Jump to content
vend vähk

Vanemad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused

Recommended Posts

Athleticu põksid jah saab poest ujumisbokserid. Hea on kui üleni mustad, kui kuskil mingi vaike valge triip või märk, siis annab vildikaga ära värvida.

Selliseid läbipaistvaid kingi ei tea jah Tartus küll, aga need bonsuna.com kõrged platvormid ei sobi bikinile jah.

Kas ei sobi välisvõistlustel või ei sobi Lõuna Eesti ja Eesti Karikal ka ?

Nagu ma aru saan, siis suurim nö platvorm võib olla ~2cm (nagu antud pildil)?

post-25435-0-28313700-1362316672.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IFBB reeglid on ikka reeglid. Ehk fitnessi platvormiga jah bikinis lavale ei saa.

IFBB reeglistiku leiab siit, kõik alad on seal kirjas ja naistel kirjeldatud bikiinid, kontsad jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ei sobi välisvõistlustel või ei sobi Lõuna Eesti ja Eesti Karikal ka ?

Nagu ma aru saan, siis suurim nö platvorm võib olla ~2cm (nagu antud pildil)?

post-25435-0-28313700-1362316672.jpg

sellised bikiniks sobivad aga bonsunas müügil need ülikõrged, need ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisandus uus võistlsutele registreerija:

Margo Kuiv Athletic fitness - 175 cm, edasijõudnud, ARENA

Väga hea, et osad ikka varakult registreeruvad:) Arena väga kenasti esindatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et Arenast on hakanud tulema uusi võistlejaid päris palju, huvitav kas EKFL ei võiks saada juurde ühe uue liikmesklubi? Kui keegi tunneb seal juhtkonda ehk räägib, siis saab klubi ka võistlustel reklaami, vastaselj uhul võistlevad võistlejad kui nö eraiikust ettevõtjad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on hapu see, kui võistleja võistleb nii kulturismis kui ka physiques, nii bikinis kui ka bodyfitnessis... Täiesti erinevad nõuded on nendel aladel!

Saan aru kulturism/fitness ja athletic fitness, atheltic fitness ja bodyfitness...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mens Physic on esmakordselt ka Balti Matchi programmis, seega kohapealsetele võistlejtele lisamotivatsioon. Algselt pidi olema athletic fintess, kuid kuna lätis ja leedus napib võistlejaid,siis muutsime ära, sest lõppude lõpuks on Balti match kolme riigi vaheline võistlus ja meil ei ole pointi teha kategooriat kus on ainult oma 2 võistlejat. Seega LEKV võiks olla ka neile vajalik, kes sooviksid kandideerida Koondise kohale Balti Matchil.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta laiendab ala kandepinda, see on üks mis selge, kuid laval olles võiks sisaldada midagi sportlikumat tegevust kui lihtsalt laval ringi vantsimine....Peale korralik kulturismivõistlust, kus on olnud 6-7 väljakutset on kaalulangus ca 2 kilo, mis on korraliku treeninguga võrreldav pingutus, kuid seal jätab ta jah sellise modellivõistluse mulje, kuid mis teha - nagu praegu juba AC põhjal näha kõige populaarsem osavõtukategooria.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on hapu see, kui võistleja võistleb nii kulturismis kui ka physiques, nii bikinis kui ka bodyfitnessis... Täiesti erinevad nõuded on nendel aladel!

Saan aru kulturism/fitness ja athletic fitness, atheltic fitness ja bodyfitness...

Ma püüdsin sellele ka ühes postituses tähelepanu juhtida, kuid korraldajaid ei näi see põrmugi häirivat, mis on kummaline. Siin peaks kohe alguses selge vahe sisse tegema. Või siis peaks olema selge, et kulturismi katis võistlejal puudub igasugune lootus füüsikus kõrget kohta saada - võistelgu kui tahab, aga ärgu lootusi hellitagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks ei olnud küll ausalt öeldes arusaadav videos, kes seal kulturist oli? Kuid nagu aru ,saan siis keegi on nö kahes kategoorias üles antud. Võistlustel üldjuhul on reegel ,et võistleja saab kaasa teha ühes kategoorias ja nii võiks see ka eesti võistlustel olla. Erand on see, kui tegemist on täiesti erienvate võistlustega näit: võistelja võistleb 20aprill hommikul EKV athletic fitnessis ja õhtul läheb Balti Matchil lavale Mens physicis kuna vastavat kategooriat lihtsalt neil võistlustel ei ole (nii näiteks on võistlenud ka Oleg nii athletic fitnessis kui fitnessis samadel võistlustel) - siis on see olnud lubatud, kuna uute alade puhul ei pruugi saada muidu võistlejaid, kuid mens physicic on praegugi maailamamastaabis kõige rohkem võistlejaid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks ei olnud küll ausalt öeldes arusaadav videos, kes seal kulturist oli? Kuid nagu aru ,saan siis keegi on nö kahes kategoorias üles antud. Võistlustel üldjuhul on reegel ,et võistleja saab kaasa teha ühes kategoorias ja nii võiks see ka eesti võistlustel olla. Erand on see, kui tegemist on täiesti erienvate võistlustega näit: võistelja võistleb 20aprill hommikul EKV athletic fitnessis ja õhtul läheb Balti Matchil lavale Mens physicis kuna vastavat kategooriat lihtsalt neil võistlustel ei ole (nii näiteks on võistlenud ka Oleg nii athletic fitnessis kui fitnessis samadel võistlustel) - siis on see olnud lubatud, kuna uute alade puhul ei pruugi saada muidu võistlejaid, kuid mens physicic on praegugi maailamamastaabis kõige rohkem võistlejaid.

