Jump to content
vend vähk

Vanemad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused

Recommended Posts

Kusjuures siiani ei ole ühendust saanud põhikaameramehega. Vana saatis mulle mingi lingi, aga seda ei õnnestu mul mitte üheski arvutis avada. :(

Proovi ikka fotograaf kätte saada või saada link,ehk keegi oskab avada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kõigi toredate videote autor on Margo Mängli, kes ei pidanud paljuks ekstra Viljandist kohale tulla ja jamab nüüd päevade viisi videotega. Suured tänud talle!

Videoid on veel lisandumas:)

Margo tegeleb rauakaupadega, visake pilk peale:

http://www.rauakaubad.com/index.htm

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...

Teinekord saab minu mõistus otsa kui pean suhtlema ilmselt mitte just kõige tervemate inimestega. Fotograaf, kes sai pandud spetsiaalselt kohtunike lauda, et ta saaks ainuisikuliselt teha parimaid pilte nendest võistlustest ja hiljem võistlejatele neid pilte jagada, oleks nüüd nagu lõviliha söönud ja ma ei hakkagi rohkem kommenteerima. Vaadake palun meie kirjavahetust ja püütke aru saada, mis võib fotograaf Reio Lauritsa peas toimuda:

  • 195318_705182318_1931302245_q.jpg
    Imre Vähi
    Jamasti. Mina küll neid pilte avada ei saa. Proovisin tööarvutiga ja kodus ka ükski arvuti ei ava neid.

  • Täna
  • 195318_705182318_1931302245_q.jpg
    Imre Vähi
    Esta Pilt saatis sellise kirja mulle just:
    21:59
    Kus su põhifotograafi pildid siis on? Mis ta nimi üldse on, teda kätte ei saa või?
    Absoluutselt kõik teised fotograafid, kes eeslauas ei olnud, on oma pildigaleriid üles riputanud. Sportlased ka kõik küsivad ja ma ei oska mitte midagi vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metsik galerii....väga hea nurga alt pildid......

Ta jagas ka paberlipikuid, kus oli peal ka telefoni jaoks mõeldud QR kood, sellega ka ei midagi.....ei ava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metsik galerii....väga hea nurga alt pildid......

Ta jagas ka paberlipikuid, kus oli peal ka telefoni jaoks mõeldud QR kood, sellega ka ei midagi.....ei ava.

V-o on serveri viga. Mõned päevad tagasi vaatasin terve galerii ära, mis tal kaardil kirjas oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina passisin peale kogu aeg Fortiusfoto lehele ja mõned päevad tagasi oli seal küll oma 502 pilti üleva. Ainukene koht kust mina näiteks endast pilte sain. Igal pool mujal lihtsalt pole minust pilte(pilte kus olen laval) - nagu polekski laval käinud ( ühes kohas vist isegi oli kaks pilti, kõht/jalad ja vabaseis eest poosis )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust sa neid nägid, jaga teistele kah infi.

See sama link, mis Imre pani töötas paar päeva tagasi ilusasti. Sealt saingi pilte vaadata. Mingi serveri vms jama tundub hetkel olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi Kooviti Musclecore publikuvõistlus

Väga hea operaatoritöö! Suured tänud kaameramehele! Kui Eesti Karikavõistlusel kurdeti vähese publiku üle, siis meie võistlustel oli umbes 500 pealtvaatajat, kes elasid vägevalt kaasa ning selles suhtes on Tartu publik superlahe!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea operaatoritöö! Suured tänud kaameramehele! Kui Eesti Karikavõistlusel kurdeti vähese publiku üle, siis meie võistlustel oli umbes 500 pealtvaatajat, kes elasid vägevalt kaasa ning selles suhtes on Tartu publik superlahe!

No minuarvates oli Tartu võistlus ideaalne ka, eks ka päevajuht ja koht olid ülimad. Samas peab tõdema, et kui on 3 nädalat järjest võistlused ja enamus võistlejaid on samad ja kaks võistlust toimuvad samas linnas, siis võib tõesti publiku puudus tulla. Tartus aga oli 1 võistlus, asjaarmastajad olid koos ja oligi jackpot!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veelkord tänud Margo Mänglile kõigi videote eest!!!

Margo Mängli

Minu poolt peaks nüüd kõik videod olema kui midagi vahele ei ole jäänud... Mingi aeg kui vaim peale tuleb teen võibolla ühe kogu võistluse klipi ka. :) Tegin ühe lehe ka kus kõik ühes kohas on.

http://rauakaubad.com/louna-eesti-lahtised-karikavoistlused-2013/

Kvaliteet võiks parem olla aga mul pole praegu videokaamerat ka, selline hobikorras tegemine :) Aga midagi ikka. Võistlus oli hea ja sujus hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre teeb küll varsti uue teema ja uus plakat tulemas aga seniks eelinfoks:

5. aprillil on tulemas järjekorras juba 6-ndad Lõuna-Eesti VI lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.
Võistlused on eelkõige mõeldud noortele ja algajatele. Võistlused toimuvad 5 erinevas võistluskategoorias - kulturism, klassikaline kulturism, bodyfitness, bikini fitness, ja Mens Psyhique.

