Jump to content
undisputed

Puukentsefaliit

Recommended Posts

Täna vaatasin teist korda saadet, Kaalul on rohkem kui elu. Huvi hakkas pakkuma selline teema, et mõlemad saates oselanud iskud olid endale pookinud kuskilt külge puukentsefaliidi. Siit edasi minnes, siis selline arutelu. Olen proovinud ketoosi kolme korral. Esismesel läks hästi, teisel tekkis imelik tunne, peale teist nädalat läks enesetunne halvaks, lisasin süisivesikuid ja enesetunne taastus. Siis proovisin veel ühe korra, enesetunne läks jälle halvaks,kuid siis mõtlesin, et äkki üleminekuperiood. Kuid asi läks peale kuud ikka halvemaks. Läksin perearsti juurede, diagnoos oli puukentsenfaliit. Mul on elus olnud 2 x puuk. Mõlemad korrad olid puugi poolt puretud kohad üli-tundlikud. Kui nüüd puudusid täiesti sellised sümptomid. Vaatasin täna saadet 1 silmaga, ja jäi kõrvu, et treener pookis kõik süsivesikud välja põhimõtteliselt. Siit ka siis teooria. Et kas järsk süsivesikutelt mahaminek, võib tekitada organismis nähud, mis vastavas sümptomitele, nagu puukentsenfaliit ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel, et tean 2 -te inimest suuremas kaalus, kes läksid ketoosi ja 2 -l aastal diagnoositi samad sümptomid 2 -korda. Suures kaalus ja loobusid süsivesikutest järsult. Diagnoos, puukentsenfaliit. Endal tekkis ka probleeb kilpnäärmega, parem kõrisõlm suurem kui vasak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul emal on puukentsefaliit diagnoositud ja tema toitumine ei võinud samal ajal kuidagi ketoosi viia.

Aga sümptomid olid tal pidev väsimus ja seletamatud valud. Midagi võis veel olla aga need olid põhilised.

ses mõttes võib ju segi ajada küll aga siis tekib küsmus, et kuidas üldse puukentsefaliiti diagnoositakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul emal on puukentsefaliit diagnoositud ja tema toitumine ei võinud samal ajal kuidagi ketoosi viia.

Aga sümptomid olid tal pidev väsimus ja seletamatud valud. Midagi võis veel olla aga need olid põhilised.

ses mõttes võib ju segi ajada küll aga siis tekib küsmus, et kuidas üldse puukentsefaliiti diagnoositakse?

Puukentsefaliidist:

http://www.vaktsineeri.ee/fileadmin/dok/Nakkushaigused/VVNH/Puukentsef.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×