Lauri Ööpik, Noor (edasijõudnud), Kulturism, Men's physique, FitLife Tartu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LKV viitas õigesti, et see ei ole probleem, kui nt bodifitnessist võistleb atleetikus ka. Aga MP ja kulturism on kaks äärmust, mida ei ole lihtsalt võimalik kokku panna. Sama asi bikini ja bodifitnessiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun ,et võistluste korraldajajate pädevuses on viia sisse kõiksugu muutused ja lõpuks on see nende otsustada. Kuid olen näinud ka muude liigade võistlusi, kus üks sama mees tuleb õhtul kolmes eri kategoorias lavale ja ma ei näe sellisel asjal mõtet, lihtsalt kunstlikult võistlust venitada ühtede ja samade võistlejate vaatamisega eri kategooriates. Pigem olen seda meelt, et vajadusel viia kategooriaid kokku ja et võistlus peab olema tempokas pealtvaatajate jaoks, muidu ei viitsita seda enam vaatama tulla.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Tore, et on tekkinud põnev arutelu uue spordiala suhtes! Minu isiklik arvamus uuest spordialast on hetkel selline, et see on aja küsimus kui menś physique kategooria mehed on samasugused nagu klassikalised kulturistid. Viimastel AC võistlustel absoluutse võitja vorm oli küll kõike muud kui tavaline võrkpallur kusagilt Tartu Anne kanali liivasest rannast:

post-50-0-85440800-1363434721.jpg

Mis puutub Lauri Ööpiku võistlemisse kahes erinevas kategoorias, siis võistluste korraldajana lubasin sellel mehel võistelda mõlemas kategoorias kuna noore atleedina sobiks ta ka kindlasti uut ala proovima ja oleme ausad- see sobib talle ehk paremini. Samuti annan võimaluse nendel võistlustel uut ala proovida ka teistel noorsportlastel, kes sooviksid lisaks kulturismile ka seda ala proovida. Ka mina ise proovisin uue ala liikumist ja poseerimist ning see oli väga huvitav kogemus! Oli ju ka viimastel Eesti MV-l mehi, kes võistlesid erinevatel aladel. Lõpetuseks mõned pildid eilsest Lauri poseerimisest kulturismis:

post-50-0-68222300-1363434737.jpg post-50-0-30602500-1363434746.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Tore, et on tekkinud põnev arutelu uue spordiala suhtes! Minu isiklik arvamus uuest spordialast on hetkel selline, et see on aja küsimus kui menś physique kategooria mehed on samasugused nagu klassikalised kulturistid.

Kui nii läheb, siis see on puhtalt kohtunike probleem. Üldiselt ei olegi ükski kohtunik võimeline sellist ala hindama. Probleem ei olegi niivõrd kohtunikes, kui selles, et see ei ole päris normaalne ala. Sama asi on bikini fitnessiga.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mens Physic on esmakordselt ka Balti Matchi programmis, seega kohapealsetele võistlejtele lisamotivatsioon. Algselt pidi olema athletic fintess, kuid kuna lätis ja leedus napib võistlejaid,siis muutsime ära, sest lõppude lõpuks on Balti match kolme riigi vaheline võistlus ja meil ei ole pointi teha kategooriat kus on ainult oma 2 võistlejat. Seega LEKV võiks olla ka neile vajalik, kes sooviksid kandideerida Koondise kohale Balti Matchil.

Nonoh... arvatavasti sel aastal tase nõrgem ka Balti matšil, sest Leedu GH'd täis kollid enam ei julge tulla dopingukontrollide pärast.

Mis värvi rannapüksid panen - roosad või sinised? :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×