Jump to content
Bigsanja

kava

Recommended Posts

Tere!.Hetkel teen nii: 1päev. Rind,triitseps. 2päev Selg,biitseps. siis 2p puhkan ja edasi 1p õlg,jalad.2p Rind,triitseps jne,jne.Kas on ok? Mingi aeg tagasi tegin seda kava ülepäeva ehk trenn,puhkus,trenn,puhkus jne.Kuulsin kuskilt et nende päevade jaotus on väga oluline.Äkki keegi soovitab head kava just nendele päevadele 2trenni,2puhkust,2trenni 2puhkust jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise arvan, et sul sellest õla ja jalapäevast ei tule midagi välja. Pole küll mingi ütleja aga pigem on targem teha jalapäeval kõhu, core või siis alaselga

Pikk sa üldse oled? Kui sa oled oletame 170cm pikk ja su kaal on 95kg siis ei ole väga mõtet seda lihast teha, pigem alustada kaalulangetamisest ja siis lihase tegemisele mõtlema hakata.

Muudetud kasutaja Acee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nüüd küll mõitlik pole, et kaalu langetada ja siis lihast kasvatada.

Eeldusel et oledki 170cm pikk ning mitte tippvormis siis saab ikka massi teha niimodi, et keha laheb reljeefsemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nüüd küll mõitlik pole, et kaalu langetada ja siis lihast kasvatada.

Eeldusel et oledki 170cm pikk ning mitte tippvormis siis saab ikka massi teha niimodi, et keha laheb reljeefsemaks

Just seda soovingi,ehk keha reljeefsemas.Kaalu langetada ja siis uuesti lihast kasvatada see tähendab uuesti nullist.jõusaali olen külastanud ca 2aastat.see kõhuümber sang on tekkinud valesti toitumisest,ülakeha on enam vähem.Saaks selle rasvasanga ära oleks super.Olen kuulnud et üheaegselt lihast kasvatada ja kaalu langetada pole võimalik.Pikkust on mul ca 180cm.sooviks vastuseid,soovitusi selle minu kava kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just seda soovingi,ehk keha reljeefsemas.Kaalu langetada ja siis uuesti lihast kasvatada see tähendab uuesti nullist.jõusaali olen külastanud ca 2aastat.see kõhuümber sang on tekkinud valesti toitumisest,ülakeha on enam vähem.Saaks selle rasvasanga ära oleks super.Olen kuulnud et üheaegselt lihast kasvatada ja kaalu langetada pole võimalik.Pikkust on mul ca 180cm.sooviks vastuseid,soovitusi selle minu kava kohta.

Vahelduseks soovitan kava ikka muuta. Näiteks nagu ma ise olen teinud:

Rind-biceps-kõht

Selg-triceps-kõht

Jalg-säär-õlg-trapets

Tegelikult kõhtu teen iga trenni lõpus. Selleks, et reljeefsemaks saada, peab ennekõike üle vaatama toidulaua. Ega minu võistluseelne ja hooajaväline jõusaalitreening väga oluliselt erinevam ei olnudki, aga toidulaud oli täiesti erinev ja sellest ka reljeef või siis selle puudumine. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×