Jump to content
Katariina76

Svung ja peavalu

Recommended Posts

Alates detsembrikuust teen jõusaalis trenni kolm korda nädalas mulle tehtud kava järgi (seni treenisin umbes aasta 2 x nädalas kavata ja seega ka eriti ülakeha koormamata :). Probleem on hea tervet keha treeniva harjutuse svungiga. Peale svungipäeva hakkab mul vastik pingepeavalu, mis kestab ca 3 päeva, vahel isegi rohkem. Sageli ei aita isegi Ibuprofen. Kas peaksin selle harjutuse üldse kavast välja jätma, proovima millegagi asendada või seda edasi tegema lootes, et selline reaktsioon kaob? P.S. on see normaalne? Mis sellist peavalu üldse põhjustab?

Muudetud kasutaja Katariina76 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel korral tegin 5 kg hantliga 3 x 15 kummalegi poolele. Paremale käele oli see kerge, vasakuga sain vaevu tehtud. Kas peaks siis parema käega raskema hantli võtma ja vasakuga kergema? Nii olen varsti ju kõver!

Muudetud kasutaja Katariina76 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel korral tegin 5 kg hantliga 3 x 15 kummalegi poolele. Paremale käele oli see kerge, vasakuga sain vaevu tehtud. Kas peaks siis parema käega raskema hantli võtma ja vasakuga kergema? Nii olen varsti ju kõver!

Tõenäoliselt sinna see koer maetud ongi.

Kuna tehnikat järele kontrollida ei saa, siis proovi harjutust vahetada - alternatiive on küllaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×