Jump to content
thunder

Mis klubides käite?

Recommended Posts

Käisin minagi huvi pärast Reval Sporti kaemas. Riietusruumis otsisin peldikut ja sattusin mingisse ruumi, kus oli sõna otseses mõttes prügimägi. Üldse jättis suht räpase ja väsinud mulje. Vist olen Planet Spordi puhtusega liiga ära harjunud.

Aga eks oluline on trenni teha, mitte viriseda.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale Planet spordi, kus regulaarselt käin,

olen käinud veel nädalavahetustel Pärnu Tervise Paradiisi jõusaalis. Suht uus ja väike koht, kuid kõik enam vähem vajalik on olemas. Nii, et kellel Pärnu asja siis võib soovitada.

Enne Tervise Paradiidi käisin Pärnus Maispordis, seal tundub, et masinaid pole keegi aastaid hooldanud, enamus logisesid ja kägisesid.

Lisaks olen käinud Status Clubis kaemas, seal on suur pluss ujumine ja üldse mugav interjöör, miinuspoole pealt aga vähe vabaraskusi ja kõrge hind.

Üldse tundub, et konkurents ja pakkumine jõusaalide turul hakkab suurenema seoses uute spordirajatistega, eks see paneb ka vanu saale rohkem pingutama, et mõni mutter aeg-ajalt kinni keerata.

Muudetud kasutaja thunder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda väikses saalis treenin kus mul on surumispink, 120 kg kang, üks väiksem 30 kg kang, 6 15 kg hantlit ( tellitavad ), 2 10 kg hantlit ( ka tellitavad ), triitsepsi vahend, lõuatõmbamiskoha ehitasin ise, rööbaspuudel surumiskoht sai ka ise tehtud, siis on kõhulihaste pink, kõhulihaste pukk, velotrenazöör ja muidugi hästi suur peegel ja hästi võimas muusikakeskus mis loob hea meeleolu. Ja iga kuu ostan paar ketast saali juurde. Ja täitsa rahul.

Jõudu kõigile ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käin pärnus erajõusaalis ning jään väga rahule, kuna oma võtmega lähen millal tahan (olen läinud ka kell 1 öösel:D) ning vahest väga harva, kui inimesi minu meelest liiga palju on. lisaks kõigele on seal linna parim poksikotistik!!

masinaid ning muud vara on ka piisavalt, niiet kõik lihasgrupid saavad oma osa kätte:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm see revali sauna värk on päris naljakas <_<

Ise a jah Planet Spordis vaikselt ! Hind on küll jah pärast hinnatõusu päris metsik ,aga ega ei saa ka millegi üle viriseda !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mitte ainult ei käi vaid ka treenin ka Reval-Spordis. <_< Ma pole küll teistesse klubidesse sattunud, kuid minu arust Reval täiesti piisav. Seda näitab ka fakt, et enamus Eesti tegijatest treenib seal. 150.- pileti eest ja tasuta toidulisandid aitavad ka palju.

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic-Sport - hea klubi. Selline mõnus koht ja hea õhkkond ja hubane. Kuigi viimasel ajal tiba palju rahvast käima hakanud. Loodetavasti avatakse varsti uus Arctic juba. Enne oli juba nii, et koos Aderiga kahekesi ei tahtnud ära mahtuda - nüüd veel kitsam <_<

Ok aga nüüd trenni ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külastasin kunagi reval sporti(sooja vett polnud,saun meeste ruumis oli kütmata,õudsalt külm olis seal üldse see maja ,et pidi kõvasti sooja tegema;)

Kas mul ei vedanud või on kõik selliste luksustega harjunud.)ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolisin suvel Planetisse:) Väääga rahul lausa! Hind ka ei tapa just. Ilus, puhas, norm masinad, ruumi piisavalt. Üritan trennis siiski päevapoole ära käia, kui töö vähegi lubab- siis vähem rahvast (õhtul nats kitsas hantlitega ja aeroobse trenni masinate juures)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×