Eelmisel aastal sai võistlus väga hea tagasiside. Võistlejaid oli üle 50, pealtvaatajaid 300 inimese ringis.

Eesmärgiks on noorte seas sportliku elustiili propageerimine, jõusaalides treenimise populariseerimine, samuti ala propageerimine. Üheks eesmärgiks on ka uuemate võistluskategooriate tutvustamine. Lisandunud on uued kategooriad - bikini fitness ja Mens Psyhique. Bikini ja Mens Psyhique ei nõua nii suurt lihasmassi kui kulturism ja on hea võimalus algajatele.
Sihtgrupiks on eelkõige noored ja päris algajad, kuid eraldi võistlusklassid on ka varem võistelnud sportlastele.

Hea võimalus hakata ettevalmistusi tegema ja tulla võistlema, et saada häid kogemusi.
Palume klubde treeneritel kindlasti ette valmistada ja suunata võistlema võimekaid klubis sportijaid.



Samuti oleksime väga tänulikud, kui kellegil on võimalus võistluste läbiviimist toetada auhindadega!


Varsti on soov juba võistluste plakat kujundada, kuhu lähevad ka toetajate logod.
Samuti on võimalus võistluste ajaks koha peale tuua suuremaid reklaame või tulla välja enda tegemisi ja tooteid tutvutava laua või materjalidega võistluspäeval.
Tutvustame ja reklaamime kõiki toetajaid ka Facebookis.


Vaata ka eelmise aasta võistluste kajastust:
https://www.facebook.com/events/200530636755596/
http://tartu.postimees.ee/1201582/janar-ruckenberg-naitas-louna-eesti-ka...
http://tartu.postimees.ee/1201742/galerii-louna-eesti-karikavoistlused-k...
http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/36882-v-luna-eesti-lahtised-kv...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile! On aeg kuuendate Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste info üles panna. Lähipäevadel valmivad ka esimesed plakatid.

VI. Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis toimuvad 5. aprill 2014 Tartu Ülikooli spordihoones, Ujula 4

Võistlustele registreerimine ja kaalumine 11.00 - 12.00.
Võistluste algus: 13.00. Võistluste orienteeruv lõppaeg: 17.00

Sissepääs pealtvaatajatele 3 eurot!
Registreerimise viimane päev 23. märts 2014.
Registreerida saab Fitness.ee foorumis (link)

Võistlused toimuvad IFBB reeglite järgi:
http://www.ifbb.com/rules
Võistlejatel palun valmis olla vabakava esitamiseks ja T-walkiks, kuid ajapuududel pääsevad vabakava esitama vaid kategooriate absoluutvõitjate väljaselgitamises osalejad.


Avatud võistluskategooriad:

Kulturism: noormehed(sünniaasta 1996 ka hiljem) -70 kg, +70kg, algajad ja edasijõudnud
Meesjuuniorid(sünniaastad 1991-1995) -75kg, +75kg, algajad ja edasijõudnud
mehed -80kg, +80kg, algajad ja edasijõudnud

Klassikaline kulturism: mehed -180cm, +180cm, algajad ja edasijõudnud
Kuni ja kaasa arvatud 180 cm
Max kaal [kg] = (Pikkus [cm] – 100 + 6 [kg]
Rohkem kui 180 cm
Max kaal [kg] = (Pikkus [cm] – 100 + 8 [kg]


Bodyfitness: algajad ja edasijõudnud
Bikini-fitness: naised -163cm, +163cm; algajad ja edasijõudnud

Meeste physique: -180cm, -190cm, +190cm; algajad ja edasijõudnud

NB! Juhul, kui pikkus- või kaalukategoorias on alla 3 võistleja, kategooriad lähevad koos lavale, auhindamine eraldi.
Üle vanuseklasside ühendamist ei toimu!
Kõik võistlejad saavad karika. Kõikides kategooriates selgitatakse välja absoluutne parim (meeste absoluut, juuniorite-noorte absoluut, bikini, bodyfitnessi ja meeste psysique absoluutne parim). Rohkesti auhindasid ka sponsoritelt-toetajatelt.
Liitu ka üritusega Facebookis

Igasugused küsimused-arutelud siin foorumis selle teema all või Imre Vähi facebooki postkastis. Vesi naha alla!

post-50-0-50583300-1392538718_thumb.jpg Pildil 2013 LELKV karikad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×