Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Guest UrmoPaju

Pole midagi öelda :D Saaks sa nüüd massi kah juurde, küll siis kasvaks ka jõunäitajad, kuigi praegu sulle kindlasti Eestis omavanuste seas vastast pole jõunäitajate poolest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei aja neid numbreid väga taga, laval ju keegi ei vaata, palju ma kükin või surun..Minu jaoks ikkagi visuaalne pilt esmatähtis.
Massi osas töö käib igapäevaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Sellest ma olen aru saanud jah, aga eks massiga tuleb jõudu kah ju. Jään igatahes huviga su blogi jälgima, kuna ise sama vana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RAW jõunäitajates kindlasti ei küüni keegi ligilähedalegi. Sul ka Urmo soovitan pigem pikemaid seeriaid teha, kui seal küki kavas on. Marius on enamus max jõust saavutanud baasjõu treeninguga ehk siis korduseid keskmiselt 8-10, vahemikus 6-12. Enne mõnda võistlust on vahepeal kergelt tippu ka tehtud. Lisaks rammumeestel on väga tähtis jõuvastupidavus.

10 kuud tagasi oli Marius selline poisike veel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu seeriat ja mis % max raskusest?

Keskmiselt 4 ja % ei oska öelda, kuna maxi ei tee :D Aga no, eks ta umbes 60-80% kanti jääb teoorias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Samas selle kava mis just ära tegin andis mulle Meelis Peil ja ütles, et ta ise on korduvalt seda läbi teinud. Kuna tulemus oli kah hea, siis usun et see kava on hea ja julgen teistele soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis Biitseps+kerge selg, video räägib rohkem kui sõnad :)

vali full hd

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi tehtud. Kas klipid olid võetud erinevatel päevadel ja kokku miksitud või hoopiski n-ö. full body split ? Muusika valik oli sammuti hea - kuulsin esimest korda seda lugu ning uurima hakates selgus,et täitsa eestlase tehtud. Võibolla kui kedagi veel huvitab siis:

Mario M - Evac

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Treen oli biitseps+kerge selg, aga tegid jalapressi ka? Jalapress ei treeni ju selga ega biitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Tegelt pole midagi, ma lihtsalt mõtlesin, et äkki unustasid ära või panid valesti. Ma ise teen ka vahest midagi muud lõppu, mis kuskil ei kajastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile pidi trennipäev olema, kuid koju jõudes olin megaväsind ja tõesti ei suutnud minna. Täna aga tegin jalga ja kuna homme praktikale, siis tegin ka lõpus õlga. Ilmselt teen mingiaeg ka õlatrennist video. Kui kellegil mingi teatud trenni kohta soov, siis võib vabalt õelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea privaatsaal - ega vist peale võistlejate sportlaste naljalt tavaharrastajaid selliste ilmadega saalis ei näegi. Edu soovides!

Saab neid ühe käe näppudel üles lugeda, jap :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile puhkasin, täna tegin selga ja kerget biitsa. Päris mõnus on trenni teha selliste ilmadega, higi voolab ojadena..

Vaatasin, et keegi on mu viimasele postitusele thumbs downi pannud, ei tea kas sellepärast, et mulle meeldib tühi saal või et ma trenni läksin.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli rind+kerge triits, homme biits+kerge selg.

Järgmine nädal loodetavasti on oodata ka uut videot, ilmselt õlatrennist seekord ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Midagi erilist polegi toimunud. Üleeile tegin õlga ja trapetsit, eile puhkasin ja täna jalga. Homme kerge rind+triits ja kerge õlg.

Järgmine kolmapäev lasen ka filmida siis õlatrenni, stay tuned!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis sai filmitud tõmbe ja õla trenni. Homme õhul peaks valmis olema.

Tõmbest nii palju, et vahepeal siin võistlusperioodi ajal ei teinud eriti, nüüd on jõud kannatada saanud. Nüüd on jälle iganädalaselt sees ja loodan mingi aeg juba rekordit parandada ^_^

Nüüd kohe aga jalga piinama!

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×