Jump to content
Martin655

Algaja küsimused ning probleemid !

Recommended Posts

Tervist.

Kokku olen käinud jõusaalis 3 kuud ( 4 korda nädalas) ja vanus on 16, kaal 75kg ning pikkus 186cm. Rasva % umbes 20 kuid tahaks saada selle 12-14% peale.

Kehal olen näind muutusi tricepsi, bicepsi, rinna ning õlgade juures ja olen väga õnnelik nende üle kuid tahaks saada käsi suuremaks, rinnalihast suuremaks. Tahaks ka kõhulihased nähtavale saada, aga sellejaoks on ilmselt vaja madalamat rasva % ning pean vist rohkem kõhu ülemist ja alumist osa treenima, sest lugesin kuskilt, et kui treenin kõhta niiüelda "laiemaks" siis tulevad ka kõhulihased raskemalt nähtavale .

On ka paar küsimust.

1. Kas on normaalne kui puudub lihas valu, kuid selle asemel on käed lihtsalt väga "väsind" ning puudub otsene jõud kui nii õige üelda.

2. Kas on mõttet kasutada neid valgu pulbreid ja asju ?

3. Mis toime nendel pulbritel on.

4. Kui vanalt võib üldse pulbreid kasutada ?

5. Mis need pulbrid endaga kaasa võivad tuua ?

6. Kas on võimalik treenida ainult kõhu ülemist ja alumist osa ning jätta välja küljed ?

Võibolla on lollid küsimused ! :D

Olen väga tänulik kui vastate mulle ;) !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Ei saanud täpselt pihta, aga kui mõtled et "lihased pole peale igat trenni valusad" siis JAH

2-5.

6.Pole olemas asja nagu alakõht või ülakõht või külg,on üks pikk kõhulihas.

Mul on sulle ka üks küsimus.Kas sa jalgu ka treenid ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Ei saanud täpselt pihta, aga kui mõtled et "lihased pole peale igat trenni valusad" siis JAH

2-5. http://forums.fitnes...3-algajate-abc/

6.Pole olemas asja nagu alakõht või ülakõht või külg,on üks pikk kõhulihas.

Mul on sulle ka üks küsimus.Kas sa jalgu ka treenid ? :)

Külg küll sinna ühe pika kõhulihase alla ei lähe, ma ütleks et "külg" on ehk sisemine ja välimine kõhupõikilihas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VI. Täpsustuseks. Kõhulihased:

1. Kõhusirglihas (m .rectus abdominis), mis algab alumistelt roietelt,rindluult ja kinnitub häbemeluule (funktsioon: painutab lülisammast, fikseeritud rindkere puhul lähendab vaagent rindkerele)

2. Sisemine kõhupõikilihas (m. obliquus internus abdominis), mis algab niudeluu harjalt ja kinnitub alumistele roietele (funktsioon: kerepöörded)

3. Välimine kõhupõikilihas (m.obliquus externus abdominis), mis algab alumistelt roietelt ja kinnitub niudeluu harjale (funktsioon: kerepöörded)

II. Mõtte loob eesmärk ja lisaks sõltub mõte sinu ülejäänud menüüst.

III. ja V. Vastavalt toimeainele. Liiga üldine küsimus.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6.Pole olemas asja nagu alakõht või ülakõht või külg,on üks pikk kõhulihas.

On ikka olemas "alakõht" ja "ülakõht".

Tegin selili sirgete jalgade tõstmist-langetamist, mõtlesin, et teen alakõhtu,

aga järgmised 4 päeva on juba ülemine 2-pack valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Kokku olen käinud jõusaalis 3 kuud ( 4 korda nädalas) ja vanus on 16, kaal 75kg ning pikkus 186cm. Rasva % umbes 20 kuid tahaks saada selle 12-14% peale.

Kas selle pikkuse ja kaalu suhtes on võimalik 20 % . Ise 185 ja 85kg, ning rasvaprotsendiks mõõdeti 17% :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×