see, et kodanikud kühveldavad sisse pulbrit, selle asemel, et söömist korrastada.

Mis krdi lisavalku vajab jõusaalis hommikvõimlemist tegev tegelane?!

Milleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ei küsinud selle kohta kas on vaja kasutada vaid kas tohib. Oma raha, teeb mis tahab sellega.

Einojaa.Selge see - milleks inimesed siin üldse midagi küsivad?

Kahtlemata soovis inime lihtsalt juriidilist konsultatsiooni.

Et kas tohib või tohi, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jepp see kolm lehekülge, mis siin vastatud on, on mööda tuult.

Vastus oleks pidanud olema lihtsalt

JAH

Ja kõik, kogu muusika. Ära anna mehele kala vaid õpeta ta püüdma ;)

post-29847-0-86547100-1367867692.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bold

Jah, tegelikult suhkrust pungil iga mahl. Natuke parem toitumine ikkagi -

Endal 4-5 toidukorda ainult. Selle kava kirjutasin suht mis pähe tuli, parem ikkagi kui praegune toitumine.

Muidugi räägitakse ,et liha kõrvale piim on halb mõte. Sellest väga raske täielikult loobuda, kui väiksest peale joonud piima lihatoitude kõrvale.

Endal toidukorrad: 8.00 / 12.30 / 17.30 / 21.30 - Pärast trenni valk, varem võtsin magusa kohupiima aga pikaaja peale hakkas vastu

Ma pole mingi toitumisspetsialist. Mu toitumine oli kunagi lihtsalt kohutav, 180-182 cm pikk ja 57kg pole just ilus ju : ].

Hetkelise seisuga 70-71 kg 184cm.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paha on see, et kodanikud kühveldavad sisse pulbrit, selle asemel, et söömist korrastada.

Mis krdi lisavalku vajab jõusaalis hommikvõimlemist tegev tegelane?!

Milleks?

Vadak pole lihtsalt valk, kvalifitseerub ka tervisetooteks. Näiteks paratsetamoolikuuri ajal kasulik maksa säästmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×