Jump to content
eesti mees

Jooksmine Tartus

Recommended Posts

Selline kusimus et kus saab Tartus jooksta ja koos karuga? Pohimotteliselt sai nuud kolitud Tartusse ja sooviks jalle hakata vaikselt jooksmist ellu puhuma. Kuna naine kaib tool ja mina lapsega kodus siis asi hakkab ilmselt toimuma karuga , internetis googeldades leitsin uhe pargi joe aares, alguseks hea aga distantsi kasvades vist jaab vajaka. Ei viitsi ju koguaeg ringiratast joosta. Maanteele ka ei tahaks minna, Eesti liikluskultuur ei ole just eriti arvestav :( .

Treeninguid kavatsen alustada kevadel, seega varsti. Senikaua TRX-ga kodus.

Tanud ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub, mis OS sul on. Win7 (XP peal oli sarnane) Control Panel->Region and Language->Keyboards and Languages->Change Keyboard ja sealt valid Eesti klaviatuuri ning veendu, et see oleks peale valimist ka aktiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub, mis OS sul on. Win7 (XP peal oli sarnane) Control Panel->Region and Language->Keyboards and Languages->Change Keyboard ja sealt valid Eesti klaviatuuri ning veendu, et see oleks peale valimist ka aktiivne.

Tänud . Ma sain selle ka ise paika, kobamisi.

Äkki saad ka mind natsa teises mures aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtvere linnaosa üldiselt - alustad Vikerkaare tänaval sealt jooksed parki, edasi Emajõe äärde kuni Anne kanalini ja selle ümber. Tähtvere tänavad väga rahulikud, autosid vähe, jooksmiseks väga super piirkond.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtvere linnaosa üldiselt - alustad Vikerkaare tänaval sealt jooksed parki, edasi Emajõe äärde kuni Anne kanalini ja selle ümber. Tähtvere tänavad väga rahulikud, autosid vähe, jooksmiseks väga super piirkond.

Ma kardan et Tähtvere jääb natsa kaugele. Ma elan hetkel Pikal tänaval aga tänan abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×