Jump to content
Leegi-H

Maksutagastus

Recommended Posts

Tulumaksutagastus tuli täna ära ja läks ilusti fitshopi arvele edasi.

Kes millele kulutab?

Minu tagasimakstav summa oli 0.01 EUR-i, jätsin ettemaksuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen õppima märtsist toitumisnõustajaks, tasuline õpe...kõik säästud jäävad sinna. Baka sain riigieelarvel tehtud...ametialast tööd ei saa, nüüd loodan siis natuke edukam olla :D

Aga eks ka Fitshopi tiksub kindlasti midagi, esimesed võistlused ikkagi tulemas.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole veel vaadanud, kuid eks tuleb ja läheb nagu elus ikka... :D . Tagasi on saada, sest ka pangaintresse on korralikult aastajooksul makstud. Kuid tänud kõigile, kes Fitsopist ostes on kulturismielu toetanud eks sealt läheb nii sportaste söögilaua toetuseks kui võistluste läbiviimiseks ringiga tagasi ja nagu elus öeldakse, et raha ongi vaja ringis hoida, siis läheb kõigil lõpuks hästi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen õppima märtsist toitumisnõustajaks, tasuline õpe...kõik säästud jäävad sinna. Baka sain riigieelarvel tehtud...ametialast tööd ei saa, nüüd loodan siis natuke edukam olla :D

Aga eks ka Fitshopi tiksub kindlasti midagi, esimesed võistlused ikkagi tulemas.

Huvi pärast, mida õppisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast, mida õppisid?

Õppisin kirjandust ja kultuuriteadusi, olen hetkel ka magistris sees ja teoorias peaks edasi õppima maailmakirjandust, kuid võtsin akadeemilise, et tööd teha. Selle aja jooksul selgus ka see, et varem õpitu on suurepärane silmaringi laiendaja ja erudeerituse parandaja...kuid pole päris see, millega ma hallipäiseks muutumiseni tegeleda tahaks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×