Jump to content
RaixSull

Bodybuilding & Fitness Photoshop

Recommended Posts

Minu arvates foorum hellitab asjatult. Võiks ühele neist kasutuskeelu ära anda - on teistele ka hoiatuseks.

"Tõstame pildimängu auhinnafondi" on absurdsuse tipp. Kujutate ette hea südamega tädikest, kes jagab linnas suurest korvist omatehtud küpsiseid. Keegi sööb küpsise ära ja siis läheb hakkab tädilt veel lisa nõudma... Päris haruldane.

Inimesed, saage aru, foorum pole mingi heategevusasutus. Olge õnnelikud, et üldse kingitusi saate. Rohkem selliseid foorumeid pole.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin neid kasutajaid päris palju juba, keda võiks bbmaniaga seostada. Igale bbmania postitusele ilmuvad pidevalt samade kasutajate "liked" ja teistele "disliked". Täiskasvanud inimene, aga lapsik käitumine...

Mina teeksin panuse, et kasutajad BBmania, compacttrey, sirtsukas ja RaixSull on samad isikud. Peaks kihlveokontori avama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru kuidas ta viitsib... postitab postituse, siis logib välja, logib viie erineva kasutajaga sisse, et ennast like'da ja nii iga postitust! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru kuidas ta viitsib... postitab postituse, siis logib välja, logib viie erineva kasutajaga sisse, et ennast like'da ja nii iga postitust! :D

Samas mõtle, teed endale 30 kasutajat, osaled nendega pildimängus, vasta ja võida mängus ning kogud veel kõigiga foorumis fitte. Võiduvõimalus päris suur ju või mis?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×