Jump to content
BigAl

rüht

Recommended Posts

Oleneb, millised on probleemid..

Kui selg hoiab näiteks küüru, siis üldjuhul on abi selja-ja kõhulihaste tasakaalus treenimisest (st treenid mõlemaid ühepalju, mitte ei koorma näit kõhtu üle, nagu paljud kipuvad tegema) Lihased annavad selgroole hea toe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

istuge maha, jalad sirgelt ees, selg nii sirgu kui saab ja venitage 10-60 sekundit.

sirge selg on väga tähtis - kui küürus oled, vajub rinnakorv sisse - kole pilt. ütleks veel märkimisväärse asja: rühiga on astmat ravitud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid treenida ka korralikult ülakeha lihaseid. Kui peegli ette satud, siis kontrolli pidevalt oma keha hoiakut ja nii ka naistesse minnes, sest naistele ei meeldi längus õlgadega mehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kiropraktik on kallis lõbu ja tglt mul oli seal tapvalt valus aga 10 min hiljem enam ei tundnud et mul selg üldse olemas on! :P

see ei lähe haigekassa alla sest pole meditsiiniliselt tunnustatud tema jõuliste võtete pärast! mul läks 350 kr 15 min! see visiidi tasu ükskõik kui kaua läheb!

käisin pirita topis dr. lille juures! aga minu kogemusest ma ei kahetse ühtegi krooni mis kulus! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×