Jump to content
drimondo

Bodybuilding Artworks

Recommended Posts

Küll viitsib kontosid alles endale teha. Kui tal natukenegi mõistust on, siis IP-blokk ei aita. Kõik kasutajad bannida ja kõikidest FIT'idest ilma jätta. Ja seda nii kaua, kuni ära tüdineb ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei teagi, kas inimene on lihtsalt loll aga järjekindel või on lihtsalt üks halb kokkusattumus. Tegu pole siiski kunstifoorumi ega lehega, jääks professioonalseks!

Tänud!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll viitsib kontosid alles endale teha. Kui tal natukenegi mõistust on, siis IP-blokk ei aita. Kõik kasutajad bannida ja kõikidest FIT'idest ilma jätta. Ja seda nii kaua, kuni ära tüdineb ;)

No ta ostis omale ju 10 000 fitti, päris nii ka ei saa :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleks vist selline reegel teha, et enne kui uuel kasutajal pole enese tõestamiseks normaalsetes teemades vähemalt 50 posti vms, lähevad kõiksugu pildi- ja muusikateemad kohe kustu. Hoiaks igasugused Mart Pajud eemal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ta ostis omale ju 10 000 fitti, päris nii ka ei saa :D

Läheb heategevuseks. Samas see, mis ta teeb, võib nimetada pisihuligaansuseks. Kogub mingi 10 kasutajaga fitte (ehk teeb rämpspostitusi), laeb need kõik ühele kontole ja lunastab midagi tasuta FitShopist.

Kes vähegi Kirbust hoolivad, et Kirp saaks omale kaamera osta, siis palun blokeeriga see kasutaja ära!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läheb heategevuseks. Samas see, mis ta teeb, võib nimetada pisihuligaansuseks. Kogub mingi 10 kasutajaga fitte (ehk teeb rämpspostitusi), laeb need kõik ühele kontole ja lunastab midagi tasuta FitShopist.

Kes vähegi Kirbust hoolivad, et Kirp saaks omale kaamera osta, siis palun blokeeriga see kasutaja ära!

Haha :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läheb heategevuseks. Samas see, mis ta teeb, võib nimetada pisihuligaansuseks. Kogub mingi 10 kasutajaga fitte (ehk teeb rämpspostitusi), laeb need kõik ühele kontole ja lunastab midagi tasuta FitShopist.

Kes vähegi Kirbust hoolivad, et Kirp saaks omale kaamera osta, siis palun blokeeriga see kasutaja ära!

Tänu su üleskutsele lisas härra enda kontole 1000 fitti juurde :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausalt öeldes ei saa aru kus see probleem praegu on. Kui inimene teeb teema ja postitab erialase teemaga haakuvaid asju, siis ei ole see keelatud. Kui ta postitaks siia roppusi või mitte portaali põhimõtetega vastuollu minevaid asju ,siis oleks see pahameel mulle arusaadav. Pildid ja teema on huvitav ja miks võtta seda tuhinat maha kui kasvõi inimesel on soov omale fitte koguda. Teil kõigil on seesama võimalus olemas ja kasutage seda. Selles see fittide mõte seisnebki, te ei anna ju oma taskust neid fitte välja... :D . Mina olen nõus neid andma kui ei minda vastuollu ülaltoodud jutuga. Mingi motivatsioon võib ju inimestel olla, kes on aktiivsed ja postitavad teemasse minevaid asju, mõtetumad on need postitused kus ilmub ainult kaks sõna ja siis emoticon...Rohkem sallivust soovides! ;)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausalt öeldes ei saa aru kus see probleem praegu on. Kui inimene teeb teema ja postitab erialase teemaga haakuvaid asju, siis ei ole see keelatud. Kui ta postitaks siia roppusi või mitte portaali põhimõtetega vastuollu minevaid asju ,siis oleks see pahameel mulle arusaadav. Pildid ja teema on huvitav ja miks võtta seda tuhinat maha kui kasvõi inimesel on soov omale fitte koguda. Teil kõigil on seesama võimalus olemas ja kasutage seda. Selles see fittide mõte seisnebki, te ei anna ju oma taskust neid fitte välja... :D . Mina olen nõus neid andma kui ei minda vastuollu ülaltoodud jutuga. Mingi motivatsioon võib ju inimestel olla, kes on aktiivsed ja postitavad teemasse minevaid asju, mõtetumad on need postitused kus ilmub ainult kaks sõna ja siis emoticon...Rohkem sallivust soovides! ;)

