Jump to content
TLC

Uuring tarbija ostuotsustusprotsessi kohta toidulisandite näitel

Recommended Posts

Tere,

Olen TTÜ majandusteaduskonna tudeng kes kirjutab antud teemal bakalaureusetööd.

Siinkohal oleks mul abi vaja inimeste näol kes kasutavad toidulisandeid. (Olgu, siis nendeks vitamiinid või nt. valgupulbrid)

Kui Te ei kasuta toidulisandeid, siis palun ärge vastake antud uuringu küsimustele!

Küsimustiku vastamiseks kulub 2-3 minutit.

Küsimustik on täielikult anonüümne ning saadud andmeid kasutatakse ainult bakalaureusetöö koostamiseks!

Toidulisandite liigitus

Toidulisandeid on väga raske liigitada kategooriatesse, sest nende koostis sõltub suuresti tootjast, sihtturust jne. Seega kui Te leiate, et liigitust saab paremini teha, siis Teie arvamus on mulle väga oluline, olgu see siis positiivne või negatiivne. ;)

Võimalusel palun edastage antud uuringu link ka enda tuttavatele, sõpradele ja lähedastele kes kasutavad toidulisandeid.

Uuringu link: http://connect.ee/uuring/294682683/

Ette tänades,

Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav uuring tõesti.

Tõesti, kunagi tahaks tagasisidet ka osaledes mingis uuringus. Küsitakse ja uuritakse siin foorumis päris palju, aga tihtipeale ei viitsita tagasisidet jätta :(

Kurb, mis seal ikka :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui uuringu tulemused käes ja analüüs tehtud võin avaldada ka andmed siin samas teemas.

Kes soovib kogu uuringut näha, kirjutage minu postkasti ning saadan uuringu.... (Alates juunist)

Parimat,

Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×