Jump to content
RaixSull

Bodybuilding & Fitness Photoshop

Recommended Posts

See pole minuarust photoshop, vaid syntholi kuritarvitamine.

Eeldan, et siia teemasse on oodatud mingis mõttes väljapaistvad photoshopid, mitte lihtsalt kõik maailma pildid, et fitte koguda.

Just nimelt väljapaistvad pildid,mis photshopi puudutust tundnud:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovite korraga postitada, siis palun panna mitu pilti ühte teemasse, 10 pilti mahub kenasti ära ühte postitusse!

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LIKE-us-on-Facebook-7107.jpg?b1f7f4

Ja mis siin nüüd nii väga valesti on? Coleman suht ongi nii suur.

Kindlasti on paljudest headest kulturismipiltidest kasvõi mingi filtriga üle käidud, aga me ei hakka nüüd ju ometi kõiki maailma pilte siia teemasse postitama?

Ma ei näe endiselt mõtet mingeid suvalisi halbasid käkerdisi siia postitada.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas BBmania ja RaixSull on sõbrad või koguni üks ja sama isik? Vaatan, et mõlemad kommivad agaralt teineteise poste, postitavad peamiselt pildi- ja muusikateemadesse, lisavad juhuslikke pilte ja võimalusel üksikult.

Muudetud kasutaja Tragl poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas BBmania ja RaixSull on sõbrad või koguni üks ja sama isik? Vaatan, et mõlemad kommivad agaralt teineteise poste, postitavad peamiselt pildi- ja muusikateemadesse, lisavad juhuslikke pilte ja võimalusel üksikult.

Jätab mulje küll, modedel alati võimalus postituse IP-d muidugi kontrollida. Kindlalt saab aga väita, et tegemist on pesueht fithunteritega ;) (vaadata kasvõi BBmania signatuuri)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas BBmania ja RaixSull on sõbrad või koguni üks ja sama isik? Vaatan, et mõlemad kommivad agaralt teineteise poste, postitavad peamiselt pildi- ja muusikateemadesse, lisavad juhuslikke pilte ja võimalusel üksikult.

Ütleme nii, et kahtlus on jah. IP 100% ei kinnita, aga kahtluse tekitab küll.

Kui sinna juurde veel lisada "tõstame pildimängu auhinnafondi" teemaalgataja IP, siis mul tekib tahtmine midagi radikaalset ette võtta nende "ratsa rikkaks" meestega.

Minu tagasihoidlikest vihjetest aru ei saada.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et kahtlus on jah. IP 100% ei kinnita, aga kahtluse tekitab küll.

Kui sinna juurde veel lisada "tõstame pildimängu auhinnafondi" teemaalgataja IP, siis mul tekib tahtmine midagi radikaalset ette võtta nende "ratsa rikkaks" meestega.

Minu tagasihoidlikest vihjetest aru ei saada.

Siin neid kasutajaid päris palju juba, keda võiks bbmaniaga seostada. Igale bbmania postitusele ilmuvad pidevalt samade kasutajate "liked" ja teistele "disliked". Täiskasvanud inimene, aga lapsik käitumine...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×