Jump to content
michel

Kumba varianti soovitate?

Recommended Posts

Kumba varianti teeksite, kui eesmärgiks on massi lisamine?

1) süües kaloreid rohkem kui kulutada, aga samas teha pärast kangi trenni ka koguaeg aeroobset (--45min). või

2) süües kaloreid rohkem kui kulutada, aga mitte tehes aeroobset pärast kangitrenni.

Loogiline on see, et kalorite hulk oleks esimese variandi puhul kindlasti suures kui teise variandi puhul. Ühesõnaga mõlemal juhul sööks rohkem kui kulutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest ütlen et lihasmassi kasvu saavutamiseks on 45min liiga palju peale igat trenni, vähemalt minu jaoks on optimaalne 25 - 30min. ja ka seda peale mitte igat trenni. On mingi periood (jõu tsükkel), siis ma ei tee üldse aeroobset. Enne võistlusi olen leidnud et parim oli 45 min tuuris, mitte rohkem päevas, on olnud perioode kus tegin ka 1,5 tundi päevas, kuid seda on liiga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on probleeme rasvaprotsendiga, siis oleks parem aeroobne treening ka lisada , kuna aeroobne treening aktiviseerib ainevahetust -just selline pikk - ja annab ka südamele head koormust.

Tasakaalustatud treengu seisukohast oleks esimene variant kindlasti parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa üldse aeroobset ei tee sured sa varsti maha. süda ei pea vastu. süda tahab õhku. süda on oxifiloog. kõik profid teevad aeroobset ja enamus isegi offseasonil kus rõhk massil. arnold käis vist 3 korda nädalas jooksmas eesmärgiga just kopse ja südant treenida. ise teen kõvasti aeroobset ja ütlen et kui ei tee siis tõmbab lõõri kohe kinni. tasakaalus peabvad asjad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks peab ikka aeroobset ka tegema. Peale jõusaali teen u 25-30min, nädalas on paar kolm korda ka pikka aeroobset trenni. Mul aga põhiala natuke teine ka kui jõusaal, seega vajagi kindlasti aeroobset treenida ja jõusaal on selleks, et hea laval ja muidu ka välja näha :rolleyes: (st fitnessis võistlema niipea minna ei plaani:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see massi tõstmine on vit ikka väga raske kui oled sirge sittumisega , :rolleyes: mõnel mehel ei tule seda massi õieti millegagi juurde, kui sul seda muret ei ole siis söö nii tihti kui saad ja kui aega pole söö sihvkasid nad sisaldavad tohutult kaloreid ja ei võta kõhus ruumi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×