Jump to content
raints

kas ka meestele

Recommended Posts

Küsimus siis, et kas ka mehed Bodypump treeningutes käivad. Et kui lähen, siis tobe seal ainuke mees olla.

Elu on kiire ja liigun suht vähe, peaks kuskile hoogsamasse trenni minema, kas Bodypump sel juhul sobib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin :rolleyes: . kuid üldiselt on jah nii, et suhteliselt vähe mehi käib. oleneb kindlasti ka klubist. kas sul on mingid kompleksid, et sa ei saa või suuda neistega ühes trennis käia? enamuses BP trennides seal klubis kus mina käin olen ma ainuke mees-soo esindaja kuid see ei tohiks küll mingi takistus olla trennis käimise ees. kindlasti sobib BP kiire eluviisiga inimestele. jõusaali trenn võib palju pikemaks venida kui 1 tund. igatahes hakka julgelt pihta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen juhendanud tundi, kus oli ainult üks naine ja üheksa meest.

Normaalne ja ülemaailma levinud prontsent on ikkagi 50/50 .

Meil on natuke valesti arusaadud kogu BP olemusest, nimelt peetakse seda mingiks aeroobika alaliigiks, kuigi tegemist on jõusaali treeninguga mis on oma tavalisest keskonnast välja viidud ning toimub rühmas muusika saatel .

Sellest ka paradigmaatilinel ähenemine - aeroobika = naised - BP soolisele sobivusele.

Omalt poolt soovitan BP d kõigile, kes soovivad saavutada head füüsilist vormi , nautida mõnusaid treeninguid ja seda olenemata vanusest ja soost .

Jõud treeninguteks uuel aastal !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates ei ole selles midagi imelikku, kui seal ka mehed käivad.. ise olen selles treeningus käinud kokku 4korda (meeldib väga, võimalusel lähen kindlasti ka veel) ja kõigil kordadel on vähemalt 1 mees ka osalenud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PB on tõsine asi. Olen ise seda viimastel aastatel teinud, kui on puhkeajad.

Peale PB treeninguid ma olen hakanud imetlema naisi, kui sitked ja vastupidavad nad on. Annavad enamikule meestele silmad ette ja kusjuures kangi raskused ei erinegi nii oluliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold peaks eraldi meestele tunni tegema, siis ehk tuleks mehed ka kohale ja poleks seda kompleksi nii palju. Kunagi tegi step-aeroobikat meestele Silja Siller ja mehi jätkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tuleb välja, et huvi on päris suur, et ma polegi ainuke "kompleksidega" selle teema puhul:)

Aga Arnold, sa treenid seal Pirital Bodyzones ka? Kas seal käib palju rahvast ja ka mehed võtavad osa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mina käin arcticus ja ükskord otsutasime vennaga proovima minna olime ainukesed mehed seal ja treener koguaeg komenteeris meie tegevust, et valesti teete poisid et nii ja naa, suht ebamugav oli, aga ei midagi hullu trenn iseenesest oli väga hea, särk li lõpuks läbimärg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BodyZones on minu pumbid igal esmaspäeval ja neljapäeval kell 18.00

Need, kes tulevad esimest korda klubisse, saavad tasuta tutvumis treeningu, lisaks BP le on võimalik proovida ka kohaliku jõusaali ja spinningut.

Tere tulemast BodyZone ! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×