Jump to content
R3iks

Kaalust alla suveks

Recommended Posts

Tervist,alustasin siis jõusaalis käimist üle pika aja (nö poolteist aastat pausi)

Olen 19 aastane ja umbes 193 cm pikk (viimasel mõõtmisel) ja kaalun 100 kilo.

Tahaks suveks saada kaalu umbkaudu 90 peale või veelparem alla selle.Tahtsin küsida igast nõu kuidas saaks ruttu kaalu alla saada ja rasvaprotsendi kehas vähemaks.

Tellisin ka toitumiskava endale mingisuguse ja olen proovinud ka seda jälgida.

Peaeesmärk on suveks,et saaks kõhu eest ära mida praegu nagu on ja üldse tahakski rasvaprotsenti vähemaks saada.

Tahaks teie soovitusi vms,et kuidas ruttu saaks vähemaks kaalu(ehk siis keharasva arvelt)

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust kohast toitumiskava tellisid?

Toitumiskava kindla jälgimisega peaksid saama kindlasti jõudma tulemusteni. Samuti lisades ka aeroobset treeningut.

Ega muid imemooduseid ei olegi, on ainult vahendid mis kergendavad toitumiskava jälgimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tellisin ka toitumiskava endale mingisuguse ja olen proovinud ka seda jälgida.

Ära proovi jälgida vaid jälgi. Et siis kui juba tellisid toitumiskava, siis jälgi ka seda !!

Ja trenni tee ka, see kergendab oluliselt asja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 22 ja 193 ja ma võtsin korraliku toitumisega 4 kuuga 6 kilo alla. Jõusaalis käin 3-4 korda nädalas ja söön 5-6 korda päevas, olenevalt kas trennipäev või mitte.

Mina soovitaks sul väga panustada sellele toitumiskavale, sest mina olen ka tänu söömisele kaalust alla saanud. Sporti olen terve elu teinud, aga enne seda sõin kõike ja koguaeg. Nüüd aga vaatan, mida ja millal ma endale midagi suhu panen

Ja nii lihtne see ongi :D

Suveks saledaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tihti trenni teed? Ja palju su päevane kaloraaž toiduna on?

Trenni teen kuskil 3-5 korda nädalas. Aga kaloraaži ei oska kahjuks öelda,ei ole niimoodi kirjas seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust kohast toitumiskava tellisid?

Toitumiskava kindla jälgimisega peaksid saama kindlasti jõudma tulemusteni. Samuti lisades ka aeroobset treeningut.

Ega muid imemooduseid ei olegi, on ainult vahendid mis kergendavad toitumiskava jälgimist.

Tellisin selle kava Kaalustalla.ee vms ja jamh :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära proovi jälgida vaid jälgi. Et siis kui juba tellisid toitumiskava, siis jälgi ka seda !!

Ja trenni tee ka, see kergendab oluliselt asja :)

Okei,eks ma püüa ja.Trenni hakkan korralikult tegema kuna praegu pole kooli ka siis tahaks tulemusi näha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 22 ja 193 ja ma võtsin korraliku toitumisega 4 kuuga 6 kilo alla. Jõusaalis käin 3-4 korda nädalas ja söön 5-6 korda päevas, olenevalt kas trennipäev või mitte.

Mina soovitaks sul väga panustada sellele toitumiskavale, sest mina olen ka tänu söömisele kaalust alla saanud. Sporti olen terve elu teinud, aga enne seda sõin kõike ja koguaeg. Nüüd aga vaatan, mida ja millal ma endale midagi suhu panen

Ja nii lihtne see ongi :D

Suveks saledaks

Noo eks mul oli ka ennem see harjumus,et sõin mida ja kuna tahtsin.Aga sporti ma ka põhimõtteliselt 7 aastasest peale teinud,vahpeal jäi paar aastat ära nüüd vigastuse tõttu aga muidu ka aktiivne olnud,nüüd tahaks lihtsalt uuesti aeroobset jne tegema hakata.

Mõtlesin vahepeal isegi bodypump vms asja peale aga ei tea hindasi ja tahaks kellegagi koos samas käima hakata vms.Kes nagu vähe targem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×