Jump to content
maximum

vanus

Recommended Posts

10 aastaselt ma arvan vist isegi juba :rolleyes: ega need vist ###### midagi ei keera eriti kui õieti kasutad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NOX3, asi millest olen kuulnud ja mis on väga kõva aga on ka väga palju igasuguseid asju, ta ei olegi proteiin ega kreatiin aga ta umbes sama asi ja päris kõva, sellega lähevad lihased verd täis millega tuleb jõud, punnis lihased ja ka vastupidavus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase 5 päeva jooksul on mitu teemat läbi käinud sellest , mida , kuidas jne algajad peaksid tarbima. Aga jah.. alusta Whey Lemon Superist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see NOX on universali oma. ja universal on väga kõva tootja. arnoldi kommentaarist jääb vähemalt mineule selline natuke pilkav mulje. universal on miljon korda etem kui tai kane ja üleüldse küsi suvalise profi käest mis on tai kane ja ta naerab su ribadeks. ühesõnaga see NOX on kõva. tuttav on seda imenud. ja ka paljusid muid asju imenud. soovitan seda arnoldil ka imeda :rolleyes: siis saab meile kõigile kogemusi rääkida, millegipärast siin amazonis tundub ju nii olevat et kasutamise kogemusi ja kiita võib vaid vist tai kane tooteid vaatan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eestis selle tarbijaid vähe ma arvan, aga sõbra jutust pidi toimima lausa väga hästi, annab jõudu, vastupidavust, lihasmassi jubedalt ja sellega pidid lihased kiiremini taanduma ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su sõber sama suur "asjatundja" on, kui sina oma jutuga tundud, siis ei maksaks seda teemat küll kellelgi väga tõsiselt võtta. Soovitaks baseeruda ikka kellegi kogenuma kogemustele. See on bullshit, et umbes jah mul siin üks sõber, sellel on üks hea sõber, kelle sõber paneb seda kraami. Päris hästi laksib, vähemalt see 4. sõber väidab nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no seda NOX3 kohta olen lugenud ka päris palju, ja kõik on sama jutt, eks te ise teate mida usute

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ka olen selle kohta vist köik kommentaarid läbi lugenud bodybuilding.com foorumitest. ja kui aus olla, siis seal on ka 50/50, pooled soovitavad pooled mitte. Arvasin, et on parem ise ära proovida, siis saab täpselt teada. No mingi paari kuu pärast siis räägin, kuidas mulle möjus. OK?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peab alati alustama Whey lemoniga ?? See on ju nii ebameeldiva maitsega (minu arvates).. olen püüdnud seda segada spordijookide jms-ga aga ikka mulle ta ei istu kuidagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei peagi. alusta pure wheyga. seguneb üluhästi ja maitsed. mmmmmmmmmm. maasikaomal on isegi väiksed maasikatüklid sees. ühesõnaga ole ettevaatlik. keele võib alla viia. ilma jääd keelest lihtsatl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×