Ära nüüd nii lahkeks ka mine. Mõtle kui kõik need tuhanded kasutajat teevad nüüd endale 10 varikontot ja hakkavad spämmima? :D Mingid piirangud võiksid ikka kasutajatele seada, kuna see ei ole bbmania poolt normaalne käitumine.

Tänu su üleskutsele lisas härra enda kontole 1000 fitti juurde :lol:

Lahke inimene, kes on nõus panustama oma ressursse heategevusse... :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausalt öeldes ei saa aru kus see probleem praegu on. Kui inimene teeb teema ja postitab erialase teemaga haakuvaid asju, siis ei ole see keelatud. Kui ta postitaks siia roppusi või mitte portaali põhimõtetega vastuollu minevaid asju ,siis oleks see pahameel mulle arusaadav. Pildid ja teema on huvitav ja miks võtta seda tuhinat maha kui kasvõi inimesel on soov omale fitte koguda. Teil kõigil on seesama võimalus olemas ja kasutage seda. Selles see fittide mõte seisnebki, te ei anna ju oma taskust neid fitte välja... :D . Mina olen nõus neid andma kui ei minda vastuollu ülaltoodud jutuga. Mingi motivatsioon võib ju inimestel olla, kes on aktiivsed ja postitavad teemasse minevaid asju, mõtetumad on need postitused kus ilmub ainult kaks sõna ja siis emoticon...Rohkem sallivust soovides! ;)

Sinu postitusest sain aru, et on normaalne teha endale 5 kasutajat, teha nendega topelt postitusi järjest nt 10 tk, võtta järgmine kasutaja ja korrata sama. Samuti osaleda nende kõigi kasutajatega pildimängus, vasta ja võida mängus? Ütleme, et pildimängus oli 50 õiget vastust, mul on 10 kasutajat = 20% tõenäosus, et ma võin võita. Lisaks on härra leidnud üles like/unlike nupu ja kostitab enda postitusi muidugi selle rohelise nupuga - olgu see mind ei häiri. Samas paljude teiste postitused jäävad talle ette ja sinna tuleb neid punaseid nupukesi - see on juba nõmetsemine. Tegemist on siiski täiskasvanud inimesege, mitte teismelisega.

Hr. Mart Paju, ehk peaksid jääma oma liistude juurde ja youtube kontole neid "remixe" edasi meisterdama.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr. Mart Paju, ehk peaksid jääma oma liistude juurde ja youtube kontole neid "remixe" edasi meisterdama.

Ju vist teenib postitustega rohkem elatist kui remiximisega. Saada ta abikaasale foorumi lingid ja seleta ära, millega tema mees vabal ajal arvutis tegeleb selle asemel, et perega aega veeta ja lapsi kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Who Is Mart Paju?

Las maleva vastab sulle selles osas. Ta teab, mitu kasutajat ja nende nimesid.

bbmania on üks kasutajatest. Mart Paju teeb 10 varikontot, kogub fitte ja mängib auhinnamänge kõikide kasutajatega, et oleks väga suur võimalus võita (20% võiduvõmalus tal).

PS. Lisaks paneb kõikidele oma postitustele oma kasutajatega repse (ehk siis roheline nupp) ja teistele kasutajatele vajutab punast nuppu oma kõikide kasutajatega.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×