Jump to content
sirly336

Naistele parim toidulisand

Recommended Posts

Tere,

Erinevaid toidulisandeid ja treeningjärgseid taastussegusid on väga palju. Milliseid tooteid soovitate naistele, kui sooviks on keha trimmida, lihasmassi suurendada ja rasvaprotsenti vähendada? Mis brändide, millised tooted oleks parimad?

Aitäh :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No viimane hitt on Pudding, kuid see sobib just toidukorra asendajaks olgu see siis vahepeal või vabalt ka õhtusöök - seal kipub enamus inimestel just olema kõige suurem magusaisu... ;) .Peale Puddingu saabumist olen novembrist saadik korra jäätist söönud, varem oli see iganädalavahetuse kindel toitumise osa... :D

http://fitshop.fitness.ee/burnerid/1/readmore/847/Protein%20Pudding/

83921df4e9798b35eac803b1e1672a43.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse asi, aga üks parimaid Hera80 :) Peale trenni Hera koos puuviljaga või niisama vahepalana + teda saab lisada putrudesse, smuutidesse ja küpsetistesse ehk üsna mitmekülgne ja maitsete valik on ka lai :)

post-26029-0-47586800-1361164209.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesele ilma tema toitumist ja trenni teadmata kohe valgulisandit müüma hakata on veidi liialt puusalt tulistamine. No ma saan aru, jänes tuli karude koopasse jutuga stiilis, et "raha on üle, mida sellega teha", aga kas ikkagi on mõtet?

Ma soovitaksin trenni tegevale põhjamaa naisele veebruarikuus esimeses järjekorras hoopis järgmisi aineid:

1) D-vitamiin, tilkadena, 4000 iu päevas;

2) omega3 ja omega6 rasvhapped, rafineerimata külmpressitud oliivõli või kanepiõli näol, 2 spl päevas (kas siis haljalt või salatina);

3) h2o, nii palju, et piss oleks hele ja selge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vadakuvalk on tervisele vähemalt sama kasulik kui D3, omega-3 ja H2O :rolleyes:

Omega-6 unustage parem kohe ära. Ega me kiviajas ei ela. Tsiviliseeritud inimene on omega-6-ga iga toru kaudu üle küllastatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesele ilma tema toitumist ja trenni teadmata kohe valgulisandit müüma hakata on veidi liialt puusalt tulistamine. No ma saan aru, jänes tuli karude koopasse jutuga stiilis, et "raha on üle, mida sellega teha", aga kas ikkagi on mõtet?

Ma soovitaksin trenni tegevale põhjamaa naisele veebruarikuus esimeses järjekorras hoopis järgmisi aineid:

1) D-vitamiin, tilkadena, 4000 iu päevas;

2) omega3 ja omega6 rasvhapped, rafineerimata külmpressitud oliivõli või kanepiõli näol, 2 spl päevas (kas siis haljalt või salatina);

3) h2o, nii palju, et piss oleks hele ja selge.

Väidad üht ja siis tegutsed kohe iseendale vastu? Jällegi ei saa neid soovitusi jagada enne, kui ei tea inimese kohta täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vadakuvalku, D-vitamiini, kala-, oliivi- ja kanepiõli ja vett võib suhteliselt julgelt inimest tundmata soovitada :D

Ehkki ma tean ühest foorumist 2 inimest kellel kalaõli hoopis depressiooni on tekitanud. Ma ei oska seda seletada aga arvestades kui kirjuks inimeste geenivariandiloomaaed viimasel aastatuhandel ja eriti -sajal on läinud, pole eriti ime, piisavalt suurt rühma uurides võib kindlasti isegi paar koerakoonlast või härjapõlvlast leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kuuleb päris palju, et lääne inimesel omega 6 üleküllus. Mis seda täpsemalt sisaldab? Netist leidsin, et taimeõlid ja seemned, kas ka oliivõli? Kui ma töödeldud toitu ei söö ja rasvad saan võist, õliivõlist, peekonist ja munadest, kas siin on mul ikka omega 6 üleküllus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kuuleb päris palju, et lääne inimesel omega 6 üleküllus. Mis seda täpsemalt sisaldab? Netist leidsin, et taimeõlid ja seemned, kas ka oliivõli? Kui ma töödeldud toitu ei söö ja rasvad saan võist, õliivõlist, peekonist ja munadest, kas siin on mul ikka omega 6 üleküllus?

Jah, sest enamus taimseid rasvu sisaldab rohkem omega 6 rasvhapet kui omega 3. Teadagi on sydamele ja veresoonkonnale parim suhe 1:1 - 4:1 (omega 3 kasuks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×