Jump to content
Ott Kiivikas

V Reval Cup - absoluutne võitja Raigo Kuusnõmm!

Recommended Posts

Mulle isiklikult meeldis bikini kategoorias number 10, sest tal oli kõige rohkem treeningu "tagajärgi" näha. Ilus jalgade ja selja mass oli. Võib-olla EKV'l peaks ka bodyfitnessis kaasa tegema?

Anastasija Žerdetskaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi silma selline mees nagu Ahti Jakson. Ütleks, et (pikema mehena) on proportsioonid isegi paremad kui Kuusnõmmedel. Minu pärast oleks võinud ka võitja olla, kuid küljepoosides jäi ta Kuusnõmmedele justkui alla. Mis teema selle kõhuga on? Kas kõhtu tuleb teadlikult sisse tõmmata, aga kogenematusest võib see kahe silma vahele jääda?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sattusin päeval nägema Raigo vabakava ning vorm tundus olevat väga hea! Mitte asjatult ei ennustanud hr Otsus 2011 sügisel, et see vend võib peagi Otile väga tugevat konkurentsi pakkuda. Ootame huviga EKV-d ja loomulikult LELKV-l võib ka üllatusmehi välja ilmuda. Hr Jaksonit eile kahjuks ei näinudki, aga ongi vähem kui nädala pärast huvitavam :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fotod lava tagant leiab aadressilt:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=19367&g2_navId=xe5bba38a

Suuremas formaadis ja kvaliteetsemad, aga väiksemas valikus asuvad aadressil (galerii täieneb samm-sammult):

http://pilt.delfi.ee/user/HenryKyla/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa siin ikka härratad Imre! Aga pudingutort oli tõesti hea, eriti kiirelt sai otse vaniljepudingust tehtud, mis oli kõige mahedama maitsega. Tänud Monsale, kes need valmistas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi silma selline mees nagu Ahti Jakson. Ütleks, et (pikema mehena) on proportsioonid isegi paremad kui Kuusnõmmedel. Minu pärast oleks võinud ka võitja olla, kuid küljepoosides jäi ta Kuusnõmmedele justkui alla. Mis teema selle kõhuga on? Kas kõhtu tuleb teadlikult sisse tõmmata, aga kogenematusest võib see kahe silma vahele jääda?

selles kategoorias kaalus ahti 87kg,mina 69.7 kg, massivahe on meeletu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne lavale tulekut ka sõin tahket toitu, mis ajas kõhu punni, enne seda oli ok. Jrg võistlus seda viga ei tee enam. Oma viga. Eks nendest õpitakse, kuigi peaks selliseid asju teadma, aga kõht oli tühi:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selles kategoorias kaalus ahti 87kg,mina 69.7 kg, massivahe on meeletu :)

Massi vahe oli nii suur, et Ahti kõht varjas juba Raini ära :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lavataguste piltide järgi sain aru miks mul kästi laval naeratada..ega kui peeglit ei ole, siis ei saa arugi, et nii koledad ilmed mul ees. :D

Muidu oli võistlus tore ja loodan, et lisatakse veel pilte - ka keegi, kes publiku seas pildistas ehk. (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massi vahe oli nii suur, et Ahti kõht varjas juba Raini ära :D.

Hmm:P Toitumiskava muudatused sisse viidud ning leitud ka kurjajuur, mis jalas vett hoidis ning ei lasknud kaalul langeda. Loodan, et saavutan juba parema vormi Tartu ja ka Eesti karika jaoks, sest tahaks ka kaasa lüüa Balti Matšis:P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lavataguste piltide järgi sain aru miks mul kästi laval naeratada..ega kui peeglit ei ole, siis ei saa arugi, et nii koledad ilmed mul ees. :D

Muidu oli võistlus tore ja loodan, et lisatakse veel pilte - ka keegi, kes publiku seas pildistas ehk. (y)

Esmaspäeval avaldab Fitness.ee enda galeriid :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab juhatada, kus asub võistluste protokoll, kus on olemas vähemalt kõikide võistlejate nimed, võistlejatel olid ka numbrid ja millise koha võistlustel keegi sai?

Eesmärgiks viia kokku fotodel võistlejate nimed-numbrid-kohad. Kahjuks kõiki võistlejaid ma nimepidi ei tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×