Jump to content
drimondo

Bodybuilding Artworks

Recommended Posts

Oi näed- ta vend oli minuga AÜ-s koos. Lõpuks sain FB abiga ka ühe koolikaaslase nime teada. :D

Täna siis suurem pidu sellise avastuse puhul? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ei olegi küsimus, kas teema on mõistlik või mitte vaid selles, et kas on teiste kasutajate suhtes aus lubada ühel kasutajal varikontod, mis annavad märkimisväärse eelise igasugustel loosimistel, fittide kogumisel jms. Mitte, et see minu elu kuidagi muudaks, kui ma võidan/ei võida, aga samas peaks (või vähemalt võiks) olla võimalus kõigil võita võrdne. Vastasel juhul hakkab pidevalt võitma inimene, kes viitsib kõige rohkem kasutajaid teha.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ei olegi küsimus, kas teema on mõistlik või mitte vaid selles, et kas on teiste kasutajate suhtes aus lubada ühel kasutajal varikontod, mis annavad märkimisväärse eelise igasugustel loosimistel, fittide kogumisel jms. Mitte, et see minu elu kuidagi muudaks, kui ma võidan/ei võida, aga samas peaks (või vähemalt võiks) olla võimalus kõigil võita võrdne. Vastasel juhul hakkab pidevalt võitma inimene, kes viitsib kõige rohkem kasutajaid teha.

Jah, ma saan aru sellest probleemist. Aga kas see teema on õige koht selle arutamiseks? Asjakohane oleks juhtkonnale järelepärimiseks kiri / sõnum saata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebane tegeleb selle teemaga, varem ei ole ükski kasutaja Hr Pajule Fite üle kandnud, nii kui toimub varikontodelt fitide ülekandmine, siis need fitid eemaldatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun ärge solkige igat teemat selle Hr.Paju jutuga. Kui Liisu ütles, et need fitid ei jõua temani, ja Ott kiitis teema heaks, siis võiks ju aru saada, et see pole teie probleem. Täiesti asjakohaseid pilte oli postitatud, kuni siin osad otsustasid jälle sõna võtta...

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kull ei tea midagi Hr. Pajust ja tema fittidest ja ausalt ei huvita ka. Samas ma pole ka mingi kuntsnik aga kui vahegi aus olla siis pildid on paris asjalikud, isegi kohati vaimukad :) .

no war, peace please.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×