Jump to content
kadi5590

kaalust juurde

Recommended Posts

Olen 26 aastane naine. Sooviks kaalust juurde võtta, ja kellegi spetsialistiga nõu pidada. Nimelt olen mõelnud massilisaja peale. Kas peaks ka mingit tenni hakkama lisaks tegema? Kui palju ma peaks seda massilisajat võtma, ja millist? Kaalun 56 kg ja 173 cm pikk. Sooviks oleks 4 kg juurde võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin esialgu menüü kallale asuda. Süüa rohkem - kas siis tihedamini või siis korraga rohkem. Kindlasti tervislikke sööke mis sisaldaks omajagu valku ja süsivesikuid. Mille arvelt sa juurde tahad võtta? Kas rasva või lihaste? Kui ikka lihaste siis koos korraliku söögiga ka füüsiline trenn, sest kui süüa korralike kõhutäisid + veel massilisajat siis on vaja kõik need ained ka energjana ära kasutada muidu tekib see, et sööd rohkem kui tarbid ja tekib rasv...tulevad ka kilod aga rasva arvelt. Toidulisandeid ja eriti massilisajat ei ole selleks puhuks küll vaja. Need mõeldud pigem harrastajatele kes asjaga pidevalt tegelevad ning tarvitavad neid taastusjoogina peale trenni ning lisana toidukordade vahel või enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×