Jump to content
skyhigh

Toidulisandite kasutamine jõusaalitreeningus

Toidulisandite kasutamine jõusaalitreeningus  

30 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas kasutate toidulisandeid?

    • Jah
      24
    • Ei
      4


Recommended Posts

Tere !

Oleks vaja, et te vastaksite allolevale küsimustiku küsimustele, selleks läheb aega max 2 minutit, palun leidke see aeg ja vastake nii täpselt kui võimalik :)

Milleks?

Kirjutan uurimistööd toidulisandite kohta ja oleks vaja informatsiooni millised toimed ja mõjud/kõrvalmõjud teatud ainetega on. Kõik soovitused ja parandused on ka teretulnud.

Miks ei kasuta foorumi küsitlus varianti?

Kuna pärast on vaja küsitlusest graafikuid ja analüüsi teha, siis ei saa (või on raskendatud) foorumi küsitlusega seda läbi viia.

Link :

https://docs.google....XhIRmc6MQ#gid=0

Kui saad, võid sõbrale ka saata ! :)

Ette tänades, Siim.

Muudetud kasutaja skyhigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastatud! :)

Märkuseks lisaks seda, et oleks võinud toidulisandite valiku paremini läbi mõelda :D

Terve küsitluse oleks võinud paremini läbi mõelda. Kuidagi väga poolik oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5. Küsimus nt.

Toidulisandeid on ju veel igasugused vitamiinid, kalamaksaõlid, aminohapped jne.

Kas pärast oleks võimalik, et sa tulemused ka siia äkki avalikustaks, saaks ka teada, mis kõige populaarsem "toidulisand" on ja üldse mingit lõppkokkuvõtet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5. Küsimus nt.

Toidulisandeid on ju veel igasugused vitamiinid, kalamaksaõlid, aminohapped jne.

Kas pärast oleks võimalik, et sa tulemused ka siia äkki avalikustaks, saaks ka teada, mis kõige populaarsem "toidulisand" on ja üldse mingit lõppkokkuvõtet?

Aitäh martinkink !

Kokkuvõtte võin muidugi teha, peangi tegema uurimistöö jaoks niikuinii, niiet siia pole probleem postitada kui valmis saab, kuid sellega läheb ikka aega veidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Asi läks ikka suhteliselt pikale ja oleks saanud ka tegelikult varem postitada, kuid parem hilja kui mitte kunagi.

Võin ka paranduste/lisade jaoks saata postkasti wordi dokumendi, kus asju saab redigeerida. Tahaks, et asjast oleks kasu ka niiet laske tulla.

Kui kedagi huvitab, siis hindeks sain 3+, kuna asi hilines minu poolt, oli palju parandusi vaja teha viimasel hetkel jms.

http://www.upload.ee/files/3434355/TOIDULISANDID.pdf.html

Lisaks võin öelda, et kõiki küsimusi ma ei pannud uurimistöösse.

Täname !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

" Toidulisandid ei ole tavatoidu korvajad, vaid on mõeldud täiendama toiduvalikut, et säilitada tervist, tõsta tervisekvaliteeti ning head enesetunnet, "

Kui sooviks väga täpne väljenduses olla, ma nii kategooriline ei oleks, kuna toidulisandiga on võimalik ka tavatoitu 'korvata', asendada. Kas see pikajaliselt ja täies mahus mõistlik on, vaevalt, aga tepreetiliselt saab seda teha.

Ma kogu tööd lugema ei hakka (silmadest on kahju) aga olen kindel, et see on vormistatud sisuliselt siiski piisavalt lohakalt ja pealiskaudselt - nagu enamik tänapäeva lõputöösid. Ka doktorikraade saab imelikke statistilisi tabeleid vorpides tänapäeval. Loomingulisus ei tundu üldse oluline olevat kui pürid teadusesse ..:) Kuiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomingulisust võiks olla jah. Et öelda, et mida siis uut avastati või teada saadi. Näiteks lõppsõna hetkel algab seal lausega, et "ma olen trenni teinud alates .... ja...", aga peaks algama lausega "uuringuga avastasime, et ....".

Aga loomingulisust jms asju ei nõuaks ma kuni doktori kraadini siiski, doktorid las teevad uusi avastasi ja asju, noored aga las refereerivad niisama ja harjutavad õiget formaati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×