Jump to content
maximum

NOX3?

Recommended Posts

ma soovitaksin, aga jah mitte eriti algajale, aga vigu ma ei tea, muidu päris kõva asi aga tee mingi pool aastat ikke enne siis hakka mõtlema selle peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mina saan tallinnast sõbra, kaudu, ega seda vist mujal ei müüdagi kui tallinnas, eestis vähemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Universal Nutrition NOX3-

* Cell-signaling vasodilators.

* Feel the "perpetual pump".

* Increase muscle size.

* Increase strength.

* Increase endurance.

* Quicker recovery time.

* Decrease muscle catabolism.

Nitric oxide. The “perpetual pump.” Cell-signaling vasodilators. You’ve heard about it, now it’s time to add it to your training program. What is vasodilation? In plain English, it’s when blood vessels dilate or relax. When blood vessels relax, they widen. Nitric oxide (NO) is the key here. NO is an important endogenous pulmonary vasodilator. As a vasodilator, nitric oxide has the ability to increase your body’s ability to deliver blood to working muscles. More blood means more oxygen and nutrients that are being pumped into skeletal muscles. All this translates into bigger, fuller pumps and better overall gains. In fact, with NO, you can expect increased muscle size, strength, endurance, and quicker recovery times.

"I have been on NOX3 for just over two weeks. I have been experiencing phenomenal pumps while working out. I feel much stronger and during intense workouts, my biceps and chest feel as if they are going to burst out of my skin. I strongly recommend this product."

WARNING: Do not use if you are pregnant or nursing or if you are at risk of or being treated for diabetes or low blood pressure. Consult your health care professional before use if you are being treated for high blood pressure. Use this product with caution if you are at risk of have a history of cold sores. Caffeine, ephedrine, or ephedra-based products may reduce the effectiveness of NOX3. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN.

lapsed hoidke eemale. usas on valgutoodete peal kah et keep out of reach of children. seadus ütleb et laps on alla 18. seega peaks mõni täitsa tatt äkki valguga kah ette vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kalis rahvas internetist olete kuulnud? vaadake ringi. usas on need lisandid juba ammu ju tavaline nähtus. igal suuremal tegijamal on oma. muscletechil on näiteks pump tech. eestis ei müüda vaaatan siit. ma ei tea nagu esimest korda kuuleks selisest lisandist mõni siin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks peab tunnistama, et ei ole seda toodet tarbinud ega ei oska öelda selle kohta ei halba ega head. Ise olen tarbinud Tai Kane tooteid viimased 6 aastat, enim oskan kommenteerida ja rääkida tarbimiskogemusest selle firma toodetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas keegi oskab öelda kus seda NOX3 tallinnast on võimalik saada ja mis hinnaga?????

Ja äkki oskate öelda kus saaks NOX3 kohta infi eestikeele???

Suurimad tänud teile!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuteada Eestis seda ei müüdagi , aga on palju erinevaid tooteid , mis on sama põhimõttega. Näiteks Muscle-Techi Pump-tech ja Iss Researchi Satur 8.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei kasuta, aga oli plaanis kui kuskilt pappi kokku ajan, juurde annab jõudu, vastupidavust ja lihased kasvavad kiiremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amazoni-s kasutajanimega eints tellis seda mult, küsi temalt kuu aja pärast kuidas toimis, ta äkki seletab ära kui palju juurde tuli ja kuiads on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×