Jump to content
Pulk

Küsimus toidulisandi kohta.

Recommended Posts

õhust ja armastusest ei toitu :D , kartulikrõpse söön kord aastas , et neid mitte ära unustada :D , vb jh loen valesti kokku valgu koguseid.

Novot :) Aga löö kokku palju sa valku saad oma toidust päevas.Kui sa enne väitsid et puudu tuleb siis ei tea sa ise ka seda ju. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma praegu arvutasin kiiresti kokku , vaatasin osasi pakendeid ka ja sain siis tulemuseks sellise arvu 38g , sry , et ennem ei arvutanud õieti :S , aga nendes pulbrites on rohkem valku? või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule, mu kunagine tibidieetki sisaldas rohkem valku ja siis ei teadnud ma jõusaalist ega toitumisest veel midagi. Põhilised valguallikad: kodujuust, liha, munad, kohupiim.

Kui sa sööksid päevas paki kohupiima, korraliku portsu väherasvast liha, paar muna vb poolt topsi kodujuustu, siis poleks sul seda proteiinipulbrit vaja. Alusta söögist, uuri mis kui palju valku sisaldab ja alles siis vaata, kas tõesti muud moodi ei saa, kui toidulisanditega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma praegu arvutasin kiiresti kokku , vaatasin osasi pakendeid ka ja sain siis tulemuseks sellise arvu 38g , sry , et ennem ei arvutanud õieti :S , aga nendes pulbrites on rohkem valku? või ei?

Sa paned endiselt võssa omadega :) Võta tööriistade alt kaloriarvuti ja löö oma päeva toitumine kokku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine asi veel.... Sa käid trennis nii palju kui võimalik ja iga kord töötad KÕIK lihasgrupid läbi? Et isegi kui käid 5-6 korda nädalas, annad maksimaalselt kehale vatti? Ja 38g valku ei ole endiselt reaalne number. Vaevalt see sul alla 100g on, aga no kes teab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma praegu arvutasin kiiresti kokku , vaatasin osasi pakendeid ka ja sain siis tulemuseks sellise arvu 38g , sry , et ennem ei arvutanud õieti :S , aga nendes pulbrites on rohkem valku? või ei?

Ühes pakis kodujuustus on 36g valku. Osta parem seda ja juba su päevane valgukogus KAHEKORDISTUB ;)

post-29847-0-54277100-1367607684.gif

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te arvutate ainult loomseid valke ? Pudrust saad taimseid valke juba mingi 18-20g 100g kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud nõuande eest aga mul ei lähe kodujuust alla , tuleb ülesse tagasi. Peab hakkama siis rohkem putru sööma :D

ja 5-6 korda ma ei saa käija sest see pole reede , laup, ja pühap. lahtigi. Ma käin kooli võimla jõusaalis ja mingi 1-3 korda käin jõusaalis seal jh + mingi päev teen kodus ka veel aga siis mitte kõike korraga ja osasi asju ei saagi kodus teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui, 38g valku päeva tarbiksid, siis sul poleks peaaegu mingeidki lihaseid. Sinusugusel on vähemalt vaja 60-70g valku (kui trenni ei tee), et ei tekiks lihase kaotust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud nõuande eest aga mul ei lähe kodujuust alla , tuleb ülesse tagasi. Peab hakkama siis rohkem putru sööma :D

Ega ma ei öelnud seda sp ,et nüüd putru peaksid sööma hakkama.

Palju kaalud? Väga raske on kaloraazi täis süüa, kui ei tarbi üldse valku.. Endal päevane valgukogus 180-280, süssarid 350-400, rasvad 80-100g oleneb täiesti päevadest

- Hommikuti puder kuivainena 100-120g , kodujuust 150-200g (maximast võid osta 500g) see peaks minema küll alla, tükelda juurde banaani ja voilaaaa. Pudru kõrvale võid juua 100% apelsinimahla.

