Jump to content
Amarant

Lihastõmblused

Recommended Posts

Lihased tõmblevad suvaliste kohtade peal väikeselt juba üle 3 aasta. Mida teha? Väga närvidele käivad.

Mg ei paista aitavat, aga kavatsen selle võtmist jätkata.

Muudetud kasutaja Amarant poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soola osakaalu võid proovida menüüs tõsta.

NaCl defitsiit on tavainimesel vähetõenäoline, toiduainetes on teda piisavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihased tõmblevad suvaliste kohtade peal väikeselt juba üle 3 aasta. Mida teha? Väga närvidele käivad.

Mg ei paista aitavat, aga kavatsen selle võtmist jätkata.

Endal oli sama pull mingi aeg.Asi on ikka Mg usun,arvatavasti ei omasta selle firma või seda sorti(sõltub millist kasutad),ise proovisin mitmeid firmasi ja võtsin veits rohkem ja kadunud need tõmblused olid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NaCl defitsiit on tavainimesel vähetõenäoline, toiduainetes on teda piisavalt.

Üldiselt jah. Aga kunagi ei tea mida isehakanud tervise-sportlased välja mõtlevad. Mõni lõpetab rasva söömise ära, mõni hakkab ainult taimetoitu sööma ja soola/suhkrut vältima jne.

Kuna probleem on olnud väga pika-ajaline siis tundub rohkem Gmasteri teadmistele vastav küsimus. Ma ei oska midagi tarka soovitada. Soola osakaalu on lihtne tõsta ja tulemusi näeb ka suht kohe, kui asi selles siis on lihtne kontrollida, halba ka ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt jah. Aga kunagi ei tea mida isehakanud tervise-sportlased välja mõtlevad. Mõni lõpetab rasva söömise ära, mõni hakkab ainult taimetoitu sööma ja soola/suhkrut vältima jne.

Ega jah tänapäeval on kõik targad, aga see vist läheb juba jõusaali tolade kategooriasse :D

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah tänapäeval on kõik targad, aga see vist läheb juba jõusaali tolade kategooriasse :D

Noh üldiselt tekivad probleemid siis, kui proovitakse puudulike teadmiste jõul aretada mingit loogikat toitumise/treeningu suhtes. Plaanid on head aga kahjuks füsioloogia aluseid tundmata ei saa eriti mingit loogikat arendada neis punktides. Kahjuks rasva vältimine ei väldi rasvmassi lisandumist - Kõige lihtsam näide mille vastu ka ise ca. 5a tagasi eksisin, kui üritasin "loogikat" kasutada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No hetkel võtan ZMA-d, kus olev Mg-aspartaat peaks olema ideaalne ja mu Mg-taseme lakke löönud. Enne seda neelasin natuke ka Mg-oksiidi B6-ga tabletina ning Mg-tsitraadi lahuseid, aga usun, et nende preparaatide imenduvus on nii kehv, et mingit olulist muutust mu Mg-tasemes ei toimunud. Üks vereanalüüs näitas ka, et mul Mg piisavalt, aga neid tasuks ilmselt rohkem teha.

Mingit ekstreemdieeti mul ei ole, samuti ei ole eriline sportlane. Alles hiljuti hakkasin käima jõusaalis ja teen suhteliselt tagasihoidlikku kava. Soola panen toidule võib-olla tõesti vähem kui keskmine inimene, sest mu meelest selle maitse toidule midagi juurde ei anna. Eks hakkan seda lisama siis toitudele.

Samuti on plaanis hakata banaani igapäevaselt sööma ning kui ZMA otsa saab, siis D-vitamiini võtma.

Kardan, et arstid ütlevad selle põhjuseks mul lihtsalt stressi, ning soovitavad ainult antidepressante. Need jätaks viimaseks võimaluseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal on väga hea stressi maandaja, kui ikka ennast seal täiesti tühjaks pumpad, ei ole jõudu mingit stressi pidada ;) Ära nüüd spetsiaalselt soolasemat toitu ka sööma hakka, see ka nüüd hea ei ole, kõike asju tuleb ikka mõõdukalt süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihased tõmblevad suvaliste kohtade peal väikeselt juba üle 3 aasta. Mida teha? Väga närvidele käivad.

Mg ei paista aitavat, aga kavatsen selle võtmist jätkata.

Igaks juhuks võiks muud taustainfot ka anda. Ega sellel mingit neuroloogilist tausta ei või olla?

Tauriin pidi mõnede tõmbluste vastu aitama mida muud asjad ära ei võta.

Venitamine muidugi on ka abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihastõmblustel e fastsikulatsioonidel võib kindlasti mingi neuroloogiline taust olla, aga ma väga palju esialgu ei muretseks.

Stress jm on kindlasti mõjutajad, aga ma sellepärast antidepressante küll ei võtaks. Ma paugupealt muud ei oskagi välja pakkuda kui proovi massaaži.

Kui minu juurest läbi tuled siis võib muidugi lähemalt uurida juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hakkab küünarnuki juures üks väike lihas tõmblema siis, kui mul on meeles võtta Magnexit. Hommikul võtan, siis õhtupoole hakkab tõmblema, isegi nii tugevalt et segab magamajäämist ja öösel kui üles ärkan, siis ka tõmbleb. Järgmine päev hakkab vähemaks jääma ja kaob ära päeva jooksul, kuni järgmise Mg võtmiseni. Explain that.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hakkab küünarnuki juures üks väike lihas tõmblema siis, kui mul on meeles võtta Magnexit. Hommikul võtan, siis õhtupoole hakkab tõmblema, isegi nii tugevalt et segab magamajäämist ja öösel kui üles ärkan, siis ka tõmbleb. Järgmine päev hakkab vähemaks jääma ja kaob ära päeva jooksul, kuni järgmise Mg võtmiseni. Explain that.

Oled proovinud Mg preparaati vahetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×