Jump to content
Janika Aavamägi

Honda spordikuulsuste jõuluturniir : Raigo ja Miku VÕIT

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

8. Honda spordikuulsuste jõuluturniir

Turniir toimub Rakvere Spordihoones, 25. detsembril, algusega kell 14.00.

Aastal 2011 võisteldi kuuel ajal: 1 - joonejooks; 2 - raskuse hoidmine; 3 - sõudmine; 4 - kummijooks; 5 - hinge kinnihoidmine; 6 - rippumine. Mis saab sel aastal, kes jääb peale, selgub juba 25. detsembril.

Esineb: Getter Jaani

Pilet: 5€; õpilasele 4€; perepilet (2+lapsed) 12€.

Ole kohal!

Kohal on:

1. Sõudmine - Allar Raja, Kaspar Taimsoo

2. Motokross - Tanel Leok, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

3. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

5. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

6. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest UrmoPaju

Tere! Kas keegi oskab öelda kust piletit osta saab? Eelmine aasta oli väga vägev ja usun et see aasta alla ei jää! Soovitan kõigil kellel võimalus, kohale tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võistlus läheneb ja paneme ennustuse ka käima. Palun ennustada paaride lõppjärjestus esimesest kuni kaheksanda kohani. Auhinnaks nagu ikka 1000 fitti ja ennustamine läheb lukku 25.12. kell 14.00 siis kui võistlus algab.

Täpset võistlejate nimekirja praeguse seisuga näete all, seal on toimunud algse versiooniga muudatusi.

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

5. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

2. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

3. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

4. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

5. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

6. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

8. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võistlus läheneb ja paneme ennustuse ka käima. Palun ennustada paaride lõppjärjestus esimesest kuni kaheksanda kohani. Auhinnaks nagu ikka 1000 fitti ja ennustamine läheb lukku 25.12. kell 14.00 siis kui võistlus algab.

Täpset võistlejate nimekirja praeguse seisuga näete all, seal on toimunud algse versiooniga muudatusi.

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo 1.

2. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi) 7.

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu) 2.

4. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus 8.

5. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro 4.

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm 6.

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm 3.

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

3. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

4. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

7. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Edited by mr815

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kergejõustik - Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm (Mehed ärge alt vedage :D )

2. Raskejõustik – Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

3. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

4. Motokross - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

5. Ujumine - Priit Rätsep, Juss Laansoo

6. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

7. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

3. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

4. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

5. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

6. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

7. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

3. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

4 .Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

5. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

6. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

7. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

2. sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

3. raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

4. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

5. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

6. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

8. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

2. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

3. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

4. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

7. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõstan teema veel ette, et kes varem ei ole märganud oskaks ka ennustuse ära teha ja loomulikult ootame raskejõustiku teamile kaasa elama kohapeale Rakverre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

3. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

4. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

8. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. vormel -Sten Pentus, Kevin Korjus

5. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

2. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

3. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

4. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

5. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

8. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usun, et nii on ka piisavalt hästi aru saada, keda mõeldud on :).

1. Raskejõustik

2. Kergejõustik

3. Sõudmine

4. Pallimängud

5. Motokross

6. Suusatamine

7. Ujumine

8. Vormel

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

2. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

3. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

4. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

5. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

6. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

7. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

8. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu ennustus:

1. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

2. raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

3. sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

4. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

5. ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo

8. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo

2. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

3. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

4. raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

5. ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

6. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu

7. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

8. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×