- Saad juba koos taimsete valkudega 35-40g valku - kodujuust 11g valku 100g kohta, nt kaerahelbepuder - selveri toodang mingi 19.7 g valku

Hommikuks sobib küll.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö siis kohupiima. Kohupiim peaks ju ikka maitsema, see on ka valkudest pungil.

Osta kanasinki või ükskõik mis sinki ja pane omale võileibade peale. Kindlasti pane ka viil juustu sinna. Otsi rohkem loomseid valke. Ei tea ma ühtegi kulturisti, kes oleks taimetoitlane.

LIHA ON JU NII HEA B)

post-29847-0-00319100-1367736880.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem muuda 2x päevas, mitte nädalas ja kui sa liha palju sööd, räägi siis palun kuidas sa päevaseks valgukoguseks said ikkagi alla 40g valku. Või sööd sa liha ka kord kahe kuu jooksul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no selge , eks tuleb siis see ära muuta, liha söön 1-2 korda päevas kas sis toidu juurde või võileiva peale. Kohe hakkan arvutama uuesti!

...ja tulemus oli 58g valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja tulemus oli 58g valku.

Väga huvitav.Kirjuta oma ühe päeva toitumine siia lahti,huvitab täitsa mismoel sa sellised numbrid saad.Või tegeled tõsimeeli nälgimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav.Kirjuta oma ühe päeva toitumine siia lahti,huvitab täitsa mismoel sa sellised numbrid saad.Või tegeled tõsimeeli nälgimisega.

ei ma küll ei tegele nälgimisega , kõht on täis igakord kui söön , oota kohe kirjutan

Hommikul: maisihelbed , kama( see on keefiriga), jogurt ja sis paar kohukest ka veel.

Lõuna: tatrapuder koos lihaga. siis veel kartul ja hakklihakaste panen sinna rohkem liha ja 2 portsu oleneb kui tühi on kõht.

õhtu: samuti kama , mõnikord kohupiim( hakkan rohkem sööma) , siis mingi mannapuder.

Vahepalana mingi shokolaad vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul: maisihelbed , kama( see on keefiriga), jogurt ja sis paar kohukest ka veel.

Lõuna: tatrapuder koos lihaga. siis veel kartul ja hakklihakaste panen sinna rohkem liha ja 2 portsu oleneb kui tühi on kõht.

Õhtu: samuti kama , mõnikord kohupiim( hakkan rohkem sööma) , siis mingi mannapuder.

Vahepalana mingi shokolaad vms.

post-29847-0-33604600-1367755845.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma küll ei tegele nälgimisega , kõht on täis igakord kui söön , oota kohe kirjutan

Hommikul: maisihelbed , kama( see on keefiriga), jogurt ja sis paar kohukest ka veel.

Lõuna: tatrapuder koos lihaga. siis veel kartul ja hakklihakaste panen sinna rohkem liha ja 2 portsu oleneb kui tühi on kõht.

õhtu: samuti kama , mõnikord kohupiim( hakkan rohkem sööma) , siis mingi mannapuder.

Vahepalana mingi shokolaad vms.

Kohukesed ?! Shokolaad vahepalana :D? Ei mäletagi, kuna ma sain neid süüa vahepalana, äkki 15-16 aastasena.

Hommikul: kaerahelbepuder (kuivainena 80-100g) + kodujuust 200g - lõigu banaanitükke juurde - joogiks võid võtta 100% mahla, pole mõtet suhkrujooke sisse ajada.

Vahepala: Banaan, õun või pirn

Lõuna: Tatratangudest tee ikka, kuivainena jällegi 80-100g, kõrvale võid teha nt kohupiima koksi vms - nt: kohupiim, 200-300ml piima, toormoosi - purustad..

Õhtu: Kartulit pead sööma 3-4x rohkem kui nt riisi - alati võid Lõuna vahetada riisi vastu või kartulite. + Liha 200-250g + piim

Õhtu2: 1,5 enne magamaminekut kodujuustu või kohupiima (kaseiin)

Söögikordade vahe võiks olla 2.5-3h. Ei jäta ühtki toidukorda vahele !

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×