Jump to content
fender

Kitsepiima-kohupiima-banaani šeik kodunt kaasa

Recommended Posts

Tere!

Kuna allergia piirab suhteliselt kõikide valgušeikide kasutamist, siis ei jää muud üle kui teha kodus valmis kitsepiimast-banaanist-kohupiimast-marjadest jne... šeik.

Talvel ilmselt pole probleemi, aga tekkis küsimus, et kas soojemal ajal ka selline jook vastu peab? Orienteeruvalt siis kodus valmis teha seisab see ilmselt 2h vb natuke rohkem enne kui tarvitada.

Kas selline jook kaotab sellise ajaga palju toiteväärtust ja kas piimaga juhtub midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtsin üks suvi kohupiima-piimasheigi (pastoriseeritud piimaga) trennidesse kaasa. Ei juhtunud midagi erilist... mingi kõrvalmaik ehk tekib ,aga ega sellest ei otsigi mingit maitsenaudingut ;) . Kui sa oled joonud valgupulbreid piimaga, siis tead juba omast käest, et piim on lihtsalt soojem. Kas toiteväärtus kukub 2 tunniga? Pigem pastoriseerimisega juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pane klaasitäis tuppa seisma paariks tunniks ja vaata, mis sellega juhtub

pakun et läheb soojaks :lol:

muidu olen ise piimaga šeike isegi pool päeva kaasas tassinud.. külmal ajal ja värske piimaga ei juhtu midagi, kui vahepeal natukenegi jahedamas kui toasoojas hoida

toiteväärtusega ei juhtu midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega temaga midagi eriti ei juhtu jah. Piim läheb pahaks ikka päris kaua. Ma olen isegi tähele pannud, et kui pulbritega sheike teha siis mingi tund enne trenni valmis teha siis lahustuvad seal kõik täielikult ära ja ei jää kunagi mingeid tükke sisse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×